Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

:wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  bet gražumas spalvos... tiesiog nepadorus. Turiu užsislėpus merinoso su šilku, ot dažyčiau, jei žinočiau, kad gausis :D

Laba vakarą, turiu megztinio apdailą iki rytojaus 9 ryto pabaigt. Nežinau kaip išsėdėsiu nenulūžus  :hmm:

Ir man šita spalva virbalu į paširdžius smeigė.

Atsakyti

Labos :4u: 

Gadget a da Rygoj esi :D a brukstelt Wooly su nuostabia pardaveja :wub: adresa drakiui :D  :D o gal jau buvai? Aaaaaa buuuuussss pirkiu fuoto :D  :D  :D .

Atsakyti

Nu kai vakarai trumpi..spejau tik siulus susisukt ir tai nedicka gabalaiti ir  meginuka pamegzt

Reiks kazkokias konstantas isvedinet nes mano ir siulas ir viirbalai plonesni..bet kai meilumo kol dregnas tai toks pukis pukuotelis 😍

Atsakyti

aha - vakarai trumopėja :) ypač link savaitgalio :) pirmadieniai dar buna kiek ilnesni, bet kai tik savaitgalis artyn - taip trumpyn :)

man liko tik kaklas ir rankogaliai!!!!! bet kada iki jų prieisiu - klausimas :)

Atsakyti

peržiūrėjau praitų metų swapo foto  :wub:​  geras jausmas širdy liko - jau laukiu :)

Atsakyti

Labos :4u:

Gadget a da Rygoj esi :D a brukstelt Wooly su nuostabia pardaveja :wub: adresa drakiui :D  :D o gal jau buvai? Aaaaaa buuuuussss pirkiu fuoto :D  :D  :D .

Taaaaaip

Dar teeeee

Nereikia nereikia, bet būtinai parašyk

Rudenio Ryga tokia graži.....

Atsakyti

Labas rytas,

Rudenio Vilnius šiuo metu irgi stebuklingais gražus.

Vyras ką tik grįžo iš Anglijos ir Velso, sakė, ten visai nėra to rudens grožio.

Atsakyti

Laaaabas iš ryto,

pas mus irgi taaaip gražu, oras fantastiškas, spalvų gama :wub: , važiuojant į darbą tokią dydelę kylančią saulę mačiau :wub: .

Gadget, parduok žinutę drakiui :D , lauksim fotoreportažo ir fotografinių vaizdų :D :D .Pulkveža Brieža iela 43, Ryga :wub:.

Atsakyti

nu negalima čia šiteip drakių erzinti :D

Soliuk Gadget sakai jau tokia verslinykė kad žinutės drakiui už dyką neduos?

 

labas iš ryto

noriu megzt

mėginukas išdžiūvo, pamažėjo, alia toks meilus toks meilus...

tikiuosi puskilio užteks man siūlų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 12 spalio 2018 - 07:50

Muhahaaaa

Failai per dideli

Instagrame Rygos ruduo pakviestas į konkursą!!!

Atsakyti

Labas rytas,

swapui ideju didelis 0  :oh: Mergaitė mano geruolė, fainuolė ir viską pati mokanti  :wub: 

Atsakyti

ingriga tai kai pagalvoji gerai tai visos čia tokios

fainuolės ir pačios viską mokančios :)

Atsakyti