Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas,

Visas boses (nesvarbu, ar darbe ar namie, ar mezgime) su BOSO diena 

30564bc2948abcb2ca7ab8fc134d09ef.jpg

Jei 24 rašausi ir aš, nors nežinau, kaip čia du savaitgaliai iš eilės bus užimti taip intensyviai. Man, kaip namisėdai labai sunku. :)

1. gadget

2. qqte

3. Restar

5. Žuviukas

4. katuks

5. Kerpena

6. Šarangė

Atsakyti

iš naujo, bo nes aš šiandien tikrai miegu :D  numeriukai

1. gadget

2. qqte

3. Restar

4. Žuviukas

5. katuks

6. Kerpena

7. Šarangė

Atsakyti

iš naujo, bo nes aš šiandien tikrai miegu :D  numeriukai

1. gadget

2. qqte

3. Restar

4. Žuviukas

5. katuks

6. Kerpena

7. Šarangė

Gal tau 4 yra mistiškai svarbus.

Dukra toliau "varo". Mezga bumbulinius siūlus, planuoja pirktis kitus, ryte prieš arbatą "paskutinės dvi eilutės" pamezgimo...

Atsakyti

Man asmeniškai vienai tai pirtis už 280 tai per brangi, žinokite.

Per brangi - dzin, gali biffkį nuobodu būt tau vienai :lol:

Atsakyti

kodėl nėra to besijuokiančio "like" :lol:  NIte, labai taikliai

Atsakyti

Labas rytas

net nuotaika pasakiška kai toks oras  :wub:  Iš lėto mažais žingsneliais iki darželio tipenom, lapus geltonus pakeliui rinkom  :wub: 

dėl swapo

dar 6 sektantės neužpildė klausimyno fb. Pasiskubinkite, fėjom reikia jūsų mėgiamas spalvas, norus sužinoti. Jei kuri nežinot kur klausimynas, rašykit man, pagelbėsiu

Atsakyti


142165603_3416556_mozhetprigoditsjaimage

Atsakyti

mano drakius pradėjo budintis, nu, jam gi griežtai uždrausta naujų siūlų iki naujų metų, turiu labai daug iš ko megzt gi tai ne...va kelia makaulę ir reikalauja kažkooo pac nežino ko

Atsakyti

Oj Nite labai taikliai čia :)

Atsakyti

Labas rytas

net nuotaika pasakiška kai toks oras  :wub:  Iš lėto mažais žingsneliais iki darželio tipenom, lapus geltonus pakeliui rinkom  :wub:

Oras siaubingas - nuo tos saulės man galvą skauda, svaigsta, silpna - vienžo "pagirios" jau trečią savaitę. Ir mano vaikas  :happy: pasirodo, šiugždančių lapų garso nemėgsta :oh: stengiasi visus lapus apeit pakeliui į mokyklą, o yra tokių kiemų  :blink:  neapeinamų  :blink:  einam ratais į mokyklą.

Atsakyti

Bet galima ir suderint, ypač jei pas kitą mezgėją į svečius. Arba pas tokią draugę, kuri suprantą .

 

Nite, tu gi prieblandų žmogus, prisimenu. Aš gal irgi kažkiek.  Nors ir labai grožiuosi tuo pasakišku rudeniu, bet pati labiau susitapatinu su lietumi ir dargana.

Prisimenu pernai kai ištisai lijo buvau stabilesnės vidinės būsenos, nei šiemet, nors gal ir ne oras čia kaltas, nereikia ieškot lengvo pasiteisinimo.. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 16 spalio 2018 - 09:31

UOJ...Nite nors vienai pasirodo dar netinka oras, aš jau bijau kam ir prasitart kad tikro rudens su lietum noriu :D vakar prasitariau tai pirštu ties smilkiniu pasukiojo :unsure:

nu o man iš tikro norisi kad darbe šildymą įjungtų, nes deja lauko saulėtumas mūro šalčio nekompensuoja, o kol šita bobų vasara nesibaigs neįjungs, šalu,išeinu per pietus pasivaikščiot, sukaistu, grįžtu vėl šalu mėlynom lūpom. aš kadangi vaiks naminis ne laukinis man labiau patinka kai patalpoj šilčiau nei lauke

Atsakyti