Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Na, ką Santariškės - mes atvažiuojam :). Jau kelintą kartą, nebesuskaičiuoju... Tas mano ilgakojis, ilgarankis paaugliukas vėl vieną iš galūnių pasitempė... Parėjo ir apsiverkė, kad tiek daug laiptų jo mokykloje...

Atsakyti

Qqt, dalinkissss.... Prisipirkau siūlų, o receptų trūksta.

Restar, glostau tavo ilgagalūnį. Ateities vizija...

Atsakyti

uoj vargšas vaiks

sveikatos balionų anam :4u: :4u: :4u:

Atsakyti

gadget3 tikrink pačtą

Atsakyti

Restar, užuojauta ilgakojui. Skanus reikalas, turiu patirties. Vieną laiptų dalį (kiek ten, 15 laiptukų?) su Luku ant rankų vos parsitempiau save po gero skrydžio. Užtat per krikštynas graži buvau, gipsuota koja.

Atsakyti

Sveikos  :4u: 

Pasidariau kavos, turiu darbinę pertraukėlę  :rolleyes: Laukiu vakaro, turėsiu gražaus mezgiminio laiko - vyras komandiruotėje, vakarienė vakar pagaminta, tik pasišildyti reikės  :wub: Parekomenduokit kokį priemezgiminį moterišką filmą  :4u: 

Noriu savo Fėjai prisipažinimą padaryti - anketoje rašiau, kad esu visai nejautri kandimui, o pasirodo kažkas pasikeitė.  :unsure: Praeitą savaitę išsitraukiau ir pranešiojau savo dundaginę Inspirą ir supratau, kad jinai mane pradėjo graužti  :unsure: Ne tiek, kad visai negalėčiau nešioti, bet pakankamai, kad jausčiau diskomfortą  :oh: 

Dar turiu tokį pasiūlymą  :4u: Gal kam reikia įmontuojamos katlentės ir orkaitės? gal kam į kokį nuomojamą butą ar į sodo namelį, ar dar kur nors. Kaitlentė veikia gerai, o orkaitė turi vieną niuansą - ilgiau kepant aukštesnėje temperatūroje ir ypač įjungus vėdinimo funkciją po kažkiek laiko išsijungia, matyt kažkoks termostatas blogai veikia, reiktų meistreliui parodyti. Bet naudoti galima net ir be remonto. AEG, savo laiku gana brangiai pirkta, aišku, ne jaunuolė, jau kokių 13 metų. Manau, kad dar tikrai galėtų kažkam sėkmingai patarnauti. Tiesiog išmesti veikiant daiktą kažkaip gaila, gal kas norit priglausti arba žinot kam reikia.  :hmm: 

Atsakyti

To ripsinuko ir aš norėčiau  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Lace, "Gerumo stebuklą" matei? Ar kokias "Žemės žvaigždutės" ? Kažkodėl šitie išniro. Ar "August rush". Nu tokie man labai gražūs.

Apie orkaitę sodui svajoju, tik nežinau, ar kur sutalpinsiu savo mažo virtuvėlėj. Gal kam labiau reikia. Aš gal pusinę kokią kada įsigysiu. 

Katuko baldų pirkis įspūdingai nuskambėjo. Iškart kilo klausimas kaip iki to gyvenai? 

Galėjau mezginį pasiimt, bet nesumojau. Daug traumuotų... Tai prie vieno kabineto pasėdi, prie kito, dabar vėl prie pirmo... Manau, tik patempimas čiurnos, bet dėl šventos ramybės ir atleidimo, vis tiek reik važiuot... 

Atsakyti

Ta ripsinukas ir mane vilioja :4u: 

Man šiandien visą dieną atrodo penktadienis. Gal todėl, kad baigėsi didžiulis 5 dienų auditas, tai toks atsiplaidavimas užpuolė. O bet tačiau penktadienis tik rytoj :B  

Šiandien gaminau kalafijorų kotletukus, net mano išrankusis vaikas valgė :blink: 

Kalafijorą išvirt, smulkiai sukapot, sumaišyt su keptais svogūnais, gera sauja džiūvėsėlių, gera sauja tarkuoto čederio, tarkuoto džiugo ir du kiaušiniai. Viską sumakaliojam, darom mažus kotletukus ir 20 min į orkaitę :4u:​ 

Atsakyti

nai nai nai man pavyko  :) spėkit ką šian megsiu

Net nenumanaaaau ....

Ta ripsinukas ir mane vilioja :4u:

Man šiandien visą dieną atrodo penktadienis. Gal todėl, kad baigėsi didžiulis 5 dienų auditas, tai toks atsiplaidavimas užpuolė. O bet tačiau penktadienis tik rytoj :B  

Šiandien gaminau kalafijorų kotletukus, net mano išrankusis vaikas valgė :blink:

Kalafijorą išvirt, smulkiai sukapot, sumaišyt su keptais svogūnais, gera sauja džiūvėsėlių, gera sauja tarkuoto čederio, tarkuoto džiugo ir du kiaušiniai. Viską sumakaliojam, darom mažus kotletukus ir 20 min į orkaitę :4u:​ 

Tai tau bus DU penktadieniai!

Ačiū už receptą.

Maitinuosi Rygos restoranų savaitėje  :yahoo:​ 

Atsakyti

:wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  bet gražumas spalvos... tiesiog nepadorus. Turiu užsislėpus merinoso su šilku, ot dažyčiau, jei žinočiau, kad gausis :D

zweig6_medium2.JPG

Laba vakarą, turiu megztinio apdailą iki rytojaus 9 ryto pabaigt. Nežinau kaip išsėdėsiu nenulūžus  :hmm:

Atsakyti
4u.gif aš irgi norėčiau prisijungti prie ripsinuko 4u.gif
Ačiū kas pirks,prisijungsiu 4u.gif
gal priimsit 4u.gif
Atsakyti