Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ten du puodeliai: su kava ir be ;)

Atsakyti

Aš tai pasikartosiu, bet neveltui taip laukiau šiemet rudens, kaip nujausdama, kad jis bus šitoks gražus :wub:  Šiemet saulsaulės gavom metams į priekį :D 

Į pirtį nežinau ar galėsiu, man tas savaitgalis nuo pradžių buvo prie netinkamų.

Vakar darbe vėsoka buvo, matyt savaitgaliais prisuka šildymą. Tai šiandien apsivilkau alpaką ir mirštu nuo karščio ir kandimo :B Matyt vakar visi sušalėliai šildymą iki max atsuko, kabinete 25.5  :blink: 

Nieko neturiu ant virbalų :unsure: Iš galvos neišeina ciklameninis siūlo galo kašmyras. Reikia apsispręst, ar taip save myliu :B​ 

Atsakyti

Myyyyli myyyyyyyli

Atsakyti

aš tai nemyliu :B  sėdžiu ir beveik medituoju - išardyt ar ne tą pabaigtuką (beveik). nu negražus jis man visiškai. tai reiškia, kad bent jau šiuo metu tikrai nenešiosiu. bet siūlas gražus. tai ga išardty ir galvot ką nors kito.... bet tai gal ir likti galvojimu... žodžiu, mano tas išsiderinimo laikotarpis tęsiasi ir nesiruošia baigtis :B

nemezgu nieko. reiktų rūpintis jau swapu, ale bet jau net gaila saviškės mergaitės po truputį daros gavus tokią fėją/raganą :D

vis laukiu kokio nors ženklo, bet ta maniškė tokia kažkokia - visais rūpinasi, o apie save nieko neišduoda :D net kai jos klausia :rolleyes:

Atsakyti

Liniuka, ir as galvoju apie ciklamena sekanciam savo projektui, tik modelio dar neisgryninau :)

Atsakyti

Gadget ryt i Kauna?? O as ryt i Vilniu :)

Atsakyti

Kodėl?

Ryt aš Vln. Prašau pas mane užsukti, bus fajnos kompanijos. Detalės telefonu.

Atsakyti

Laba :4u: Darbai baigti, galeciau megzti, alia svajoju tik apie naujuosius siulus, kurie vis dar pakeliui :B  Nezinau ar busiu pataikius su spalvom savo mergaitei, nu bet man paciai jos labai grazios :wub:

Saranges rudens foto - kazkas tokio :wub: Cia nera tokio grazaus rudens, gal del to, kad saules mazoka, nors medziai tai graziai nusispalvine.

Tiesa, siandien namo parsinesiau orandzini salika :D  eidama i darba pastebejau, kad priristas prie tilto salikas, pamaniau, kazkas pamete, einu toliau, tilto pabaigoje dar vienas.. nu galvoju, cia jau per didelis sutapimas, kad butu pamesti du vienodi :D  o gi toliau einant matau, kad visi stulpai, briedziu skulpturos nukabinetos orandziniais salikais, sustojau paskaityt kas parasyta ant etiketes, tai pasirodo baznycios bendruomene nusprende padovanot miestui salikus, kad zmones nesusaltu :D

199b102751cd.jpg

Einam popietines kavutes ir reik imtis kazko naudingo.. t.y megzti :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 16 spalio 2018 - 17:13

Rasytės, rašai kaip mano dukra: naudinga tai siūliukai :B​ 

Atsakyti

Na, va, bažnyčia pasirūpino, kad mezgėja Rasytė nesušaltų :). Šiaip smagi idėja ir smagu kažką ryškaus turėti.

Šiandien inicijavau pinigų rinkimą mokytojai dėl tėčio netekties...

Buvau siūlinėj ir vėl išėjau nusivylus - čiupinėjau čiupinėjau, vis kas patiktų - to nėra tiek. Arba patinka, bet nėra idėjos. Ir dar stebiuosi pardavėja šalta, kuri nei pašnekės apie mezgimą, nei pagundys, nei šiaip ničjokio malonumo su tokia... Taip ir išeini it musę kandęs. Tiesa, drakius nenusiskriaudė - aš tai pasiėmiau 1 matkelį, kurio būtinai reikėjo kojinei užbiagti, o anas vėl mergaitei kuriai 6 matkius alpakos pasiėmė :). Sakė, gal kokią suknelę šįkart megs :).

Atsakyti

susidubliavo netyčia

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 16 spalio 2018 - 18:13

Atlikau didelį darbą - užpildžiau atsakymus klausimyne. Taip čiesnai - rašiau, rašiau - žiūriu, kad bene dvigubai nei kitos. Tada pratryniau. kad iš konteksto neiškrist :D

Labas vakaras, perskaičiau viską  :assa: 

Saulė, jei iki +20 ar 23 mano draugė - man nuotaika geresnė kai šviesu. Lietaus nemyliu, nes kojos sušlampa. Gražu, aišku, kaip filme kokiam basai per balas, niu bet ne rudenį ir ne mano metuose...
Darbe pas mane velniškai šalta - langai atidaryti, kad šilumos patektų.




Atsakyti