Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Niekas nepamena pernykštės purios kiaušinienės?

Virti kiaušiniai su majonezu, kawa i juoda duona....

Atsakyti

Restar, jei tik pro tave, tai galiu prasukt, pernai taip važiavom, tik nežinau, kaip kitos tada.

qqte, 38-ame km ta pirtis pagal stulpelius žiūrint.

Atsakyti

Man vis reklama 9 mėnesiai meta  :oh: ar jaučia kad niekaip mm neateina  :lol: 

Atsakyti

Visas malonumas lesiot, vakarėlyje, galvojat jei karšto patiekalo pavalgytume, tai jau nelesiotume? :D Naivu.

šiaip tai sekmadienio pusryčiams vėlyviems,  būna labai faina kažko šilto, pvz kaip kibinai su sultiniu baliuose :D Bet gi ne veselios, tai apseisim gal :D

Kiekvienas galvoja pagal savo sugedimo lygį :). Rimtai pavalgius nebelesiočiau. ir kokie kibinai pusryčiams - KOŠĖ :P . Vat aš dar nesu apsisprendus, ar ča sudurnavot ir atsivežt kruopų beigi košės išsivirt, ar persimušt vienam kartui :).

Katuk, po kiek mxm tie burbulai? :bigsmile:

Man visi juodi penktadieniai tik internetu. Sutaupysiu :B .

Atsakyti

Restar netikiu, tikrai nenoretum paragaut nei pyrago, nei surio,  nei salotu, nei sumustinuku, nei dar kokiu suduku-uzkanduku? :-P del pusryciu su kose dar galiu patiket, bet del vakaro niekaip :-D

Atsakyti

Nu tai aš sakau, kad gi jeigu rimtą patiekalą suvalgyt, tai ir užkandukų mažiau reikia vežtis :). O kai mažiau yra, mažiau ir norisi :). Aišku, jeigu dar karštas ir dar pilnas stalas, tai norėsis, net nesąmoningai. Nu, bet ne visko :rolleyes: . Žodžiu, viskas bus gerai, būsim sočios, linksmos ir laimingos :). Man patiko, kaip viena sveikuolė per radiją sakė, kad geriau skaniai pavalgyt ir dūmą surūkyt geroj draugijoj fainai, negu surūgus graužt salotos lapą ir nitratų bijot :D.

Atsakyti

o jeigu be dūmo ir su salotos lapu,bet laiminga nuo nitratų ? :D

Atsakyti

keista iš sveikuolės lūpų tokį dalyką girdėt apie dūmą :blink:  :D bet dabar vios turbūt vienaip arba kitaip "sveikuolės" :D

Atsakyti

keista iš sveikuolės lūpų tokį dalyką girdėt apie dūmą :blink:  :D bet dabar vios turbūt vienaip arba kitaip "sveikuolės" :D

tai tik rodo, kad sveikata ne vien nuo maisto priklauso

Atsakyti

spalviškai kažkaip gražu

bet aišku, akd numegzt taip gali ir nepavykt :D

6d2990512a79eba7262c4b4cad9c92c5.jpg

Atsakyti

Tai daugiau ar maziau nesvarbu, bet  tai ir yra lesiojimas, ta ir turejau omeny :-D 

Atsakyti

ir va toks tai visai geidžiamas

72ea0391747ed1fa1cf78dba7be197b9.jpg

Atsakyti