Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Neseniai tik supratau, kad mano dailininkė mokykloje nieko neišmoks, ko mokoma per technologijas, nes ... tokių pas ją nėra. Vietoj to  - 11 dailės disciplinų. Užtat bernužėlis tai siuva, tai klijuoja, vels netrukus, paskui maistą gamins. O merginą reikės kažkaip pačiai ko pamokyti...

Atsipalaiduok :D nebent tau labai matosi, kad aš neturėjau technologijų pamokų mokykloj :lol:

Atsakyti

Nite, tu turėjai nagingą mamą :). Ir anais laikais buvo įprasta kažkaip rankdarbiaut. Maniškė nei labai domisi, nei aš jai skiriu laiko tuo klausimu. Bet jo, šiaip aš atsipalaidavus. Tik kartais ką prisimenu, bet nebūtinai dėl to ką nors darau.

Atsakyti

Restar, taviškė irgi turi nagingą mamą. :mirksiukas:

 

Va kokia dėžutė papildė mano kolekciją. :rolleyes:

Priedas  IMG_20181012_182633.jpg   145,51KB   0 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 12 spalio 2018 - 17:34

Qqte, aš įprastai mezgu iš to, ką nusiperku... Paskutiniai pirkiai lygu paskutiniai mezginiai.

Restar, juodi plotai tušti mano atveju. Taip šiuo atveju ir priklauso. Bet gal būna ir kad visą tuščią foną reikia užsiuvinėt.

Atsakyti

Sveikos,

 

mezgu... O siaip nieko naujo :)

 

44459201014_27128cb14b_b.jpg

Atsakyti

Ligvita, kaip rudeniškai meniška. :wub:

Atsakyti

Nite, tu turėjai nagingą mamą :). Ir anais laikais buvo įprasta kažkaip rankdarbiaut. Maniškė nei labai domisi, nei aš jai skiriu laiko tuo klausimu. Bet jo, šiaip aš atsipalaidavus. Tik kartais ką prisimenu, bet nebūtinai dėl to ką nors darau.

Tavo dukra irgi turi puikią mamą :4u:

Ir anais laikais, kai aš buvau tavo dukros amžiaus, mano mama dirbo dviejuose darbuose ir ...  :( vienžo, mažai aš ją matydavau

Nubettačiau jooo  :bigsmile:  - siūlgalių-skuduriukų ir įrankių jiems doroti, tai namie netrūko :D

Atsakyti

Aš tai net nežinau į ką čia aš su savo rankdarbiais :)  Mama tik siuvo. O va mezgimo niekur aplinkoj nebuvo. Bet panašu, kad niekam neperduosiu šito pomėgio, nesmaniškė visiškai abejinga. Kam čia megzt, jei gali nusipirkt :B  Bamba per technologijų pamokas :D 

Bet tai kai gražumo šitas ruduo :wub:  Ne be reikalo aš jo taip laukiau :wub: 

Swapo dovaną esu sugalvojus, reikia tik teisingas medžiagas rast. Bet pas mane bėda, kad kiekviena puiki idėja su kiekviena diena atrodo vis mažiau puiki :D  Ir po poros savaičių jau dabartinė mintis bus palaidota ir reikės gimdyt naują :D  

Atsakyti

Nu..pas mus technologijunpamokos kazkokios buvobbet negaliu sakyt kad per jas ko ismokau, realiai ne, darydavau ka mpkedavau ar kas iseidavo

Sakyt kad  mam ismoke..irgi ne

Mama ir megst ir nert moka kazkiek rode bet vat kazkaip nelabai klausinejau..

Mociute?siuvinet megino mokint, kazkur yra .ikestakelis drobes apmereskuotas ir tokiais bordo siulais pagrindinem siulem siuvinetas..cia kaip paprasiau siut ismokyt tai mociute tiek ismoke pagrindines siules rankom siuvinet

Pati nezinau is kur megzt nert ismokau..samouchka zodziu

Atsakyti

Kaip tik norėjau klausti - kur savo paaugliukėm perkat rūbus? Maniškė dabar kažkur apie 156-58. Per vasarą pasikeitė, ūgtelėjo, pamoteriškėjo. Ko turi - visokių maikių ir kelnių, timpų. O nori sijonų, suknelių (ypač), megztinių - tai čia teks pasidarbuoti.  Šiandien neršiu po internetą, gražių suknelių nelabai randu. Gražių - turiu omeny, kad ne puošnių, o kasdieniškų šiuolaikiškų. Pvz. šita ir man, ir jai graži, bet gryna sintetika: https://www.reserved...7x/ribbed-dress. Teoriškai galima būtų mašina numegzti, bet kad gal nemokėsiu, o ardymui kelis kartus - kantrybės arba tokių blogų siūlų neturiu ;). Kiekvieną penktadienį gi į mokyklą gali eiti be uniformos, nori pasipuošti patogiai, bet gražiai.

Būsiu dėkinga, jeigu kokia idėją mestelėsit, o gal kur internete perkat. O gal kokia skylė Gariūnuose yra paaugliukėm. Nes, pvz. žiūrinėjau mūsų mažyliuose, filtravau pagal ūgį, taigi  didžioji dauguma moteriškų suknelių. ir tada suprantu, kad jeigu nurodytas tinkamas ūgis, tai visai nereiškia, kad dydis bus tinkamas, sunervino, ko tos moteriškės savo skudurus į vaikų rūbus sukėlė...

Atsakyti

Restar, Zaroj nemažai ką perkam. Patinka, kad pas juos vaikų skyriuj būna iki kokio 168 dydžio. Nes tas tarpas, kai jau vaikiški per maži, o suaugusių netinka pagal vaikišką figūrą, tai nekažką :B​ 

Atsakyti

Mano ir mama ir kriksto mama rankdarbiavo: siuvinejo, mezge, peltakiavo ;)

megzt is mamos ir nert ismokau :) per darbu pamokas mokytoja kaimyne net netikejo kad as neriau :) atejo i namus pas mama tiesiai paklausti kodel ji uz mane servetele nunere :)

mama rodo analogiska, bet didesne- nes ji laivisu neria uz mane ;) sako ziurek. As sako labai laisvai, o dukros kieciau sunerta :) 

stebejos iki kol nepamate kad megztini pati su zvaigzdem keliu spalvu mezgu :)

Atsakyti