Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

As irgi rytoj gaminsiiu

Nu sakes kiseneta grasinasi neisdziut..slaputuke dar

Atsakyti

As irgi rytoj gaminsiiu

Nu sakes kiseneta grasinasi neisdziut..slaputuke dar

Fena panaudok :)

Atsakyti

Laba vakarą  :karsta: ilga dienelė darbe, atrodo, nieko nespėjau,ypač popierizmo.... ir apie maistą pirčiai dar nelabai pagalvojau  :oh: ir ką megzt vežtis reik sugalvot, nes rodyt tai neturiu ką, krūva pradėtukų, arba negaliu (swaps) :) nebent savo mergytės naują baibokiuką-poniuką :D tik kažin ar leis vežtis :D 

Atsakyti

Aha, qqte, fenuok ;)

Atsakyti

grįžau iš riešinių parodos atidarymo.MIAnas  :wub: 

Atsakyti

Aha tai susitrauks gi fenuojama..pastaciau vonioj su dziovykle apacioj..gal pasiseks..jei mb neisjungs nakciai

Atsakyti

Kai prikibo siandien prie manes mokytoja prailgintos grupes..mazdaug sumokes kiek noriu tik megzk jai...kazkokius mano megztukus vardyjo isttigusius is pavasario ...kazkoki su ketliuotabapykakle..jauciu dar net ne mano megzta 😂

Atsakyti

Pyragas kepa, kalakutgabalis marinuojasi, burokėlių mišrainė pusiau padaryta. Minties ką megzt nėr kol kas...

Kerpena, ryt tau paskaminsiu konkrečiau susitart. 

Atsakyti

O mane midaros kidmoheris kanda  :cry2: 

tikiuosi nesugraus iki negalejimo nesiot...

Atsakyti

Bet Qqute, tu lyg ne iš jautriųjų? Gal tau tiesiog pajautrintos dienos? Kažkada man ir Rowan moheris kaklą griaužė, buvau išsigandus, beet kai paskui dundaga nekando, tai nurašiau jautresnėms dienoms. Lace, kiek žinau iš Midaros mezga ir džiaugiasi, čiupinėjau dukros mezgamos kišenėtos pavyzduką, tai švelnybė.

Pyragas, panašu, kad perkepė, vyrą pasodinau, kad užspaustų orkaitės dureles pastramai :). Nes nežinau, ar maniškei įmanoma iki 240 laipsnių išvis įkaisti, o dar durelės tobulai neprisispaudžia.

Mažei nebus ryt muzikos mokykloj pamokos, tai net atsipūčiau, beliks  13 val į gimtadienį nugabent ir tada jau būsiu pasiruošus keliaut.

Atsakyti

swapinau, sprendėm matematiką ir dar fone žiūrėjau duokim garo, nes ten pora vaikų dalyvavo :karsta:

Žinokit pavargau. Dabar krisčiau į lovą, bet dar eisiu duonos minkyt :)

 

swapo pagrindinę dalį būčiau gal net ir pabaigus, jei nesugalvojus perdaryt kai ką...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 24 lapkričio 2017 - 23:04

Kerpena, 14:30 būsiu Jeruzalės stotelėj ties IKI. Tavo tel nr turiu, jei ką :)

Atsakyti