Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Užpildžiau klausimyną, Bet jau kiek ten tų klausimų daug, vos įveikiau... Man atrodo labai daug čia kalbėjau, gal ne viską ir klausimyne surašiau.

Taip nežinojau ką rašyti daug kur.

O kiek dar mažai užpildžiusių.

 

Matyt reikia eit miegot, nes tuoj pradėsiu dejuot, kam į tą swapą rašiausi. Neturiu nei idėjos, nei užsidegimo, o šiuo metu ir pati nieko nenoriu. Bet gal praeis. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 12 spalio 2018 - 22:23

Atleiskit blondinei, bet kur tas klausimynas????🧐🧐🧐🧐

Atsakyti

Faraway, blooooooond? Tuuuu?

Atsakyti

Nu zinokit ir as neradau to klausimyno :) bet ieskodama radau pernyksti, tai jame viskas tinka- minimaliai pakoregavau. Tai mano mergaite gali ziureti i pernyksti :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 13 spalio 2018 - 08:50

Tai tame pernykščiame yra antras lapas pridėtas. Reikia žiūrėti apačioje - 2017 ar 2018 ir nueiti į teisingą.

Atsakyti

Labas

Faraway, blooooooond? Tuuuu?

Netiketa? 😂

Po pirmo egzamino beveik miegu paskaitoj........ vakar draugavau su priemimu Kauno kliniku iki 4 ryto.......... ka galiu pasakyti. Eina jie i viena vieta..........

Atsakyti

Faraway o kas nutiko kad su klinikom draugavai?

O as ripsinu ripsinuu

Atsakyti

Labas

Netiketa? 😂

Po pirmo egzamino beveik miegu paskaitoj........ vakar draugavau su priemimu Kauno kliniku iki 4 ryto.......... ka galiu pasakyti. Eina jie i viena vieta..........

aš iki 9 buvau...

Atsakyti

Na, mezgėjos?? Taip mezgat, kad link priėmimo prisimezgat?

Atsakyti

Faraway o kas nutiko kad su klinikom draugavai?

O as ripsinu ripsinuu

Nieko rimto. Bet reikejo apsilankyti...........

Atsakyti

Na, mezgėjos?? Taip mezgat, kad link priėmimo prisimezgat?

Tai iseina :) 

Atsakyti

Laba :4u:

Pagaliau islindau is virtuves, bet uz keliu valandu i kita virtuve keliausiu :B

Vakar uzmaciau gera nuolaida drops air siulams, nei man ju reikejo, nei ka, bet kaip nepirkt :ax:  dabar laukiu 3 siuntu su siuliukais, is vienu turetu gimti swapo dovanele..aisku jei pavyks tai ka uzmaciau :ax:

Zuviuko kgb.. jokiu pageidavimu neturiu, dziaugsiuos bet kuo, svarbiausia staigmenos ir netiketumo jausmas :wub:

Olaiva, Faraway, kad ir kas nutiko - sveikatos :4u:

Atsakyti