Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Restar drakius sakė nieko negirdėjo  :D 

Vilmak, Солнцезащитный козырек

https://ru.aliexpres...2311.0.0.EDaFeq

Atsakyti

:4u:​ 

Atsakyti

Žuviuk, Restar nu labai taikliai tave apibūdino :wub: 

Ir štai receptas 

http://spurgita.blog...ais-ir.html?m=1

jų yra ir daugiau, bet šis panašiausias. Aš naudojau šaldytus špinatus ir juos atitirpinus patroškinau ant keptuvės su trupučiu kokosų aliejaus. Iš tos masės man gavos du lakštai blynų, nepilnai užpildant skardą. Aš dedu masę su mentele, palyginu ir kraštus suformuoju., tada suvyniojus mažiau kraštų reik nupjaustyt.

P.s. aptariamos naktinio vairavimo priemonės: aš jau seniai turiu akinius, kuriuos gali uždėt ir ant tikrų akinių. Patogu, nes kartu su galva tie skydai juda :D​ 

Atsakyti

Labas Savaitgalis patiko ir niekam napavyko sugadinti :) Tik dabar su tempe 38 ...........

 

Čia Kakadu idėja skinasi kelią!!!

 

 

 

Pamezgiau iš savo blublako, viską išskyrus stulpiuką išardžiau po arbačikės, mezgu iš naujo ir nujaučiu, kad bus dar ardymo...

 

 

Atsakyti

PS qqte, ​tavo suktukas pas mane.

Atsakyti

Gadget tavo pasakojimas apie grybus geras :)

Atsakyti

Šita pirtis ohoho kokia turtinga kodiniais žodžiais!!!

Atsakyti

Uj!!!

Pamiršau nukaut bet vieną kiniškų raštų knygą!!!

Atsakyti

Buvo labai smagu, kaip ir visada. Labai gera bendrystė su daug juoko, liežuvių mankštos ir kitų smagių dalykų.

Mes su Restar ir Limit dar smagiai pas gadget pasisvečiavom.

Tą žalią vyniotinį vis svajoju padaryt, bet bijau, kad man nesigautų, kaip su skaniąja Olaivos mišraine.

Iš vis kitų pagaminta visada būna skaniau.

Nors dabar labai skauda galvą. Jau šeštadienį ryte skaudėjo, bet paskui  bendraujant, o ypač pirtinantis, viskas buvo labai gerai. Bet einant miegoti vėl pradėjo skaudėti - gal nuo vėlaus ėjimo miegot, gal nuo to, kad  po pirties prisivalgiau naktį, ko jau seniai nebedarau. Grįžus namo visai įsiskaudėjo, net vyras kažkokių vaistų davė.

Dar labai norėčiau burokėlinio pyrago recepto.

Saulėlydi, labai ačiū už knygą!!! :4u:

Atsakyti

Paswapinau truputį per smarkiai, tai mezgu atgal - negaliu ardyt, nes nesugaudysiu akių, tai gražiai po vieną akį atmezgu kelias eilutes...

Nerodo x faktoriaus, beveik nėr ką žiūrėt...

Nusižiūrėjau modelį raudonam megztiniui, tik gąsdina per ilgas aprašymas. Ryt darbe rimčiau per didelį ekraną pažiūrėsiu.

Atsakyti

Jo Gadget, pagalvojau, kad tavo vaikai žiauriai teisingo auklėjimo - savarankiški, protingi ir greičiausiai net ir grybus geriau pažysta už mane :D 

ir aš savęs klausiu kaip man vėl viskam taip turėt laiko kaip tu kad turi :D gal kai Vėjukas pasidarys didesniu Vėjeliu ir kai turėsiu truputį daugiau privačios erdvės savo mintims... gal tada įvyks stebuklas :) nes kai pradėjau būti maždaug 3-mečio mama tai tieeeeeek visko spėdavau, akd pačiai budavo keista :D darbe irgi niekaip nesuprasdavo kada aš viską padarau :D

dabr beklausydama Gadget suspindėjau - nes kažkada tai mokėjau :D o patapus 2 bernužėlių saugotoja ir Grikio auklėtoja kažkaip išsimušiau iš doros kelio :D Gadget - įžiebei viltį, kad turėčiau ir aš galėti

Atsakyti

Kerpena, duonos receptą prašyčiau :4u:  Ir pašteto prie to pačio būtų super :4u: 

Atsakyti