Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Terezza, nemačius net :) užsisakysiu būtinai.

Liniuka, lauksiu vasaros ir bandysiu.

Aš keliom valandom su kokoso aliejum gelbėdavaus, bet visai dienai niekaip.

Aš irgi džiaugiuos parėjus. Trūko man jūsų plepesių  :wub: 

Atsakyti

Šitam reikalui yra gerų dalykėlių
O tie geri dalykėliai laikosi? Nes bijau, kad man susiraitytų į kurią nos pusę. Su kojinėmis, kur viršus toks panašus, tai nekokia patirtis. Aš tai tą problemą vasarą sprendžiu su šortukais, timpų tipo. Kartais net ir būna kad iš SH timpas nusiperku ir nusikerpu kokio noriu ilgio, nes reikiamo rast sunku. O pėdkelnės nesmunka visokios kur viršuje su ale korsetais. Iš storesniu kažkokias Ori turėjau gal 80 ar 100 denų su tuo korsetu viršuj, yai praktiškai visai žiemai užteko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 10 spalio 2018 - 22:18

Rūko melsva, citrinų geltona, rusva...... Tamsiai mėlyna....

Atsakyti

As Lauma pardej pirkau kuno spalvos sortukus. Bent taip sijonus ir sukneles vasara nesiot galiu. Nenesioju mini, tai nesimato😊 gal ir bobutiski bet nesuku smegenu. Sijonai smagiau 😊

Atsakyti

O tie geri dalykėliai laikosi? Nes bijau, kad man susiraitytų į kurią nos pusę. Su kojinėmis, kur viršus toks panašus, tai nekokia patirtis. Aš tai tą problemą vasarą sprendžiu su šortukais, timpų tipo. Kartais net ir būna kad iš SH timpas nusiperku ir nusikerpu kokio noriu ilgio, nes reikiamo rast sunku. O pėdkelnės nesmunka visokios kur viršuje su ale korsetais. Iš storesniu kažkokias Ori turėjau gal 80 ar 100 denų su tuo korsetu viršuj, yai praktiškai visai žiemai užteko.

Čia jau nepasakysiu. Išbandyti teks pačiai.

P.s. man asmeniskai su prilipinamomis kojinemis jokių problemų nebūna.

Atsakyti

Labas rytas, o aš net nesuprantu, apie ką šnekat... Pas mane tarpas toj vietoj.

Nemezgiau ir nežiūrėjau serialo šią savaitę. Turiu viltį gal šiandien. Swapo mintis nukušau gilyn kol kas... 

Atsakyti

 Labas rytas,

Gražus aprasojęs rytas.

Vienas iš rudens privalumų, kad kas rytą gali grožėtis saulėtekiais. Kaip ir pavasarių.

Čia jau nepasakysiu. Išbandyti teks pačiai.

P.s. man asmeniskai su prilipinamomis kojinemis jokių problemų nebūna.

Kai šlaunys storos tai ir atsiranda. :)

Atsakyti

Labas rytas ;) Na, aš saulėtekius dažnai matau. Keliuosi su saule, verdu kavą  :wub:  Nusimato laikas pamezgimo  :wub:  :angel2:  :wub:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 11 spalio 2018 - 07:27

LABAS RYTAS

gadget3 suknelė iš grafitinio merino rogutinio, tokią be rankovių rezgiau galvojau ant marškinukų nešiosiu nu bet..seniai ardyt reikėjo. apačia per siaura viršus per platus gavosi ir sukrenta tokiu maišu fee..nu žodžiu. megsiu aš gal vistiek kada nors bet kažkokią kitokią ir nuo viršaus kad matuotis normaliai eitu

gal pvz summer kaip samaninė mano tik be rankovių, o gal nuleista reglano linija a la heyward, o gal..o gal o gal :D gal ir visai nesuknelę

dabar klausimas kąą megzt

1. turiu pradėtą užmestuką iš viržių spalvos cotton merino, tikėtina kad neužteks ir teks prijungt garstyčių spalvos dryžius...nu ryžžkiai taip

2.ripsinį megztukėlį iš Niumos alpakėlės pieno spalvos, su raštu padailinta apačia :) platų nuleistom rankovėm jau vizija stovi minty, reiks prie jo plisuoto sejono :)

3.vilnos su kašmyru late spalvos kažkokį tai užmestuką švarkeliuką, nesugalvojau kokį bet noriu :)

4..neatsimenu ko aš ten dar norėjau :D

Atsakyti

helou,

man tos prilipinamos kojinės tai nesmunka, ale bet šią vasarą atsirado kita problema, tie lipdukai sualergizavo.... galvojau gal kuo nors ne tuo išskalbiau ar kaip, bet ir kitos firmos taip pat.... nu vat. kažkodėl susiejau su savo neaiškiom ligom, bet esu girdėjusi ir tokių dalykų, kad su amžium keičiasi ten visokios sudėtys organizme, ir gali atsirasti alergijų, kam anskčiau nebuvo. aš net negaliu nešiot elementarių plonų kojinyčių, be proto spaudžia, tiksliau pačio spaudimo kaip ir nėr didelio, bet jausmas tai kad kojos nukris, o ta gumos vieta tokai įsijautrinus būna....

nu žodžiu

nemezgiau jau tris dienas. bet tuoj šį bei tą parodysiu. kad ir ne visai kokybiškai nufotkintą

Atsakyti

Priedas  2018-10-11 08.54.05.jpg   809,59KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

 Katuk., dailūs maži daikčiukai :super:

Labas rytas ;) Na, aš saulėtekius dažnai matau. Keliuosi su saule, verdu kavą  :wub:  Nusimato laikas pamezgimo  :wub:  :angel2:  :wub:​ 

Na, vasarą reikia baisiai anksti atsikelt, kad pamatytum saulėtekį, o žiemą paprastai jau darbe būnu, kai ji teka. O pavasarį ir rudenį būna laikas, kai saulė teka, kaip tik kai į darbą važiuoju.

Be to namų langai tik į vakarus ir į šiaurę. Tik saulėlydžiais galiu grožėtis iš ten.

Atsakyti