Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

katuk ta prasme šalta ir skauda pilvą bet vistiek smagu?

Atsakyti

ai nu, apie skaudantį pilvą kažko man nesignalizuoja tas vaizdas :hmm:

greičiau nuo juoko gal :D

bet va ta faktūra pūkuota :wub:  ir spalvos ir dryžiukai.... ir tas juokas toks nuoširdus....

Atsakyti

as kazkodel toj fotkej batus maciau . gaurai tai neocen. ta  prasme  apredu gaurai :)

as savo gaurus ( galvinius)   tuoj eisiu  trumpint .

Atsakyti

aha, batai irgi gražūs.... gal ta gyvatės ar krokodilo odos faktūra ne mano, bet pati forma tai labai

Atsakyti

Sveikos, rimčiau grįžinėju ir aš. Bent jau nuolatiniu skaitovu. Grįžau į darbą vadinasi, galiu sau leist labai nuo jūsų neatitolti. Pasisakyt arba neturiu ką, nuotraukų nemačiau nei vienos, pagirt irgi nėra kaip. Megzt namie nesigauna, per vasarą nunėriau servetėlę, pusę nugaros dičkės megztinio įveikiau ir 1,5 batuko naujagimiui, tuoj mergica ir pagimdys ir išaugs, su mano tempais. Įdėmiai stebiu ir jūsų pirtį, bandysiu prisiderint, moteriškoj kompanijoj pabūt, jei darbai ir vaikų ligos nesuplanuos visko be manęs.

Atsakyti

Labas

o tai pirtis bus siemet? 🤔🤔🤔 gal visgi darom????

Atsakyti

Čia tik kaip faktas, apie pabaigtą darbelį. Ieškojau schemos kitokios, siūlo kokio norėjau negavau, galutinis rezultatas nepatinka, net neplautą nufotografavau ir atidaviau į rankas, kurios mielai pasirūpins ir džiaugsis. Aš ieškosiu kitos schemos ir kito siūlo...


Pridėta:

Atsakyti

kokio didumo šitas kvietkas?

Atsakyti

apie 50 cm neplautas

Atsakyti

oho. lenkiu savo šviesią galvą....

Atsakyti

Ai katuk, yra kitu techniku, pries kurias reik lenkt galvą ir kurias norec ismokt kada nors, o cia tik vaselis, taip kad.... nesilankstyk, kaulai nera valdiski :)

Atsakyti

va, aš šiandien įdėjau pleduko techniką. bet esmė ne tik tame, bet ir laike.

labai ne į temą. gyriausi, kad jau savaitgalį atveža man svetainės baldus? tai galėsiu biškelį apsitvarkyt. nu, kai surinksim visus 7 vienetus :D  gal iki kokių Kalėdų :D

Atsakyti