Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Liniuk, pavargau as jau nuo to kaip dabar buvo. Ne fiziskai bet psichologiskai.

Vaikas didelis, darbai nelaiko.

Neriam i avantiura.

Dekoju Dievui kad ne metam

Atsakyti

vajei ingridziuk.  nugalabytu mane tokia nezinia  siuo gyvenimo etapu :D

Atsakyti

Labas

Ingriduska oho kokie pokyciai? Nezinau ar leisciausi pati, bet gal.Kam sunis paliksit? 

Tai darom pirti ar ne lapkriti??????

Atsakyti

Labas

Ingriduska oho kokie pokyciai? Nezinau ar leisciausi pati, bet gal.Kam sunis paliksit? 

Tai darom pirti ar ne lapkriti??????

Nuo tai darom.

Lapkričio 17 yra data. Vieta - ta pati? Einu skambinti.

Atsakyti

Ingriduska, ohohohohohooooo, sveikinu!

Atsakyti

TA Pirtis 17 užimta, 24 rezervavau. Organaizinamės?

Atsakyti

nu laba diena, o ko čia stresuot. gi į vasarą.... ech....

bliamba, reik kažkiap išlydėtuvių :hmm:

24 laaabai pakeliui, taip ?

Atsakyti

Ups

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 15 spalio 2018 - 21:08

Valio!!! Bus pirtis :) labai laukiau. Sarange - tavo foto mane tiesiog uzburia. Jau FB vakar alpejau nuoju grizio. Dievazi dar nebuvau maciusi tokiu graziu rudeniniu foto

 

Vistienos pyragas done

tiramisu done

 

ruosiu skaidres apie tai kodel reikalinga mano profesija :) ir ne kam kitam o programuotojam :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 15 spalio 2018 - 21:19

Gadget, sakai ir vel mamos gimtadieni reikes praleisti :) na bet ne pirmi metai.... ot dukra :) vis arba is anksto arba po laiko sveikina :)

Atsakyti

Žuviuk, oho tavo levelis!

Mano dukra jau gali važiuot į pirtį, nes... "Mama, paprašysiu Kalėdų senelį ko nors naudingo... siūliukų!!!"

Atsakyti

Ingriduska- svarbiausia rasti save. Tik gaila kad taip toli reik vaziuot kad pradet paieskas ... kitavertus i siluma. 

Del maisto produktu puikiai suprantu. Esu komandiruotese isbuvus be mylimo maisto ilgai.... su tokia parduotuvyte kaip pasakojai. Ir dar ji visiskai nedirbdavo savaitgaliais... grizus i LT ne tik medziai zalesni, bet ir maistas dievisko skonio budavo :)

as svetur laimes nematau... man gera kur esu. Jei su savim sekasi sutarti, tai visur gera kur mylimi zmones. Kadangi mano mylimukai LT, tai ir as visa savo esybe cia esu.

Pasikartosiu, bet pirmiausia linkiu greiciau atrasti save ir susidraugauti :) visa kita- susidelios savaime :)

Atsakyti