Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

oho, kokis diddarbis Lusasita, ir tinka tau :4u:

Restar rūsio neturiu, palėpė užimta :D  na, ta prasme, mano namas mansardinis,tai reikšia palėpėje įsikūrę kambariai. sandėliuku paverstas vienas kambarys (uošvės arba darbo, kai jums patogiau :D ) tai laikiniai stalas ten ir keliaus, bet svajoju kada nors įsirengti ir tą kambarį žmoniškai. ir ten tas stalas ne visai į temą, nes jis toks valgomojo/virtuvės.

na žodžiu, tiek, kiek siuvu, tai lasvai galėsiu ir ant naujojo stalo. ir žodžiu -neįsipaišo jis man į interjerą :D

Atsakyti

nu jau pranesiojau :)  galvojau bus vietoj  chalato, kai lietus uzejo.  ale ta bobu vasara geris :)  leido pasidziaugt . is tiesu storulis jis ir sunkus .  dabar kito noriu  dar , iki keliu  tokio. dukra savuoju neatsidziaugia :)

Atsakyti

nukopintas nuo soliuko  paltuko :4u:

82db4d4a9130.jpg

Atsakyti

Laba diena,

LUs TOBULAI

KAda ta pirtis susidėliojo?

Atsakyti

Papuošalų klausimu, aš irgi nei nuoga nei apsirengus. Auskarus labai mėgstu, tačiau toleruoju tik sidabrinius. Ant kaklo kažką pasikabinu, ypač vasarą, žiemą tai nelabai.... šiemet, kaip Katukas,  prisijaukinau perlus, tik juodus. Turėjau gal 3m ir vis nepriderindavau, kol nepamačiau, kaip gražiai viena mergina nešioja net kartu su sidabrine grandinėle, tai pradėjau ir aš :D Tiesa, dar šiemet prisijaukinau apyrankes ir laikrodį, dabar dar gavau dovanų išmanią apyrankė, tai kaip ir nebegaliu visko susidėt, nes ant dešinės negaliu nieko pakęst, tik ant kairės rankos :D 

Lusi, fainas chalatas  :super:  Tiesa, maniškis karakulinis chalatas truputį ilsisi, gal jau metai, nepriderinu apsivilkt, gal dar kiek ir patįso, tai erzina biškį...  :dry2: 

Atsakyti

šiaip tie stori megztiniai kažkaip ir man neįsipaišo į nešiojimą... kai šalta, tai jau šalta, o kai biškį šilčiau, tai su tokiu megztiniu jau per karšta. arba lyja. čia nebent va kokį kartą per 10 metų išpuola toks gražus ruduo, kai vakarop gali išsitraukt ant kokios terasos sėdint, ar einant pasivaikščiot

turiu vieną pirktinį, tokį etninio stiliaus, tai ir tinka tik kaime :D  o turiu prieš šimtą metų megztą paltą, tai nešioju namuose žiemą, kai biškį pritrūksta šilumos, labai patog mezgant susisupt :D

Atsakyti

aciu :)

papuosalu as irgi  nemegeja. vestuvinis ziedas. kartais dar koks  kitas auksinukas. auskarai  auksinukai iverti ir pamirsti, kad jie ten kabo . vasara grandinele ant kaklo .  nu ir laikrodis  pagal garderoba vis kitoks . badau dabar kokia sage   prisijaukint. sita "sakele" tai  paltika susisegu, kai vesiau. bet gal reiktu kokias sagas ant sonu  primontuot.  kad  susisegt but galima

Atsakyti

Aha, Lusi, man ilgokokas atrodo, net per foto matau svorį. O dar ripsas linkęs tįsti.  Aš tai ir šitą patrumpinčiau biškį :). O jis niekaip nesusegamas, nesurišamas?

Katuk, nei garažo neturi? :D Šiaip nereikalingus daiktus galima pasiūlyti FB Free your stuff - atiduotuvė. Pati esu keletą gerų, bet nereikalingų daiktųs atsikračiusi - kaip antai printeris, stalviršis ir pan. Žmonės paima, gal jiems reikia, o namie daugiau oro atsiranda :).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 15 spalio 2018 - 12:24

Šarange, tavo foto desktopą pasipuošiau  :wub:  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti

katuk, va va , as jau irgi chalatu  galvojau paverst . ale ir vasara  LT  pajuryje   visai  tinkamas toks   saulei  palydet  . ir siaip,  su juo vesiau, nei su striukele. kai ventiliacija  mezginio gi yra :)  ir kai man daznai salta. nu prie plius 20  tai nesivilkciau :)

Atsakyti

Lusi paltas gal kiek didokas atrodo. Nu bet šukuosena kokia :wub:  To-bu-la  :wub: 

Aha tikrai tai kaip su pirtim? Tai nebebus lapkritį?

Atsakyti

Restar - garažas turi savo funkciją :D  šiuo metu irgi kaip sandėlys, nes nesutvarkytas. o žiemą būna mašina laikoma.

tu žinai--- atiduot šiaip man jį ir gaila.  nu nes, nes gaila :D  o dėl kitų daiktų tai dėkui, tikrai gal ką nors ir sugalvosiu pratuštint. daug ką anyta susirenka, bet yra ir ką reiktų išvešt į tam skirtą surinkimo punktą, kaip pvz buitinius elektros prietaisus. visokias dėžes ir pakuotes didelės apimties, senus indus, kurie jau atgyvenę, bet į šiukšlinę mest negalima.... viską daugmaž žinau, kur padėt, ale bet reikia gi prisiruošt, surinkt, susidėt, nuvažiuot, priduot. nu tam reik net ne vienos dienos grubiai :D

ačiū tau, kad taip rūpiniesi mano augintiniu :D ką nors sugalvosiu tikrai

Atsakyti