Ar jums veikia SM? Man per pc error, o per tel.veikia
Veikia
Labos
Ristinai pavėluoti sveikinimai Sveikatos rankai, leisk jai pailsėt
Ingrida, super atostogos turėtų būt. Tai vis dėlto viena važiuosi ar su nauja pažįstama?
Olaiva, pasidalink pirmo receptu, a? Kiek kur pervest? Labai reik
Restar ramybės kibiras Kažkaip viskas susitvarkys.
Aš ir prie tų per greit bėgančių voveriukų. Jau pradedu daug kompleksuoti, kad nesugebu Kaip jūs suvaldot viską? Kokių paslaptingų planavimo triukų aš nemoku? Atostogų ir man jau žiauriai reik, o gyvenimo nepaliksi kokiam pavaduojančiam
Vilioja mane babinaites pusvilnes is kauno tasko, gal esat bandziusios tuos Dinamo siuliukus
Spalvynas toks didelis, kad net nezinau ko norer nors reiketu gal kokiu medvilniu uzsipirkt, o as vis i vilnas ziuriu
Manes jos nežavi gražios spalvos, švelnu.
Neaišku kaip nešiojasi turiu įtarimą, kad idealiai turėtų burbuliuotis. Bet gal ir nusišneku
Dar gerai tuom, kad iš vieno siūlo galima megzt. Nereik kamuoliukintis.
Sveikos,
Visoms save atiduodančioms darbui, susimąstykit. Nuo vakar aš bedarbė. Taip, kolegų, kurie liko gaila, nes jiems reikės viską išmokti, patiems ieškot atsakymų, bet užtat man taip gera, taip lengva. Sūnaus vakar nuėjau pėstute pasiimti iš darželio, pamačiau ir užuodžiau žydinčias vyšnias, o nelėkiau kaip akis išdegusi prieš pat darželio uždarymą, kad tik suspėčiau. Reikia rūpintis savim ir šeima. Olaiva, tu buvai tas įkvėpimas, kai papasakojai, kaip tu gyveni ir dirbi. Ačiū!
Sveikos sekmadieny,
Ko nesupratai? kai žinosi, kas neaišku, tada galėsiu padėt ir papasakot
Nesupratau kaip pečius trumpintom eilėm formuoti, bet kai jau imsiuosi (jei imsiuosi) , klausiu, dėkui 😉
Ech, Kapseika.... Pas jus turbūt daug šilčiau jau, kad sud aržais užsėmus. Aš tik rpaeitą savaitę žirnius supyukaiu į dirvą lauke, kitką tik šilnamyje dar. Ar tu pati daigelių pasiauginai šilnamiui? Aš šiemet pasiubagavau . O iš vieną įkvėptą savaitgalį sėtų dalykų,tai sudygo tik bazilikai ir astros. Dar šiandien lyg mačiau, kad lobelijos kiša savo smulkybes.
Karšta pas mus♨️visą praeitą savaitę virš 20,net iki 29. O tie daržai pas mane minimalūs, čia aš tokia neužtikrinta daržininkė, tupčioju apie viską per daug... O daigiukų jo, prisiauginau, dar ir pusei kaimo užteks🤭 šiemet drąsi aš, jau prieš dvi savaites išnešiau į šiltnamį, laikiau pakeltus nuo žemės, o šiandien pusę jau ir žemę sukišau . Agurkų keletą taip pat. Aplinkiniai gąsdina gegužio šalnomis, pagyvensim pamatysim.