Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kokia atsilikus pasijaučiau - nieko nežinau, kur nueiti pavalgyt... :unsure:

mano kolegės mėgsta testuoti kavines, tai iš jų ir žinau, o pati tai nelabai ir tevaikštau :D

su buvus Baltuose drambliuose gal du kartus. nu rytai, indiški prieskoniai ir pan. bet neblogai, visai skanu ir porcijos didelės.

Radharanas patikrintas visaip kaip. paprastas vegetariškas maistas su dideliu meniu pasirinkimu kaip tokiems patiekalams.

esu buvus La Boheme. tai puikus maistas, bet labiau restorano tipo jau, prabangesnis.

nu ir vat turbūt daugiau nea, nebent seniai seniai

Atsakyti

14 eur pilnas bufetas žmogui: užkandis (renkiesi iš 7, gali visus), karštas (iš 2), desertai (vėl iš 7).

tai kad jų internetinis tai to neskelbia, gal čia verslo pietūs tokie

Atsakyti

tai kad jų internetinis tai to neskelbia, gal čia verslo pietūs tokie

Duomenys iš įvykio vietos ;)

Atsakyti

https://www.instagra...d=1hypnf7lhldpc

Atsakyti

Limit megztukas irgi visiskai mano skonio :rolleyes: :wub:

Kaip isiskaudejo galva.. ir nepatikesit nuo ko.. nuo siulu paieskos.. vaziavau gyvai paieskot, vyliausi, kad kazka tures vietines pardavyklos, alia akyse stoveje grazuoliai siulai is interneto neleido pirkt tik kazko panasaus..grizus sedau prie pc.. pora valandu medziojau siulus po pasaulio pardes, jei turi spalva, neturi reikiamo kiekio, o dar derinau is kur siuntimas but pigesnis.. nu vien zo.. sianakt sapnuosiu siulus :B  bet jie jau uzsakyti..is 2 tasku, vienas is usa, kitas uk.. galetu kartu atkeliauti, tada kibciau i darbus :rolleyes:

O dabar reiketu eit seimyna pamaitint.. o dar torta suklijuot.. ner kada sedet su sopancia makaule :blink:

Atsakyti

Trečias reikalas norisi būt rašomas neryškiu rašalu, nes man gi vasarą liaškos trinasi. Neisiu gi su babos kaleconais iki kelių  :unsure: 

Šitam reikalui yra gerų dalykėlių:

https://www.ebay.co....5.c100005.m1851

Atsakyti

Ačiū. Kai tiek info pateikiau galvojau negausiu atsakymo. Ale skaitot mintis ir suprantat ko norejau. Nors turejau mintyse,ka rasysiu. Matyt pasiliko mintyse😊 kazka manau isbandysim. Ačiūūū

Atsakyti

Arrrrdau visiskai

Beveik numegzta daigta..negrazu va, negula

Padesiu sonan

Ot buna tokiu nelaimingu siulu atrodo uzbure kas, ir geri ir grazus bet ko besiimtum is ju nepavyksta ir gana

Jum taip nebuna?

Atsakyti

Meat lovers pub. Šv. Ignoto 14. Kepsniai :wub: Grey, prie katedros. Šonkauliukai ir salotos :wub: 

Bonocossi Gedimino pr. nuo-sta-bios picos :wub: 

O šiaip tai visi Vilniuj valgo burgerius. Pageidautina po kokių 15 eurų :D 

Vinčio sugrįžimas labai džiugina :wub:  Mane tsi sąžinė graužia, retokai rodausi... Ale labai per mažą langelį sunku rašyt :B 

Dėl spalvų - vienspalvės gal labiau. 

Vinči' trečiu atveju rutulinis dezikas padėtį pataiso 100 proc :)​ 

Atsakyti

Bonocossi  :wub:  :wub:  :wub:​ Seniai bebuvau. Eidavom su viršininke, kol neišėjo dekretan. Imdavom po sriubą ir vieną picą ant dviejų - sočiai. 

Atsakyti

Ech kaip pasiilgau darbo centre...

Atsakyti

Skaudžiai susiskaitė qqtės ardymas... O kas žuvo? Liniuka, tavo vietų be visas išbandžius  :angel2: bręsta Buonocosssi lankymas! Žingsnis swap'o vienas padarytas!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 10 spalio 2018 - 22:23