Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Pachamama, Gedimino 9

Atsakyti

Gadget, nupiešei?

dar apie Briusly, Islandijos g. šį bei tą girdėjau, ten gal į kiniečius panašu šiek tiek...

Atsakyti

MAno Guru tikrai skanu ir pasirinkimas bent jau prieš remontą geras buvo, o ir verslas ten socialinis, tai palaikom dažnai :D

Atsakyti

ainu, dar  gi Uptown Bazaar Kauno g. ten vienoj vietoj visokių užeigėlių rastumėt, gal kas ir patiktų

 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 10 spalio 2018 - 15:37

14 horses, Didžioji 7

Atsakyti

apie Limit megztuką tai tyliu visa pažaliavus. nu nes  toks mano.... nuo iki. net dantys neišgąsdino. o koks siūlas sakėte?

Atsakyti

Kokia atsilikus pasijaučiau - nieko nežinau, kur nueiti pavalgyt... :unsure:

Atsakyti

14 horses, Didžioji 7

nu kažkaip prabangiai tu čia :D  spėju, kad žmonės paprastai norėtų užkąst, tik kad ne picos ir ne cepelinai :D

Atsakyti

Aha. Aš niekur nebeinu. nebent darbo apylinkėse retsykiais. Va, vasarą Manoguru su drauge buvau.

Atsakyti

Katuk, klientei mezgiau, tai ir siūlus davė. Matyt, iš Mados garažo. Moheris ne šilkinis tai tikrai, o liureksas tai toks tradicinis, plonas :D Tai tas dvi gijas ir dėjau. Patiko, kad megztukas nuo liurekso įgavo svorio, ne pūkas tikrai. O ir to blizgesio tik vos vos prieš saulę.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 10 spalio 2018 - 15:43

Aš tai pagalvojau, kad turbūt tik su mezgėjom paskutiniu metu esu ėjus. Na dar gal  su darbu buvo pora kartų, naujų metų proga žaidėm boulingą ir paskui ėjom kolektyviai pavalgyt.

Atsakyti

nu kažkaip prabangiai tu čia :D  spėju, kad žmonės paprastai norėtų užkąst, tik kad ne picos ir ne cepelinai :D

14 eur pilnas bufetas žmogui: užkandis (renkiesi iš 7, gali visus), karštas (iš 2), desertai (vėl iš 7).

Atsakyti