Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas

Ingriga su tavo diena!!!!

Atsakyti

labas

Ingriga, visų tavo norų ir troškimų išsipildymo linkiu!Su švente!

kas įdomaus ir naujo? ogi nieko. swapas biškį nervina, nes iki idealumo toli, o perdaryt laiko neužteks. nu tai vat. bus tiesiog faktas, bet labai tikiuosi kad mano mergaitė smarkiai nenusivils :4u:

Lace, daiktas funkcionalus toks.tokie dalykai yra laiku ir vietoj, ypač kai pagaminami momentaliai.

Atsakyti

Labas :4u:

Ingriga, su gimimo diena :wub: :4u: :4u: :4u:

Lace dukrytė :wub: :wub: :wub:

Tėvelį Nr.2 žada po valandos perkelti į palatą, būklė stabili, tai manau geros žinios :wub:

Saulė lyg ir sveiksta, tik dar kosulys kartais toks negražus išlenda.

Vakar galva plyšo, retai man taip būna, tai ėjau anksčiau miegoti, bet ryte dar nebuvo visai praėjęs skausmas.

Swapas po mažą žingsnelį juda, vis rytoj rytoj šaukia pelėdžiukas, gal savaitgalis bus ramesnis ir eis pabaigti :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 22 lapkričio 2017 - 10:58

Laba diena :4u:

Ingriga , sveikinimai :wub: Visko visko, ko sirdis geidzia :wub:

Lietuti, graziai atrodai su grazia kiepka :wub:

Lace mazoji :wub:

Olaivos grazias foto maciau - negirsiu ir pavydo :rolleyes: :D

Grizau i gyvenima, jau pamirsau kaip savaite kankinaus :rolleyes:

Mezgu atostogini maisa :D

Prisnigo.. :hmm: o reiks vaziuot kai nesinori vaziuot :unsure:

Atsakyti

kaži kodėl man šiandien mėto reklamas su plastikos chirurgais ir primygtinai siūlo kūno korekcijos operacijas :hmm:

ką jie tuo nori pasakyti?????

Atsakyti

Katuk, raminkis, jokių užuominų tame nėr. Man aną savaitę maitinimo liemenėles mėtė.

Atsakyti

Linkėjimas Ingrigai


(siūlai - prie gyvenimo)

good_friends.jpg

Atsakyti

PS swap reikalai strllygyjeeee. Rašau, kad ir save, ir kitas nuraminčiau. Viskas baigsis geraaaaaai.

Tigi baigiau savo megztuką. Prie grobinio LANG YARNS dėjau ploną alpaką, 2014 m pirkio iš MG. Tai jos liko kokie 4 metrai. Bet jau viską viską padariau. Manau, kad visai pavyko man savo mintį įgyvendinti.

Atsakyti

Reklamas sakot....arba IP bendras ir kažkas ieškojo tokios info, araba..... :hmm: 

Pavydžiu pirties jums ir dar tiek kalbat daug apie ją.

Atsakyti

Reklamas sakot....arba IP bendras ir kažkas ieškojo tokios info, araba..... :hmm:

Pavydžiu pirties jums ir dar tiek kalbat daug apie ją.

bet kiek po jos kalbėsim :D

Atsakyti

Labos,

Ingriga, su Gimtadieniu!!!! Būk sveika ir laiminga  :4u: ir laiko mezgimams tau  :4u: 

 

Aš šiandien muegu visą dieną  :rolleyes: niekaip neišsibudinu, bet reik susiimt ir paswapint  :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 22 lapkričio 2017 - 15:17

Ingriga - su tavo diena! Būk sveika ir laiminga! Šiandien ir mano brolienės gimtadienis.

Šiąnakt po kelių bjauresnių nkatų pagaliau gerai išsimiegojau ir pagaliau apylaisvis vakaras swapui bus skirtas. Lieka maža smulkmenėlė - sugalvot, kuo visiems pasimaitint.

Atsakyti