Abelo, girdėjau, kad Šveicarijoje nuo vėžio gydo ne chemoterapija, bet radiologiniu būdu. Sėkmingai.
Aš šiandien įsijautus kad prirašiau, kaip romanus kokius....
Ingriduška, pasiilgom, pasiilgom! kaip laikais?
Limit, mokyklos yra tokia mobili, bet gan artima bendruomenė (kaip ir kareivinės, slaugos namai, internatai), labai jautri socialinė grupė. Dažniausiai ten keliama panika be reikalo bet geriau žinoti ir pastebėti, nei nežinoti ir nestebėti. Labai jau retai būna keli atvejai iš vienos vietos.
Nuosirduk, gydyt refliuksą reikia pirmiausia būt gerai žinot, ar nesėdi ten tokia bakterija Helicobacter pylori. Geriausia gastroskopija ("ryt lemputę"), bet galima ir iš kraujo, yra vaistinėse brangių testukų. Jei sėdi, reikia ją naikint dviejų antibiotikų kombinacija ir mažint rūgštingumą omeprazoliu ar naujesnės kartos protonų siurblio inhibitoriais (esomeprazoliu ir kt.). Omeprazolį vartot rekomenduojama mažiausiai mėnesį, kartais ilgiau.
Kartu žiūrėt, ką dedi į burną, laikytis mitybos režimo (konkretus laikas valgymui, arba tris kartus be užkandžių arba 5-6 k. po mažai), nevalgyt minimum 2 val. prieš atsigulant (jei gulat 20val. paskaityt knygos, bet užmiegat tik 24val., tai iki 18val. paskutiniai kąsniai, o ne 22val. ). Bendrai rekomenduojama nevalgyt saldumynų, pieno produktų, duonos, negert kavos VISAI ir alkoholio, nerūkyt, apskritai jokių rūkytų dešrų, keptų reikalų, viskas virta ir troškinta, bet kartu tai ir labai individualu. Geriausia pastebėt, kokie produktai dažniausiai sukelia rūgštingumą ir jų vengt. Ir aišku vengti streso arba turėtu efektyvius kovojimo su juo būdus
Abelo, girdėjau, kad Šveicarijoje nuo vėžio gydo ne chemoterapija, bet radiologiniu būdu. Sėkmingai.
Nuo kokio vėžio kokrečiai? Pas mus taip pat taikoma radioterapija (spindulinis gydymas) tam tikroms vėžio formoms, nes jas veikia. Deja, jis taip pat turi savo pašalines reakcijas ir komplikacijas.
Odos vėžys (melanoma) yra gydomas ir biologine terapija. Tik deja, tai ne žolelių preparatai tai tam tikri antikūniai, kurie taip pat sukelia atpažįstamų ląstelių žūtį. Bet tai ir ne "chemija", ženkliai mažiau pašalinių reiškinių.
Pažįstamam antinksčių ar kažko panašaus buvo neįmanoma išoperuoti, chemoterapijos atsisakė dėl visų pašalinių reiškinių, vienas iš profesorių nukreipė į Šveicariją, ten išgydė.
Dar apie mokslus diskutavot (ale, ramus budėjimas, kad galiu čia pasisakyt... tfiu tfiu tfiu....)
Man atrodo, kad reiktų keisti mokymosi formą ir/ar metodus. Nežinau į ką, bet faktas, kad gyvenant šiam nuostabiam pasauly su tiek įdomios ir naudingos informacijos mes tiesiog nepajėgūs (nei vaikai, nei suaugę) jos apdoroti įprastais, mums žinomais būdais - sėdėjimu prie knygų ir "kalimu". Čia lygiai tas pats ir medicinoje. Anksčiau spėdavo visi ir knygų grožinių paskaityt, ir teatrus aplankyt, ir dainuot, šokt ir pan., nes turėjo vieną ar dvi knygas-almanchus, kuriuose tilpdavo visa reikalinga informacija. Šiais laikais po almanachą turi kiekviena specialybė ir reikia labai atsirinkt, kiek iš kurio almanacho tau gyvenime prireiks. O jau nešneku apie neaprėpiamą naujų tyrimų, straipsnių ir pastebėjimų internete (vien moksliniuose puslapiuose, o kur dar šiaip visokie puslapėliai) gausą! Žodžiu, reik naujų būdų mokytis
Pažįstamam antinksčių ar kažko panašaus buvo neįmanoma išoperuoti, chemoterapijos atsisakė dėl visų pašalinių reiškinių, vienas iš profesorių nukreipė į Šveicariją, ten išgydė.
Vienas variantas: LT kartais būna problema su gydymo kompensavimu. Gydymą žinom, vaistų ar priemonių žinom, tačiau valstybė neapmoka arba nenuperka kokios nors reikiamos dalies. Pacientus (bent jau mūsų gydytojos) visada stengiasi informuoti apie visas galimybes, kurias žino. Kartais nukreipia konsultacijai į kitas šalis ir po to stengiasi "išmušti" nemokamą gydymą čia arba bent jo apmokėjimą svečioje šalyje.
Antras variantas: žino alternatyvų gydymą, bet visiškai neturi patirties čia, LT (gal per reta naviko rūšis mūsų populiacijoje, gal labai toli pažengęs ir didelė rizika sudėtingoms komplikacijoms, kurių gali nesuvaldyti, nes nėra tinkamų priežiūros galimybių ir pan.). Ir nesiima eksperimentuoti, jei galimybės leidžia gydytis svetur.
