Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Bet tai žinokit pirtis su mano kitu renginiu taip konkuruoja, kad nežinau...

Ką tik gavau laišką, kad mano renginį perkelia iš 17-18 į 24-25 :blink:.  Taip kad pirtis pakimba vėl.

Na nebent ten labai svarbūs žmonės negalė po pakeitimo, tai kas nors dar keisis...

1. gadget

2. qqte

3. Restar

4. Žuviukas

5. katuks

6. Kerpena???

7. Šarangė

8. Faraway

Atsakyti

Na, va, kaip būna... Man oras patinka. Lapai patinka. Kai lietus - irgi nesiskundžiu, nes legaliai galiu tūnoti namie, megzti ir kepti pyragus ir jokio noro laukan eiti nekyla :)

Tiesa, pas mus darbe šildo. Gerai. Kad namie šildo - nervas ima  :B . Nors automatas, tai  radiatoriai faktiškai vėsūs, bet naktį vis tiek pasijaučia, kad per karšta miegoti.

Mano drakius vakar atitrūko nuo grandinės ir PAC nusipirko beveik kilą siūlų. Sakė - megs mergaitėms megztukus  :B .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 16 spalio 2018 - 10:33

Kerpena, tai gal ten ta pati pirtis :D

Atsakyti

142165603_3416556_mozhetprigoditsjaimage

Можно же и дома гостей принимать.

Atsakyti

Mano drakius vakar atitrūko nuo grandinės ir PAC nusipirko beveik kilą siūlų. Sakė - megs mergaitėms megztukus  :B .

O geeeeras.

Dar pažangesnis nei mano!

Atsakyti

Kerpena, tai gal ten ta pati pirtis :D

Reikia pasižiūrėti atidžiau :lol:

Atsakyti

Staiga priverter susivokti kaip gerai gyvenu. Darbe sildo jau nuo rugsejo galo. Namuose vis dar nesildom, nes baisiai silta- vaikstau su sortais vis dar. O esant reikalui sildymas mygtuko paspaudimu pasiekiamas ... 

tik is studiju laiku pamenu ka reiskia kai namuose 13 laipsniu ir daugiau negausi... miegi su virsutiniais drabuziais ir prisikloji gerokai. 

Gera kad gyvenimas gereja :)

Atsakyti

bet tikrai kaip keista, pas mus namie tai a la atsuktas šildymas bet mes užsisukę, nes tikrai šilta gal 24 laipsniai, o va darbe šaldytuvas kažkoks

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 16 spalio 2018 - 12:01

Man dabar gyvenimo balansas: ir namie, ir darbe galiu šildymą reguliuoti!

Atsakyti

Dėl šalčio ir šilumos pritariu Žuviukui - GYVENIMAS gerėja, niekur nešalta, arba jei šalta, galiu pasišildyt... O buvo laikai, kai su kojinėm ir karšto vandens pūslėm miegodavom....  :blink: 

Man toks oras nerealus  :wub: Nebūčiau rudeninė....

O šiaip karščio nesu mėgėja, man geriau grynas ir gaivus oras, negu dušnuma ~20 laipsniukų, man komforto temperatūra. :rolleyes: 

Atsakyti

Popiečio kavos?

https://www.instagra...id=no8bsddv5dfb

Atsakyti

Kaip tik miegas žiauriai suėmė.. bet tai kad pas tave ten arbata, man atrodo

Atsakyti