Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas,

Aš šiandien irgi "dirbu" iš namų su Kukuliu, nei vienų kursų, nieko, bet visai nejaučiu pakylėjimo, nėra didelio noro nei megzt, nei skaityt, nei dar kažką daryt, kol ligonis miega tiesiog slankioju po namus, kaip vaiduoklis, nei kavos nenoriu , nei miego.... 

Dėl pirties meniu vis dar nulis idėjų ir tuščias šaldytuvas, vakar nesugebėjau apsipirkt, šiandien be mašinos, gal būčiau ką ir sukonstravus....

Nite, užklausiu siūlų kainos dabar, o pasiimsiu tai tik ryt važiuodama visą krovinį, namo nedrįstu tiek temptis :D

Atsakyti

jėga !

mūsų naujasis direktorius įvairiapusiškai rūpinasi savo darbuotojais. visuose aukštuose pastatė stalus su pjaustytų morkų pakiukais. visi kabinetai triauškia :D

Atsakyti

aš kažkaip mažai mezginių turiu ką įsidėt,jau po truputį dairausi,kokį čia 5 metų senumo pamirštą megztuką įsidėt,kad naujai atrodytų :D

babinų nieko neėmiau iį taško,sniego nėr,rogės nevažiuoja :D

bet įsimesiu girliandų,gal kuri norėsit, po 10 ir po 20 kamuoliukų turiu ;)

184c44f1e1a6cc0869eac1e1d867cde4_referen

f56aef65f12ff1716fa5a71a51bea698_referen

Atsakyti

Sveikos,

aš su 2 vaikais namie. Vienam trečią dieną pilvą skauda. Kitai virš savaitės intensyviai gydoma sloga nepraeina. Tik atsikėlus užėjo didelis noras tvarkytis. Sustojau,kai atsikėlė chebrytė. Pratęsiu, kai padirbėsiu svarbiausius darbus. Pas mane šaldytuvas tai ne tuščias, bet valgyt nėra ką :). Idėjų gaminti irgi nelabai. Reikėjo iš anksto suplanuoti ir užrašyti, kai tos idėjos į galvą nuolat beldėsi... Mašinos irgi nėra, tiksliau stovi kieme, bet bijau pajudint. jaučiu, užsisakysiu ko nors iš Barboros.

 

Olaiva, seniai svajoju apie girliandas kokias fainas į namųs visam adventiniam laikotarpiui. Kur tu jas perki? Po kiek? Ir dar tau klausimas - kaip tu silkę ruoši? Nes ir man mintys apie silkę sukasi, bet įvairovės dėlei kaip nors kitaip padaryčiau.

Qqute - o tu planavai savo firminę pastrama daryti? nes galiu ir aš, dar nebandžiau, bet labai norisi :).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 24 lapkričio 2017 - 11:10

Labas rytas.

Nuoširdžiai ir labai labai ačiūūū JUms kiekvienai atskirai ir visoms kartu.

Renku linkėjimus veriu juos ir nešiosiuosi, labai noriu kad išsipildytų

O vakar mane ištiko nereali laime, tiesiog nerealiausia ir jūs viso teisios kad būna stebuklų

Mano sūnus grįžo dviem dienom. Tai buvo nerali staigmena nereali.

Tai verkus iš laimės dar niekada niekada nebuvau.

Ach... gal ne visos suprasit, bet jei kuri žinot kaip mamos ilgisi vaiko, kuris net Kalėom neketino grįžti ir pradarius buto duris stovi sūnus su puokšte

Atsakyti

dėl girliandų atrašiau su foto tikrom,o silkės šiemet neruošiu,nes bus kai kas kitas  :D​ 

Atsakyti

Laba diena, 

Gal kas nors žino, kada vėl bus galimybė saulę pamatyt?? Būnant ant žemės šitos lietuviškos.

 

Olaiva, gal net man reiktų tokių lempučių  :hmm:

 

Ingriduska, aina sau, kaip faina  :wub:  Net širdis suvirpėjo  :wub:  :wub:

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 24 lapkričio 2017 - 11:26

Restar daryk tu pastrama :) aš vėl peraštrinsiu paskui viena ir valgysiu (nu mėgstu aštriai ką čia slėpt)

aš pasilieku ties pyragu ir žirniais

Atsakyti

Ingriduska :wub: :wub: :wub: :wub:  nu kaaaip fainiai

saulės norėtau. bet net Šulija nežada :D

o pirčiai ten reik kažko geriamo :hmm:  kiekviena sau?

Atsakyti

ingriduska, ​su stebuklu tave!

Atsakyti

Labas :4u:

Linute, koks gražua paukštukas :wub:

Ingridėle, va čia tai staigmena, super, bandau tik įsivaizduoti kaip faina širdelei :wub: :wub: :wub:

Lace, nežinau kas puošia ar dukrytė megztinį, ar megztinis dukrytę :wub:

Olaiva, kaip man tiktų svetainėje tie pilki bumbuliukai, kokia kaina 20 bumbuliukų? :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 24 lapkričio 2017 - 11:34

lempučių rezervavausi :), čia mano svajonės išsipildymas bus už daug pigiau. Kursiu kalėdinę nuotaiką šiemet sąmoningai, nėra saulės, tai apsišviesim lemputėm.

Ingridushka- pati nuostabiausia dovana, įsivaizduoju, kaip tave pradžiugino ♥.

Ok, bandysiu pastrama. Netiks Katukui :D. Ir kokių daržovių atsivešiu. Ir dar ką nors gal gardaus gal kepsiu, o gal vaisių kokių, bus matyt. Man tai vis sukosi mintis apie kokį karštą patiekalą, kokį katilą skanios sriubos ar pan. bet kai be savo mašinos, tai sunku bus katilą su svetima mašina vežtis, ten turbūt didelio nebus.

Atsakyti