Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Tas tai taip :D bet kaip prie pilnos spintos nėr ką rengtis, taip siūlų parduotuvėj gali nebūt iš ko megzt :lol:

nu žodžiu, išvada - tikėkis. o kai pten bus, tai tik Limit drakius težino :D

Atsakyti

Laba diena,

Nite, mano drakius šiuo metu yra visiškai abejingas juodai spalvai, tai laisvai galiu prigriebt  :D 

Retstar, labai džiaugiuosi už tave :4u:  

Atšventėm savaitgalį Rusnės gimtadienį. Bus dabar ramu kurį laiką iki Kalėdų. Labai gražus mokyklos koncertas buvo Bernardinuose. Rusnė iš to jautrumo bedainuodamam net apsiašarojo :D

Olaivos kepurės nesvietiško grožio  :wub:  Labai man tokios prie širdies  :D 

Lietučio irgi fainai atrodo ir tas kalinis reikalas liuks  :4u: 

Aš pernai nusimezgiau per didelę kepurę, tokią per laisvą, šiemet permezgiau ir per siaura :D Tokia lyg būtų  nieko, ne taip ir spaudžia, bet  lankelis ant kaktos nuo icordo nusiėmus lieka :D

Atsakyti

įdomybėimage_medium2.jpeg

 

bet greičiausiai nelabai patogi

TFC_Metropolis-2508_medium2.jpg

 

nors šituo kampu tai visai neblogai atrodė

TFC_Metropolis-2498_medium2.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 21 lapkričio 2017 - 14:51

image_medium2.jpeg

Atsakyti

Tai kai subręsti - imi ir darai :). Aš brendau daug metų. O paskui impulso pagauta, ėmiau ir pradėjau daryt. ne iš gero gyvenimo, riekia pripažint :). Tai kol gyvenimas geras, gi galima nieko ir nekeist :). Gadget, pasiimk pavartymui abi knygas, please :4u: .

 

 

Maisto gaminimo?

Atsakyti

Nežinau kas veikia, bet miegu sėdėdama :flirt2:

Atsakyti

Aha, tas, kur vakar minėjai.

Atsakyti

Nežinau kas veikia, bet miegu sėdėdama :flirt2:

 

tai gal prigulk :hmm:
 

gali būt, kad vakarykštė įtampa atslūgo

Atsakyti

Labos

Restar, super!  :thumb_yello: 

Ačiū pastebėjusioms. Katuk, malabrigai čia. Ant galvos Malabrigo Arroyo, ant kaklo pernykštis baktusas iš Malabrigo Rios. Jau sezoną atlaikęs ir dar gerai atrodo :) Užskaitau šiuos siūlus, spalvos nerealios :) 

Kepurės cinkelis paprastos dvi pynutės susuktos, patiesta:

8494FC2A-29B0-4546-A42F-F6714BE85E21_med

Likau ir aš šiandien namuos su skaudančia gerkle. Pas mus šventinė savaitė, tai ofise nieko gero nevyksta. Pamegsiu ir aš šiandien  :ax: 

Atsakyti

Kokio dydzio svapo reikalas turi but?😊 nes ideja biski kitaip deliojas. Bet daiGtas nemazas....

Atsakyti

freke,negi kokį televizorių dovanosi,kur kiaurą parą sukasi youtube su mezgimo filmukais? :D

Atsakyti

Lietucio kepka faina! Tokia laisvalaikio stiliaus :)

Atsakyti