Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

freke,negi kokį televizorių dovanosi,kur kiaurą parą sukasi youtube su mezgimo filmukais? :D

Kas ten mane zino :D 😈🤶🤶🤶

Atsakyti

Oi, nesupykčiau, jei Frekė man suknelę pasiūtų :).

Atsakyti

Pagulėjau, jo tikriausiai įtampa suveikė.

Frekė gal mezgimo mašiną pakuoja :)

Atsakyti

apie astaksantiną per lrt rodo :D pamenat tokį? :)

Atsakyti

Pamenam.ką gero rodo? Laukiu vėl dukros koncerto, tai net Kostios nepamatysiu.

Atsakyti

Pagulėjau, jo tikriausiai įtampa suveikė.

Frekė gal mezgimo mašiną pakuoja :)

Kas ten mane zino 😊😊😊😊

Oi, nesupykčiau, jei Frekė man suknelę pasiūtų :).

 Gal ir pasius 😊gal ir ne.....

Atsakyti

apie astaksantiną per lrt rodo :D pamenat tokį? :)

Pamenam ir vartojam  :B Dar ir ciberžolės šiandien vėl nusipirkau.

Atsakyti

Labas vakaras, priepirtininkės :D 

peržiūrėjau savo virbaliauskus. Gal kam reikia kubikų KnitPro 2,5mm, ilgis 120cm? Nu, vieni iš nepatogiausių virbalų man dėl formos :) galiu parduot už sutartinę kainą arba keisčiau į tokio pat dydžio (ilgis gali būt 80cm) karboninius (aišku, su primokėjimu, nes jie dvigubai brangesni ;) ), sakau, gal kam karboniniai nepatinka ir voliojas be naudos...  :ax: 

Atsakyti

Sveikos, nepamenu ar buvau... 

 

Siandien po dvieju kursu... O prie visko Kukulis susiruose sirgt.... 

 

Abelo as noreč, bet karbonzai mano 2mm.... Bet ir pirkt noreciau gal,o pirty nebusi?

 

Nite, tavo Drakusai pasiseke, mistiskai atsirado didesne babinaite, nzn kokio svorio, net nesuabejojau ir rezervavau :-D

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 21 lapkričio 2017 - 21:19

2mm turiu jau. Dėl pirties turiu slaptą viltį,jei vyras neapsigalvos ir nesirinksit "ant nakties" :D be nakvynės atlėkt pasibūt :) bet žinosiu tik savaitės gale, tai tyliu kol kas po šluota :) bet virbalus padėsiu link kelioninio krepšioko ;)

Atsakyti

Aš gi žaliam namely radau virbalus ant troselio, NORMALAUS storio. Kiniškas 14 ir 16. Gal riešinistėms paimt??? Žiaureej patogūs. Apie 1.5-1.25 mm storio.

Atsakyti

Po 2.5e/vnt.

Siuntės sekta seniai iš Kinijos. Bet rinkinius, kur buvo daug man neaktualių storių.

Atsakyti