Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Restar, pas mane irgi tarpas,bet va kai atsisedu, o ypac susikeliu koja ant kojos, jo nebelieka. Ir mane ziauriai erzina tas jausmas. Todel sitos juosteles man yra tikras isigelbejimas nuo sedejimo kaip girtas jureivis. :D

Atsakyti

12b6460923ea975a4d747ca45ddf65aa.jpg

Atsakyti

Ak, koks mielas ugininis apklotukas, ir toks į temą - ir rudeninis, ir su saulėtekiais-saulėlydžiais siejasi. Ir mieli maži mezginiai. Čia dvynukams?

 

Katuko alergija kojinių gumai man priminė alergiją džinsų sagoms.... Br... kaip apie bambą susidaro niežtintis raudonas plotas...  Ko tik nedarydavau, net vyras buvo užsiuvęs turimų džinsų tą metalinę dalį, besiliečiančią su kūnu medžiagėle :).  Dabar kol kas, tfu, tfu, nieko nebesidaro. Užtat arba įprastas kremas, arba akių tušas akis "niežina"...

Neapsisprendžiu, ar leist sau pasirgt, ar geriau neįsisirgus gydytis... Protas, žinoma, žino atsakymą :). Bet tai norisi pabūt ištežusiai, kad kas pagailėtų... Nors tai ir šiaip neįimanoma, tai gal geriau nesirgt. Reikia arbatos užsivirt, ciberžolės įkalt...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 11 spalio 2018 - 08:27

Restar, dzinsu sagos paprastai erzina alergiskus nikeliui.

Atsakyti

Labas rytas,

Šiandien savijauta lyg žmoniškesnė, bet kimstu nuo kalbėjimo, nes šiom dienom turėjau 4grupes mokinių apšviest... :wacko: 

Sėdžiu su čiobrelių arbatos kubilu

6e3ed4d223956a0cf33f9efcc158c9be.jpg

Nesimezga juodai...vos pajudinu po eilutę  :huh2: 

Atsakyti

kalk Restar, gi pati žinai, kad sirgti yr šlykštokoka, net jeigu ir šokinėja kas aplink

jo, dvynukams. mano viena kolegė laukiasi. jau keletą savaičių dirba iš namų, turėjo penktadienį kaip ir išeiti atostogų, išeit tai išeis, bet išleistuvių kol kas nebus, nes paskyrė lovos režimą jai....

nu bet medicina tai pažengus per 20 metų. lankosi ji pas genetikus, tai kokio tikslumo ir matavimai ir nuotraukos ir visos rizikos iki smulkmenų

Atsakyti

Restar, dzinsu sagos paprastai erzina alergiskus nikeliui.

Aha, ir kniedės ant šonų. Ir net laikrodžio vidinė pusė būdavo užklijuota su pleistru :oh: apie nesidabrinius auskarus išvis patylėsiu - po valandos ausys būdavo dydžio kaip čeburaškos, o spalvos kaip babuino užpakalis :lol:

Dabar beveik niekur nikelio nebeliko :ax: laikrodžių nebeturiu daugybę  metų, o džinsai ir auskarai problemų nebekelia  :rolleyes: 

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Katuk, kokie fainuoliai mazuciai mezginukai :wub:

Kaip ir sakiau, naktis buvo tarp siulu :rolleyes: rinkaus, mezgiau  :angel2: 

Einam pusrytines kavutes ir kelias aiskus i virtuve, vakare i darba, tai reik seimynai valgyt padaryt, tortus gamint..ner kada megzti :B

Atsakyti

apie Rasytę kada nors kokia nors televizinė laida papakos, kiap apie skėmingai pakeitusią profilį emigrantę. su tieisogine profesija reiklų nebeturi visai?

Atsakyti

IMG_1618_1719__medium2.JPG

strobile_08a_medium2.jpg

dahlia_05_medium2.jpg

DSCF9374_sm_medium2.jpg

Atsakyti

o man va šita nuotiaka su visais mezginiais šiandien kažko labai prie širdies

545090eebb640ed58888cb9d91842056.jpg

Atsakyti

apie Rasytę kada nors kokia nors televizinė laida papakos, kiap apie skėmingai pakeitusią profilį emigrantę. su tieisogine profesija reiklų nebeturi visai?

Kur jau cia kas rodys apie mane, tokia pilka pelyte :D

Tiesiogine profesija panaudoju su nuosavais vaikais..uztenka.. daugiau nebenorec :D Nu dar kartais virtuveje studenta pamokinu  :D 

Atsakyti