Megsiu kišenėtą su interpretacijomis. Miško žalumo spalvos.
Kavos?
IMG_20180830_140421__01.jpg 154,19KB
0 Parsiųsta kartų
Megsiu kišenėtą su interpretacijomis. Miško žalumo spalvos.
Kavos?
IMG_20180830_140421__01.jpg 154,19KB
0 Parsiųsta kartų
Žuviuk, tu fantastiškai jaunai atrodai (jauna ir esi), ir tavo stilius išneša tuos spešl netobulumus. Aš tau cik antakius kitaip perauginčiau, bet jie gi ne mezginys
PS patinka man žaisti su stiliumi ir spalvomis. Konferencijos stilius dera, ir laisvas dera. Ir net radau džinsus su skyle, kuriuos dėviu!!! Ak, ir šypsenos kreivą dantį turiu.
Laisvalaikiu sekų šarmingą stiliaus ir etiketo konsultantę, Estijon emigravusią rusę. Kai.fuo.ju.
Ne, katuk, kavos pertraukėlė darbe. Ragauju naują kavą, New York.
Žuviuk - siūlas tai be galo fainas, o kaip jis nešiojasi? Nes aš seniai į jį seilę varvinu, ypač po to, kaip per vieną pirtį Faraway visą ar pusę nugaros vyro megztuko iš jo numezgė. Tai buvo labai apčiupinėta .
Katuk, dar apie mokyklas, taigi Basanavičiaus progimnazijos viena mama man papasakojo, kaip jie rugsėjo 1-ą švęs VIngio parke, o paskui savaitę į mokyklą neis. Tai čia tavo/tavo kolegų pirkimai ? Per vėlai nupirkot ar ne tuos nupirkot? Ar mokyklos pačios tokius darbus organizuojasi? Ir mano Olandų gatvę kad pradėjo remontuot. Aišku, džiaugiuosi, bet šiandien trumpam išlėkusi, neapskaičiavau, kiek laiko gali užtrukti pasukimas link namų, užtvėrė kelią ir nors tu ką. Jeigu per aplink važiuoti, tai dar kažin kokį kamštį atstovėti.... Galvoju, ar nebuvo geriau truputuką anksčiau tuos darbus būti padarius, nes tokia gi ta gatvė intensyvi, o kai prasideda rugsėjis - grynas beprotnamis, kažin, ar spės sutvarkyti, nes dėl remonto kamščiai net tik per visą gatvę, bet iki Naujosios vilnios drieksis... Bus kaip tik proga pabandyt į darbą pėsčiai nueiti. Nes jeigu 12 jau reikės būti prie mokyklos, tai ir darbe atsidurti kuo anksčiau pageidautina.
mokyklos ne mūsų reikaliukai
o vat gatvės tai jo - mūsų. aišku, mano darbo metu tai tokių dalykų nelabai gali sukontroliuot, nes čia jau sutarčių vykdytojų reikalai, kokiu metu ir kokiom sąlygom konkrečius užsakymus teikia. na, ir specifikacijas ne aš rašau, nors baruosi tai smarkiai dėl jų....nu nes pikta, kai specialistai, n metų dirbantys, parašo tokias pievas, kurios bet kuriam, net nežinančiam tos srities, akivaizdi nesąmonė.
iš kitos pusės kontrolę visam mieste gatvių remontuose atlieka gal 4 žmonės, tai tikrai neįmanoma suspėt apžiūrėt visus objektus, ar laikomasi visokių ten sąlygų. yra tokios bendros nuostatos, kad tie visi darbai neturi trikdyti įprasto eismo.
beje miestiečiai gali registruoti visas problemas vilnius.lt puslapyje. kaip ir turėtų būti reakcija kažkokia
neseniai buvo toks skambutis iš gyventojo, tiesiai man, vyriškis labia gražiai prašė nupirkti viešosios tvarkos skyriui triukšmo lygio matuoklį. nes matote, jo kaimynas labai garsiai klauso muzikos, atvažiuoja viešosios tvarkos inspektoriai, bet nubaust negali, nes neturi kaip išmatuoti triukšmo, ar leistinas lygis ar ne. tai va, sakę, kad nedaug kainuoja tas matuoklis, nejaugi mes nerastume pinigėlių. pasiūliau parašyti administracijos direktoriui savo prašymą, tai vyriškis sakė, kad nepatogu trukdyti tokiais niekais užimtą žmogų
Ai, Katuk, aš ne iš tų, gal nėra dar jokio reikalo labai piktintis, gi dirba žmonės. Nors kurią čia nemigo naktį nervinaus, kad pypsėjo vis, naktį dirbo. Tai kai vyras vežė mergaitę vakare pas močiutę, baisiausiai užgaišo. O dabar ir dienom jau dirba, skuba, matyt. Užtat faina bus, kai normali gatvė bus.
Su tuo triukšmo lygio matuokliu, tai geras .
Nu, jūsų admisnitracijos direktorius gi per radiją pasiskelbė koks užimtas, sakė, kad dar neturėjo galimybės dirbti iš namų .
Žuviuk, jau kilimas kaip gražiai paišosi tavo naujuos namuos Megztuko kaklas kliūna' o šiaip labai fainas siluetas
Apie gatvių tvarkymą. Prie mano darbo taiso gatvę. Jau nuo liepos vidurio. Ir dar nebaigia Kokių 10 vyriškių ir kažkiek traktorių
Tai Restar, sėkmytės
Kombaino biškį pavydu, nors gal ir nelabai,nes visas reikiamas funkcijas turiu atskiruose įrankiuose. Bet užtat pagaliau nusileidau terorizmui dėl mikrobangės... Grįžus iš mokyklos pasišildytų maistą. Nes dabar niekaip nesusitariam. Tai teks pirkt.