Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kgb: pasvajokit, jei zuviukas butu mano fejaaaaa, tai is jos labiausiai noreciau.....

Atsakyti

Restar ir zara ir HM turi puikius vaiku drabuziu skyrius. Lindexe irgi faini vaikiski drabuziai.

Atsakyti

Vat kažkaip internete žiūrėjau šiandien, tai nei Zara, nei HM nemačiau padorių suknelių, kurių norėtųsi. Kainos padorumas irgi aktualu....

Atsakyti

Pernykštis Žuviuko kakluošalas pribloškiamai gražus :wub:  Norėčiau :wub:​ 

Atsakyti

Restar, internetine zara man nelabai - gyvai labiau patinka :)

Atsakyti

Va, man irgi pernykštis kakluošalas akyse vis dat stovi :wub: 

Važiuojam į Klaipėdą. Bet jau kamščiai... Iki Kauno dvi valandas.. Į Kauną įvažiuot irgi nekažką. Bet jau pilnai susikomplektavom, tai gal bus laisvesnis kelias. 

Vis dar neturiu swapui idėjos :rolleyes: toks kietas riešutėlis papuolė. 

Nuo Zuviuko nusižiūrėsiu. Parašykit, ko iš Limit norėtumėt :mirksiukas:   :D Tik ne viską, žinoma, sugebu. 

Atsakyti

Naivuolės :). Ar nebus per lengva, jeigu va tai, net imsim ir įvardinsim, ko kiekviena iš kiekvienos norėsim? Aš nebesakysiu nieko daugiau :), nes jau buvo galima suprasti, kam aktualu :).

Atsakyti

Iš Limit visos norėkit žguto :wub:  Maniškis nuo-sta-bus :wub:​ 

Atsakyti

Labas

Iš Limit visos norėkit žguto :wub:  Maniškis nuo-sta-bus :wub: 

Pritariu!!!!!!!!!!

Atsakyti

Na pvz Lace tai klause ar siuto ar megzto ar uztasines- visos atsakinejo :)

na gerai galiu ir kitaip paklausti.

kokia pirma mintis ateina pagalvojus apie kokia smulomena ar reikalinga daigta sau ar namams???? Gali buti megztas, nemegztas, siutas piestas, siuvinetas.... arba galbut yra kas beklaidziojant internete patiko ir pagalvojot, kad vajei vajei kooookio fainumo, net uDaret ir pamirost tam kartui. Bet po kiek laiko vis tik pagalvojat nu kad va kooks fainas buvo

Atsakyti

As tai jooo, limit ;) noriu gyvatinio nestoro zguto besitransformuojancio is kaklo papuosalo i apyranke- na to kur Gadget 3 buvo ikelusi :).  :) bet kiekviena paziurejusi i ja pasakys kad galiu ir toliau noret- :) nes nu ten yra kosTmosas :)

Atsakyti

Man atrodo, kad šiemet bus dar ne tokių kosTmosų :). Tas žgutas tik suverti sunkiau :). Jeigu kas susivertų - galėčiau nunert :). Va, Ingridushos nunertas pas mane tai jau gal daugiau nei metus guli, net pritrūkusių karoliukų radau, baigiau, tik niekas užsegimų nesuieško ir nebaigia iki galo....

Atsakyti