Bet čia tik mano prielaidos šiaip įdomumui nes iš principo spindulinis gydymas taikomas ir Lietuvoje
Abelo, ačiū, Tu Auksas Kaip visada taikliai ir aiškiai
Prieš metus rijau, tipo nebuvo tos bakterijos, nors man pačiai kažkaip nesitiki, nes dar prieš tai kai rijau buvo paraudę net labai stipriai (ta tabletė kažkokia). Jau visko prisigalvoju, kad man gerklės vėžys :huh2:Vaje vaje kokia aš sunki....
Niuma, nu sorry, bet tikrai nesutinku, visada atsiranda žmonių, kurie tarsi užhipnotizuoti seka pasakas. JEi negydysi, numirsi anksčiau, gydymas(jei neįmanoma išgyti), tai bent pratęsia žmogaus gyvenimą...
Nuoširduk, ta bakterija galima užsikrėst iš naujo vėl ir vėl. Jei vienąkart sugersi kursą, dar nereiškia, kad visam gyvenimui bus gerai. Bet keletui mėnesių tikriausiai. Gali šįsyk pabandyt kraujo tyrimą pasidaryt, jei labai neramina.
O sergant vėžiu ar kitomis lėtinėmis, sunkiai pagydomomis arba nepagydomomis ligomis tikėjimas labai svarbu. Kuo tikėt, renkamės patys (Dievu, žolelėm, medum, vegetarismu ir t.t.). Bet net vanduo iš krano pateiktas kaip galintis padėti sveikti (placebo) padeda iki 30 proc. atvejų (ne vėžio, apskritai visų susirgimų). Tai jei sergant vėžiu padės bent 5 proc. - VALIO. Tik svarbu sveiko proto ribose arba suvokiant visiško nesigydymo patikrintais metodais riziką ir tolimesnio gyvenimo galimybes. Protingas gydytojas gerbs kiekvieno paciento pasirinkimą.
Reikės šį mėnesį užsiimti, nes anksčiau lyg ta gerklė taip nekankino.
Ingriduk, smagu tave matyti, kaip nuotaikos?
Žiūriu baldininkų puslapyje mūsų virtuvinis įdėtas, galėsiu kada dieną parodyt, jei įdomu
Limit, o kada tas diktantas? Gal pirmąkart pavyktų sudalyvaut
Labai jau drąsus pareiškimas, kiek supratau daugiausia besiremiantis sėkminga asmenine patirtimi, o ne moksliniais straipsniais ir atliktais dvigubai aklais tyrimais (šiaip įdomu, ji gydytoja ar "medikė"? Kodėl padeda visokie papildai? Vienas iš būdų slopinti ir kontroliuoti išvešėjusias nepageidaujamas ląsteles - skatinti jų gyvenimą ir veiklą reguliuoti patį organizmą. Bet ar tikrai tie du kalbėję žmonės atsisakė ir įprasto gydymo? Vartojo tik Nutrilite?? Jei tikrai taip, sveikinu, pasisekė. Nes jei tai būtų panacėja, Amway galėtų gauti tuos pačius didelius pinigus, nes gydytųsi visi ir gydytojai tikrai rekomenduotų ir ligoninės gydytų jų produktais,Kadangi pavelavau i prisistatyma, tai nezinau. Bet issiaiskinsiu jos ,medicinine kilme' Tu, kaip gyd, tikrai daug zinai skirtumus tarp papildu. Tai trumpai aprasysiu Nutrilite gaminami 80 m. Jie yra naturalus, ne sintetiniai. Daug kurie (is viso 42 produktai) leto isisavinimo. Patys augina Aliava, todel nuo derliaus nuemimo iki piliules uztrunka 4 val leto garinimo 36 laipsniu. Ji pati dare tyrimus laboratorijoj, nes dideles koncentracijos veikliu medziagu. Jie gauna didelius pinigus, ir patys gydytojai daug ka naudoja. Pasiklausinek klinikose kolegu, ir pamatysi, kiek gydytoju zino apie juos.
Norejau ikelt nuoroda perkamiausio komplekso PASAULIO desimtuke. Cia neleido. Imesiu FB prie savo temos.
"] 5 [b]Nuosirduk,[/b] gydyt refliuksą reikia pirmiausia būt gerai žinot, ar nesėdi ten tokia bakterija Helicobacter pylori. Geriausia gastroskopija ("ryt lemputę"), bet galima ir iš kraujo, yra vaistinėse brangių testukų. Jei sėdi, reikia ją naikint dviejų antibiotikų kombinacija [/quote] As turiu ta geri. Bet antibu dar negeriu. Susitvarkau kitaip.
Niumuk, apie Nutrilite biškį žinau, mano sesuo amwayninke ir aš pati kai ką naudoju. Čia tik iš paties principo norėjau parašyt, kad drąsūs pareiškimai ir truputį manipuliacijos sergančių ir jų artimųjų jausmais būna. Ir kad visur reikia sveiko proto, žvilgsnio iš šalies, individualios situacijos vertinimo ir pan. Ir kad niekur, oi niekur šiam gyvenime nebūna vienos medalio pusės ir vieno vaisto nuo visų ligų. Deja...