Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Važiavom šiandien per Lietuvą ir alpėjau nuo grožio :wub: O jau prie lankytinų vietų tiesiog kamščiai, visi paskutinius gražius orus gaudo :wub:​ 

Atsakyti

Mes iš to noro pabūti miške sugalvojom netoli Vilniaus žinomą spanguolyną patikrinti. Tai smagiai pasipelkinom :) ir virš litro spanguolių pasirinkom. Mažai talpos paėmiau :). Oro nuostabumas  :wub:​. 

Atsakyti

:bis Priedas  IMG_20181014_195855.jpg   91,09KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Labas vakaras :) Pasidariau manikūrą vadinas :) permanentinis, kokią savaitę laikys :D Priedas  20181014_205014.jpg   47,07KB   1 Parsiųsta kartųPriedas  20181014_205043.jpg   45,92KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vincis: 14 spalio 2018 - 20:30

Labas vakaras :) Pasidariau manikūrą vadinas :) permanentinis, kokią savaitę laikys :D attachicon.gif20181014_205014.jpgattachicon.gif20181014_205043.jpg

pirštinė praplyšo?

Atsakyti

Geras manikiūras, toks viso piršto. :lol:

Šilinge, o tu čia juos taip greit siuvinėji, ar čia vis tą patį rodai? Nes jau susimaišiau. Sakei, kad trys turi būti.

Atsakyti

Kerpena, aš vis dėjau antrojo procesą, kas šiandien jau yra ir finišas. Trečią pradėjau  :B​ Bet gal nebedėsiu. Antrojo statistika: viso 9 dienos. Girdi, Gadget?

Atsakyti

O siaube, užmetus akį į nuotrauką, pagalvojau, kad tas pirštas sužalotas  :oh: 

Atsakyti

pirštinė praplyšo?
Tai taip. Ir nepamačiau, nes juoda.

O siaube, užmetus akį į nuotrauką, pagalvojau, kad tas pirštas sužalotas  :oh:
Joooo :D dažų miltukai mušeikos pasitaikė :D Labas rytas, šiandien eisiu asm.kortelę pasikeist. Atrodo tik neseniai keičiau ir vėl reikia :D

 

Savaitgalį pramezgiau po cielas 6 eiles abiejų kojinių. Tokiais tempais ir vasara ateis  :oh:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vincis: 15 spalio 2018 - 06:01

Vinci, omg! Galvojau kad susižalojai....

Atsakyti

nu tai labas,

dažai mušeikos :hihihi: bet įsivaizduoju, kaip vis nervuoja tas pirštas dabar, kliūna už akių

Šilinge, gražu. ir relaksas. dar norėčiau kada pažiūrėt, kaip visas triptikas ir ant sienos atrodo.

kas dar :hmm: skaičiau tarpuose tarp baldų rinkimo visą savaitgalį, tai mintyse atsakinėjau, o dabar kaip ir primiršau...

trizniojimas.

taigi kai gavau savo mergaitę, tai buvau rami kaip belgas, nu nes kažkaip buvo viskas maždaug aišku. tiesigo buvau apsigalvojus iš anksto, iš kokios operos bus mano giesmė :D  ale bet, kai  pradėjo čia visokie pageidavimų koncertai, tai sunerimau. blyn, pradėjau ieškot konkrečios idėjos, ir niekas nekliūna, niekas netinka, tas per prasta, tas per sudėtinga, tas išvis maniškei netinka o tas man nepatinka.....tai va, trizniojimas mano tik tame, kad niekaip konkrečios idėjos nerandu. turiu kelias mintis, ale bet kaip Liniukai gali būt, idėja iš pirmo karto atrodžiusi nuostabi, kasdien vis po biškiuką praranda savo nuostabumą, o pradėjus materializuoti ir išvis pasirodo netinkama.

taigi, šiai dienai turiu tris idėjas. nuo vienos plaukai piestu stojasi, vienai reikia daugiau laiko, o trečia yra gelbėjimosi ratas, bet turėtų būt mestas laiku, kad išgelbėtų :D

baldai - iš 7 vnt trys jau stovi. didysis stalas lauks, kol bus atlaisvinta vieta, tai liko kaip ir pusė :D

beje, gal kam reikia didelio stalo? jis yra tvirtas, dažytas (greičiausia :hmm:  nelabai suprantu) tik tiek kad baltas, ir iš tos savo spalvos gal kiek pabraižytu paviršium, bet tikrai nekrenta į akis tie pabraižymai. jis buvo pirktas laikinai prieš 8 metus :D  nu bet atlaikė  puikiausiai ir dar atlaikys ne mažiau. jeigu kas susidomėtų rimčiau, galėčiau ir pafotkint ir pamatuot tiksliau (dabar mano atmintis siekia kažkur apie 180x90)

man tai jo gaila biškį, nu nes žiauriai patogus siuvimui ir šiaip geras, bet kad nelabai turim kur jį kišti

Atsakyti

610e53154a1f9b6999b6f3b5335d69d5.jpg

labas rytas,

Mano savaitgalis irgi spalvotas...Turėjom svečių, pagastroliavom po lankytinas vietas, pafotkinau, oras nerealus ir vaizdai fantastiški....  :wub: 

Dar buvau filme "Tarp pilkų debesų" kažkaip užvežė lietuviškas kinas... Neseniai mačiau "Kvėpavimas į marmurą" Matyt, atitinka nuotaikas :)

P.S. Sėkmingai pavyko išvengt mezgimo...  :huh2: 

Nerealiai man gulbės papozavo, vanduo kaip stiklas su rudens atspindžiu  :wub: 

IMG_7285_medium2.JPG

IMG_7288_medium2.JPG

IMG_7292_medium2.JPG

IMG_7236_medium2.JPG

IMG_7263_medium2.JPG

Atsakyti