Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Jo, skambėjo gal ir keistai, bet akcentas buvo labai aiškus. Padeda nenusivažiuot į lankas su maistu :).

Atsakyti

Kerpena, aš galiu privažiuot kur nors, kur tau patogu būtų mane paimt. Ar pro Jeruzalę važiuotumėt, jei Restar iš namų imtum?

Atsakyti

----------------

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 24 lapkričio 2017 - 16:30

Limit, vis tiek kažkur pro ten važiuosiu, tai galiu  konkrečiai pro kur nors pravažiuoti.

 

 Vakar mano mažoji dukra (13 m) prašo virbalų darbų pamokai. Jau anksčiau buvo minėjus, kad reikės storų virbalų, kokio 5 ar 6 nr. Bet vakar jau konkrečiai mane prispaudė, sako reikia man ir dar draugei. Aš jau atsidarau savo mezginių krepšio kišenę ir drebančiom rankom rausiuosi po savo valinius virbalus ir dar bambu, kad žiūrėk paskui iš tos draugės tai susigrąžink. O ji sako:

- O tai normalių virbalų neturi?

- :blink:

- Man reikia paprastų, dviejų virbalų.

- Nieko sau. Aš tau čia geriausius virbalus noriu duot, o tau netinka. Mano draugės mezgėjos anuos virbalus irklais vadina. :)

Bet ji mieliau tuos irklus pasiėmė, sau ir draugei. Matyt mokytoja tokius rodė.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 24 lapkričio 2017 - 17:26

O kita pokalbis šiandien su kita dukra per skaipą įvyko. Dieną sėdžiu darbe ir dukra pamokų laiku rašo:

- Šiandien matematikos diena.

- Na, na ir kuo gi ji  pasireiškia?

- Spręsim uždavinius.

- Tai žiūrėk, gerai išspręsk.

- Ką gerai? Su tavim spręsim.

Tik tada susivokiau apie ką čia kalba. Man dukra paskutiniu metu nusimokė matematiką ir aš vis siūlausi jai padėti. Anksčiau ji tikrai ateidavo, aiškindavosi, o paskutiniu metu sako, kad nebespėja. Tai gal užvakar jai ir sakau, tai paskirk kurią konkrečią dieną matematikai, kaip pas mokytoją eitum, kad abi žnotumėm, nes kitaip ir nerasi to laiko. Tai ji tada svarstė, kad nėra tokios dienos, na nebent penktadienį galėtų, bet tas per daug brangus tuo, kad pagaliau baigėsi  mokslo savaitė. :)

Atsakyti

Kerpena, tai gal prie Jeruzalės IKI sustojime laukčiau tavęs. Kelintą valandą pribūti? 

 

Bet tai kokia tu supermama  :blink:   :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 24 lapkričio 2017 - 18:06

Kerpena, tai gal prie Jeruzalės IKI sustojime laukčiau tavęs. Kelintą valandą pribūti? 

 

Bet tai kokia tu supermama  :blink:   :wub:

 Čia kas, aš?  Nejuokink. Jau kuo kuo, o supermamiškumu nepasižymiu.  Labiau asociali mama.

 

 

 

Dėl valandos nežinau, nes taip ir nesupratau kelintą ten pirty renkamės. Jau kelintą kartą klausinėju.

gadget, kada ten užsakyta? Ir gal parašyk adresą man į až, jei tave paimti reikia, noriu susižiūrėt, kur važiuoti.

 

 

 

Beje, mano mažoji sakė,kad dar su kita mergaite geriausiai klasėje sekėsi megzti. Vyras juokiasi, kad gal jau į tą mezgėjų pirtį teks imti.:)

 

Truputį swapinu, nes jau galvoju, kad bus man paskutinis swapas, kai laiku dovanos mergaitė negaus :unsure:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 24 lapkričio 2017 - 18:32

Labas, sako darboholikai. Aj, viena asaba darbe na taip pasistengė, taip pasistengė... Nuostabi moteris. Linkiu jai kokias dvi savo nuostabumo dar šiandien sutikti. Mane susirink qqtė. Būsim 15ai val. Užsakyta nu... Gal ir nuo 12 galima, bet dar gali pinktadieniaus chebrikė maišytis.  Jė. Jė  Jė. Pirtis pirtis nainainai.lt Ištrinsiu po 15 min.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 24 lapkričio 2017 - 19:34

Mes su Liniuka sutarėm 14 pajudėt iš kaimo.tai panašiai 15 ir būsim

Kerpenos istorijos ir linksmos, ir kartu tokios nu... su.mintim :D 

Ainu su puodais kalbėtis :B​ dar nieko pirčiai net nepradėjau...

Atsakyti

Nu tai gerai, gal planuojam 14:30 būt prie Jeruzalės  iki, čia kaip suprantu ta, prie kurios mokykla, ar ne?

Atsakyti

Taip, Kerpena, ta.

Tuoj slinksiu kepti kruasaaaanų. 

Rrrrekomenduoju mxm lipdukines tapkutes. Mmmm

Atsakyti

Labas

O as ryt ryte darysiu uztepa savo tuno ir kita su vista. 

 swapinu :)

Atsakyti