Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

lempučių rezervavausi :), čia mano svajonės išsipildymas bus už daug pigiau. Kursiu kalėdinę nuotaiką šiemet sąmoningai, nėra saulės, tai apsišviesim lemputėm.

Ingridushka- pati nuostabiausia dovana, įsivaizduoju, kaip tave pradžiugino ♥.

Ok, bandysiu pastrama. Netiks Katukui :D. Ir kokių daržovių atsivešiu. Ir dar ką nors gal gardaus gal kepsiu, o gal vaisių kokių, bus matyt. Man tai vis sukosi mintis apie kokį karštą patiekalą, kokį katilą skanios sriubos ar pan. bet kai be savo mašinos, tai sunku bus katilą su svetima mašina vežtis, ten turbūt didelio nebus.

nu kaip tu manim rūpiniesi :wub:

o dėl karšto, tai gal  galim ten vietoj kokį kugelį išsikept :hmm:  bet vat ar tarka būtų, ar tektų temptis :hmm:  ir reiktį nuspręst visom

Atsakyti

pagal tai,kiek maisto būdavo visų susinešta,tai tie karšti...tikrai nebadausim ir ar liks jiems laiko? :D namuose paprasčiau su kugeliais ar karštais,o ten pasibendraut norėsis.ir kiek dar to maisto lieka...

Atsakyti

Man irgi atrodo, kad vargu ar reikia karštais užsiimt, nes visada persivalgydavom nuo to ir ką susiveždavom :)

 

O kaip dėl važiavimo, vilnietės? Nes jau rytoj ta diena. Ar man ruoštis vairavimui, ar tilpsit?

 

Olaiva, o gal tu kartais turi kokio bordinio ar baklažaninio merino  parduoti, kokių 100 g.,  Dukra prašo tokių pirštinių, o aš kaip tyčia savo baklažaninį sumezgiau į kišenėtą visą.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 24 lapkričio 2017 - 11:56

Olaiva ir aš burbulų norėčiau  :ax: 

Drakošiuką atvešit 

Atsakyti

oj ne gal apseisim be karstu?

 

atsigert tai jo jamam kiekviena sau

 

aš ir burbulų noriu :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 24 lapkričio 2017 - 11:56

drakoša jau pasiruošęs važiuoti :D

Atsakyti

dėl važiavimo tai mes gal ir tilpsim ale va kaip daiktai?bent aš jamsiu lagaminą plius maistas

nu mane gali vyrs atvežt iš tikro...kiek ten kilų?

Atsakyti

Kerpena - ar tau labai nepakeliui pro mane prasukti? jeigu ne, tai pasakyk, kur tau patogu ir kada, gal kokius taksu atvažiuosiu.

Tai apie karštą aš galvoju tik dėl to, kad kuo mažiau reikėtų šaltų vežtis ir mažiau liktų :). Pavalgai normalaus maisto ir nereikia paskui visą vakarą gundytis į tą stalą žiūrint. Bet iš tiesų pasidarom šventę be gamybos. Gal cepelinų baliun dar kitąmet kas pakvies, tai bus kitokio pobūdžio suvažiavimas vėl :).

Beje, Nostroj šiandien -24 proc. Tai papirkau vaikams trikotažinių paklodžių su guma ir anytai dovanų merino vilnos pledą su kašmyru.

Atsakyti

tai viskas ok. nereik tų karštų. mažiau vargo

Atsakyti

Visas malonumas lesiot, vakarėlyje, galvojat jei karšto patiekalo pavalgytume, tai jau nelesiotume? :D Naivu.

šiaip tai sekmadienio pusryčiams vėlyviems,  būna labai faina kažko šilto, pvz kaip kibinai su sultiniu baliuose :D Bet gi ne veselios, tai apseisim gal :D 

Atsakyti

nai nai nai

burbuliuotos

užmačiau per piet savo maximytėj, kad yra tų burbulų. po 10 vnt. maniškėj buvo balti, balti/raudoni ir balti/pilki. tai paskutinieji jau pas mane krepšy. :rolleyes:

bent jau mūsų Mxm 40 proc dekoracijom

Atsakyti

Visas malonumas lesiot, vakarėlyje, galvojat jei karšto patiekalo pavalgytume, tai jau nelesiotume? :D Naivu.

šiaip tai sekmadienio pusryčiams vėlyviems,  būna labai faina kažko šilto, pvz kaip kibinai su sultiniu baliuose :D Bet gi ne veselios, tai apseisim gal :D

naivu aha :D

bus gerai ir vakarykščiai likučiai su arbata

Atsakyti