Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas

Kartais vaikštau visai "nuoga", o kartais kaip "papuasas" :lol:  labai nuo nuotaikos priklauso 

Kerpena atrodu tu buvai spalvų derinimo nuorodą įkėlus  :hmm: 

Atsakyti

Labas rytas

Kartais vaikštau visai "nuoga", o kartais kaip "papuasas" :lol:  labai nuo nuotaikos priklauso 

Labas, ir aš panašiai.

Man LACE poste tik frazė "nebižuterija" snobokokai nuskambėjo. Nes galima tauriu sidabru nesąmoningai pasipuošti, galima - bižuteriją žaismingai panaudoti. Aš nieko prieš prieš Tiffany's papuošalus, bet tada.. siūlams neliktų  :blink:​ uuu

Atsakyti

Labas, ir aš panašiai.

Man LACE poste tik frazė "nebižuterija" snobokokai nuskambėjo. Nes galima tauriu sidabru nesąmoningai pasipuošti, galima - bižuteriją žaismingai panaudoti. Aš nieko prieš prieš Tiffany's papuošalus, bet tada.. siūlams neliktų  :blink:​ uuu

Po Tiffany, ne tik siūlams, gali ir duonai nebeužtekt :lol: tiesa, po kai kurios bižuterijos irgi  :rolleyes: 

"Nebižuterija" yra dar sudėtingesnis daiktas nei "bižuterija" :rolleyes:

Atsakyti

jau matau sviesa tunelio gale :) balieka su kaklu tik susitarti ir bus gal net gi nesiojamas :)

 

Priedas  D9C56180-86E5-4440-A09F-F22EDDFF7EAB.jpeg   1,02MB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Gražios spalvos šviesa. Tikiuosi, ji onesize?

Atsakyti

Tariama blondine uzpilde klausimyna. Bet mazai kas dar pilde. Ar cia kaip as visos blondines :)

Atsakyti

Sveikos  :4u: 

“Ariu” 8-tukais  :oh: rezultatas gana greitai matosi, bet malonumo nekažką  :dry2: čia gimsta Aušros oversizinis ripsinis megztukas. Nors kartu išžiūrėjom milijoną foto pintereste, nesu tikra, ar rezultatas atitiks jos lūkesčius.  :oh: žiauriai sunku su nemezgėja modelį derinti - rodau siluetą, tai spalva ar detalės kliūna, rodau raštą, tai apykaklė ne tokia, ir t.t., ir pan. Turbūt kiekviena mezgėja žino apie ką aš čia  :mirksiukas: 

Atsakyti

uzbegau skara parodyt ir ruosiuos i darba...

b06d0aed-3520-46d9-b61f-b3ac49b80e57.jpg

PS Vinci, jei kartais butum mano feja, tai gali nieko nemegzt, tavo dazytu siulu gija juk irgi rankdarbis.... 

Atsakyti

Gadget, tikrai onesize :) jei man pasirodys nenesiojamas, tai galesi buti pirma eileje i savininkes :)

pasivaiksciojom, bulviniu plynu prikirtom. Dabar galvoju kad ramybes noriu:) ir nusipelniau. Bet atejo vaikis su testais :) tai testuosimes :)

Atsakyti

Laba diena, 

Vinci, laikykis!! Už savo spalvotų sruogų jei ką 😉

Gal galit pažiūrėt, ar aš ten, kur reikia užpildžiau? Nes buvo keista, kad buvau pirma. Tai gal ne ten pataikius buvau :D

Atsakyti

Labos :4u:

aš tai super nuogalė :D nėr ant manęs ir many jokių papuošalų.

Kažkokia pasunkinta savaitė išpuolė... miego tik noriu ... :rolleyes:

Atsakyti

Limit gerai užpildei, tavo pirmas įrašas ir yra.

 

ingriga, aš buvau įkėlus iš vis spalvų sąrašą, ar kaip jį pavadint, bet ne derinimą.

https://en.wikipedia...f_colors:_Aā€“F

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 14 spalio 2018 - 16:03