Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ok, Nite, sumokėsiu, tik pasakyk, apie kiek kalba eina, kad grynų turėčiau :D

Atsakyti

Ok, Nite, sumokėsiu, tik pasakyk, apie kiek kalba eina, kad grynų turėčiau :D

Galiu tik paspėliot :D kg medvilnės ten kaštuoja gal 16 eur. Iš pradžių buvo apie 400 g ( būtų 6,40 eur) , o paskui atsirado daugiau  :wub: o kiek daugiau, tai nežinau :unsure: gal ne daugiau kaip kilas :rolleyes: nors drakius šnibžda, kad imčiau ir kilą   :lol: Gal Šarangė pasakys tiksliai  :D kai jau turės rankose  :D 

Atsakyti

Aš tai kol kas ekskliuzyvas - Linen stich :). Kišenėta yra tik sena. Pasiliksiu prie džinsų visgi :).

Atsakyti

Tai kiek mūsų važiuoja iš Vilniaus? Katukas su Liniuka, kaip supratau važiuoja pamiesčiais.  Tai kiek mūsų lieka?

Restar, Limit, aš, gal dar gadget pakeliui? Ar dar ką pamiršau? Nežinau net kur sąrašiuko ieškot.

Atsakyti

QQutė dar.

Atsakyti

Tai kiek mūsų važiuoja iš Vilniaus? Katukas su Liniuka, kaip supratau važiuoja pamiesčiais.  Tai kiek mūsų lieka?

Restar, Limit, aš, gal dar gadget pakeliui? Ar dar ką pamiršau? Nežinau net kur sąrašiuko ieškot.

qqte su klaustukais.

dar doodlo sąraše yra Jurgita, nežinau kuri čia, viena lyg ir iš Vilniaus buvo :hmm:

kokiu laiku aks planuoja pribūt?

Liniuka, aū, aš tikrai su tavim. paskambėsiu smulkmenoms aptarti

Atsakyti

qqte važiuoja, tik pirtin neina arba eina su klaustukais :)

Atsakyti

viskas..damušiau :)

liko skalbimas ir siūlgaliai :)

Atsakyti

qqte važiuoja, tik pirtin neina arba eina su klaustukais :)

ai, jei apie tai, tai pirtin aš neinu. be klaustukų

Atsakyti

Tai kiek mūsų važiuoja iš Vilniaus? Katukas su Liniuka, kaip supratau važiuoja pamiesčiais.  Tai kiek mūsų lieka?

Restar, Limit, aš, gal dar gadget pakeliui? Ar dar ką pamiršau? Nežinau net kur sąrašiuko ieškot.

Būsiu dėkinga, jei mane ir sumuštinukus susirinksite!!! Apie kelintą?

PS viryklė, orkaitė ir indų yra.

Atsakyti

aš davažiuosiu iki kur reikės jei tik tilpsiu ekipažan

Atsakyti

Tai niekas ir nepasakė kelintą.

gadget, tu čia organizatorė, tai kaip ten suorganizavai? Kaunietės lyg sakė, kada atvažiuoja, bet neprisimenu.

Atsakyti