Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ačiū, mergaitės, už minčių pasidalijimą :4u:

Gal kuri turit paprastų sausainukų receptą, užsimanė mažoji mano kepti, kažkaip senai jau bekepiau ir užsimiršo. Reikia lengvo, kad pati galėtų gaminti, kočioti :)

Rekomenduoju knygą GAMINU PATS. Galiu atsivežti į pirtį ;)

Dar gera yra PIETŪS DĖŽUTėjE

Atsakyti

Kruasaniniu sumustiniu noriu :)

Pasakei ir bus!!!

Atsakyti

Labas vakaras, na va, siuntinys tarpinę stotelę pasiekė.

Tik jau dabar nebežinau ar visas norinčias suregistravau. Ir dar - pasimetimas tarp kai kurių asmeniškai nematytų vardų FB ir slapyvardžių SM.

Na, kažką gausite. O kas negaus, tegul netyri, atsiųsiu paštu.

Dėl Nuoširduko va dabar kažkaip suabejojau ar įdėjau. Sąrašas darbe, reiks pasitikrinti. Bet kažin...

Ilgai gydžiausi pradurtą pirštą. Kažkaip keistai gijo. Bet šiandien jau pabaigiau riešines.

Ryt vėl į Vilnių. Visą pusdienį šlapiai snigo, o dabar šąla. Būtų gražu, jei nereiktų važiuot, o tik pro langą žiūrėti.

Olaiva, kepurių komplektas superinis :wub:

Atsakyti

Dėl salmoneliozės, tai ja užsikrečiama nuo kiaušinio lukšto, t.y. salmonelės bakterijos gyvena ant lukšto ir jei sudaužę kiaušinį švariai rankų iš karto nenusiplausit, o tomis pačiomis gaminsite patiekalą ir užkrėsite. Taip pat jei lukštas įkris į indą su kiaušiniais, gali užkrėst masę. Tačiau jei gaminant patiekalą kaitinsit, tai bakterijos žus jau 70 laipsnių temperatūroje per 1 min. 

  Tai gaminant tiramisu svarbiausia švara  :rolleyes: 

  Oho kad prirašiau litaniją  :D 

Atsakyti

As dar nzn meniu, man gimsta idejos paskutine diena :-D

Ner Nuosirdi knygos... 

Labanakt 

Atsakyti

Labos

 

Kaip skaniai jūs planuojatės, seilė tysta  :D

 

Labai gražių kepurių Olaiva prirodė  :wub: Mano paprastutis faktas. Užtat galvai šilta.

599B520C-069E-4C4C-92AD-1EC8B9E137FF_sma

 

Pūstos rankovės man gražios per visą ilgį ir ant riešo surauktos. Siūlus pirkt reik, bet bibliotekos plėtimas pristabdytas - vizos pratęsimas smegenis spaudžia  :ax: Kad tik nereiktų paskui su visa ta biblioteka per visą pasaulį kraustytis. Apskritai dabar toks laikas, kai suvoki, kad nereikia prisirišti nei prie daiktų, nei prie vietų. Tada gyvent lengviau  :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasaros_lietus: 21 lapkričio 2017 - 02:44

Kokia sutinus šiandien :B  Vakar vakare prigėriau arbatų belenkiek. Ir dar gerklę skauda :cry2: Ryškiai nereikėjo man tų antibiotikų... Matyt ne ta priežastis. Turbūt reikėtų pas LOR nueit.

Su kokiu kabliu mezgu :bigsmile:  Kol kas visai neaišku ar pataikiau su dydžiu ir šiaip daug improvizuoju, bet žiauriai malonus procesas ir rezultatas :bigsmile: 

Atsakyti

be to tas kiaušins yra kaitinamas :) nėra taip jau kad visai be terminio apdorokimo butu :)

Idomu butu recepta pamatyt :mirksiukas:, nes as tai nieko nekaitinu  :hmm: 

Vakar apie Olaivos kepures nutylejau :wub: aisku is pavydo :ax:  Lietucio irgi faina :super:

Labas rytas

Atsakyti

Labas dienas

 

Lietuti, kas do siūlai? ir kažkokia ten razinka matos kairėj pusėj :hmm:

oj :bigsmile: o kas ant kaklo?gal irgi pačios gamyba? man reik gi tokių siūlų..... tik spėju, kad tai bus kokie prabangybinai...

 

Liniuka, ką mezgi?

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 21 lapkričio 2017 - 10:06

Labas rytas :4u:

Matyt nesusikalbėjom per FB, na, Olaivai atkris vargas su manim :4u:

Tėvelis Nr. 2 labai silpnas, bet matyt normalu po tokios sudėtingos operacijos.

Nuotaika galėtų būti ir geresnė.

Lietutis gražiai atrodo :wub:

Atsakyti

Liniuka, ką mezgi?

Megztinį :) 

Atsakyti

Megztinį :)

nu....kokia jūs paslaptinga

kokį ir iš ko?

Atsakyti