Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Važiuojam namo, ilsėtis nuo poilsio.

Viskasbuvojėga3žodžiai

Atsakyti

Jė-gu-va

Atsakyti

 Parašyk panaudojus atsiliepimus, nes man irgi sutemus sunku vairuot  :)

Pareklamavau jau išbandžiusi tamsoje vairuojant, tikrai labai geras dalykas  :super: 

Atsakyti

Aš namie, akys pilnos žvyro, bet galva įspūdžių... :wub: Einu kelt foto, Megztinių buvo daug, bet tik vienas drąsus modelis  :D

Atsakyti

kaip gera namie  :wub:  la   ba   nakt

Atsakyti

kaip gera namie  :wub:  la   ba   nakt

Tipo jau su mumis tai nebuvo gera??? kakoj labanakt, vakar reikėjo miegot :D 

Atsakyti

visur gerai,bet namie geriausia :D nes pagalvė sava :wub:​ 

Atsakyti

Priedas  20171125_235651.jpg   91,58KB   0 Parsiųsta kartų

 

Babinos languose  :wub:

Atsakyti

Kol neperskaičiau kur žiūrėt galvojau ežiukus rodai :D 

Liniuka, please įkelk to savo turkinio ripsinuko megztuko foto ir prisimink, kiek sumezgei, arba pasverk, čia Vinciui reik :D 

Atsakyti

Kaip man patinka mano mažoji  :B rytdienai ji mokytojai prisižadėjusi padaryti dvi žiemiškas atvirutes,mat ji dalyvaus konkurse :D  šau-nuo-lė

Atsakyti

Sveikos,

Gadget, užsukimas pas  tave arbatos NE-PA-DĖJO :), trys žodžiai :). Bet, matyt, su amžium, mažiau nervas jama. Išsikroviau tašes, išsisiurbiau, pervaliau virtuvės grindis, spintelių dureles nušluosčiau, išsivaliau pora langų ant tos euforinės bangos, išsipuošėm visus kambarius lemputėm, gėris ♥.

Po pirties vakar jaučiausi kaip nauja (ypač patiko įlindimas tvenkinin, gaila, kad tik  kartą, tik į pabaigą, o Kerpena drąsuolė lindo bent kokius 4 ), žandai patys šiepiasi šypsenai... Sektos suvažiavimai yra gėris :wub: , su visa nuostabia užstale, mezginiais, babinom, žviegimais, kubilu, naktiniais  ir rytiniais pašnekesiais. Ačiū, kad esat mezgimo manijos bendrabeprotės :D

Atsakyti

Sveikos,

Gadget, užsukimas pas  tave arbatos NE-PA-DĖJO :), trys žodžiai :). Bet, matyt, su amžium, mažiau nervas jama. Išsikroviau tašes, išsisiurbiau, pervaliau virtuvės grindis, spintelių dureles nušluosčiau, išsivaliau pora langų ant tos euforinės bangos, išsipuošėm visus kambarius lemputėm, gėris ♥.

Po pirties vakar jaučiausi kaip nauja (ypač patiko įlindimas tvenkinin, gaila, kad tik  kartą, tik į pabaigą, o Kerpena drąsuolė lindo bent kokius 4 ), žandai patys šiepiasi šypsenai... Sektos suvažiavimai yra gėris :wub: , su visa nuostabia užstale, mezginiais, babinom, žviegimais, kubilu, naktiniais  ir rytiniais pašnekesiais. Ačiū, kad esat mezgimo manijos bendrabeprotės :D

Nepadėjo nuo ko???

Čia po mamos nebuvimo vieną vakarą namuos toks chaosas buvo? :D

Labai gerai parašei, pritariu  :thumb_yello: Man kažkoks sindromas, nesugebu sklandžiai minčių dėstyt raštu :D

Dėl tvenkinio tai gyriausi net vyrui, žiūrėjo tokiom akim, :blink:  sako tu net vasarą nesimaudai tvenkiniuos, sakau, žinau, už tai dabar ne vasara :D 

Aš dar nenuėjau poguliuko ir galvoju gal nebeit, gal pamegzt ką nors ar ką...  :hmm:  :D​  

Atsakyti