Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

nu....kokia jūs paslaptinga

 

kokį ir iš ko?

Gražų ir iš gerų siūlų :D

O kam megzt kitokį :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 21 lapkričio 2017 - 10:39

Sveikos, Lietutis žavinga, siūlai labai gražūs.

Baigiau vakar kursus.  Esu patenkinta, tikslą pasiekiau (antsvoris numestas), geresni įpročiai susiformavo, turiu daugiau suopračio apie sveiką mitybą ir galiu rinktis :). Kai pagalvoji, visgi kiek gali pasiekti, kai tiesiog imi ir darai, nors ir po patį mažiausią žingsnelį. Bet kurioj srity. Lieknėjimo, mezgimo, sportavimo/judėjimo, mokymosi ir pan. Tiesiog imi ir darai. Kaip Vaida sako - nugyvenk tik 1 dieną geriausiai kaip gali šiandien.

Atsakyti

Sveikos!

1. Vakar msne ištiko 700 g. antidepresanto pirkimas.

2. Buvau pametus siūlų kamuoliukąbir radau!!!

3. Su kokiom protingom moterim mezgu!!!!

4. Mezgu mezgu. Mėginuką.

Atsakyti

Sveikos :4u:

Dirbu iš namų :wub: Gerokai ramiau ir galiu skirti laiko darbams, kuriems kasdieninėje karuselėje vis nelieka laiko. O tarpuose ir po vieną-kitą eilutė mezgiminio atokvėpio turiu. :wub:

Atsakyti

Sveikos :4u:

Dirbu iš namų :wub: Gerokai ramiau ir galiu skirti laiko darbams, kuriems kasdieninėje karuselėje vis nelieka laiko. O tarpuose ir po vieną-kitą eilutė mezgiminio atokvėpio turiu. :wub:

Gaila, negaliu ateit ir patrukdyt :D

Atsakyti

Limit, ar galiu tavo drakiui patikėt paimt mano juodą medvilnę? :D Nesuris, kol grįšit iš pirties?  :lol:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 21 lapkričio 2017 - 11:29

Rankovę vakar pabaigiau :angel2:

Bet megztinio dar tuoj nebaigsiu, nes jaučiu, kaip mažiaus pirštinės lenda be eilės :D

Kažkaip galva nepadidėjo labai, kepurė ir pernykštė gera, bet pirštai tai labai išaugo. Turbūt nuo rašymo  :lol: 

Atsakyti

Limit, ar galiu tavo drakiui patikėt paimt mano juodą medvilnę? :D Nesuris, kol grįšit iš pirties?  :lol:

o dėl  dar 12 drakių nepergyveni? :D  na gerai, gal dėl 11, Šarangės nesiskaito

Restra, nuoširdžiai džiaugiuosi tavo pasiekimais. pritariu mintims, tik vat reiktų matyt subręsti tam "imi ir darai" .protu suvoki, bet fiziškai kažkokie trukdžiai vis susiformuoja :D

Atsakyti

o dėl  dar 12 drakių nepergyveni? :D  na gerai, gal dėl 11, Šarangės nesiskaito

O ką dvylikai drakių veikt su 400g medvilnės :blink: ir dar juodos  :P 

Be to, jie ten viens su kitu bus užsiėmę, o vat Limit drakius dar turės ir pasaugot mano siūlus, kol aš juos pasiimsiu  :rolleyes: 

Atsakyti

O ką dvylikai drakių veikt su 400g medvilnės :blink: ir dar juodos  :P 

Be to, jie ten viens su kitu bus užsiėmę, o vat Limit drakius dar turės ir pasaugot mano siūlus, kol aš juos pasiimsiu  :rolleyes: 

Limit drakius turi galimybę vos ne kasdien sukiotis tarp daaaaug didesnių kiekių ir spalvų pasirinkimų :D

Atsakyti

Limit drakius turi galimybę vos ne kasdien sukiotis tarp daaaaug didesnių kiekių ir spalvų pasirinkimų :D

Tas tai taip :D bet kaip prie pilnos spintos nėr ką rengtis, taip siūlų parduotuvėj gali nebūt iš ko megzt :lol:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 21 lapkričio 2017 - 11:49

Tai kai subręsti - imi ir darai :). Aš brendau daug metų. O paskui impulso pagauta, ėmiau ir pradėjau daryt. ne iš gero gyvenimo, riekia pripažint :). Tai kol gyvenimas geras, gi galima nieko ir nekeist :).

Gadget, pasiimk pavartymui abi knygas, please :4u: .

Atsakyti