Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos, ar jau jaučiat kaip swapas artėja??? Kas su užsieniu keičiasi, tai jau greitai ir apie išsiuntimą reiks pagalvot, kad laiku nukaktų

Atsakyti

Sveikos, ar jau jaučiat kaip swapas artėja??? Kas su užsieniu keičiasi, tai jau greitai ir apie išsiuntimą reiks pagalvot, kad laiku nukaktų

va-ja-zau

galėjai ir neprimint :B

nors ne, gerai, kad priminei :D

 

 

Lace :4u:

aš praeitą savaitę jaučiau kaži kokį tai negerumą. bet įkaliau ciberžolės puodą, pasitepliojau nosį aliejais ir kažkaip pamažu tfu tfu tfu

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 20 lapkričio 2017 - 15:56

Ačiū, mergaitės, už minčių pasidalijimą :4u:

Gal kuri turit paprastų sausainukų receptą, užsimanė mažoji mano kepti, kažkaip senai jau bekepiau ir užsimiršo. Reikia lengvo, kad pati galėtų gaminti, kočioti :)

Atsakyti

Katuk, nei tu teisinkis, nei manęs auklėk :). Aš tiesiog žinau, kad ne viską valgai, apie tą ir pagalvojau. Galiu gi galvot, ką noriu, ar ne :). Nebūtinai ką nors padarysiu tinkamo. Savaitės pabaiga būna sunki, minčių apie maistą 0...

Atsakyti

Restar, aš manau jau duonos visos prisikepusios, negi čia taip atsipirkčiau? O iškept galėčiau iš esmės, bent nieko galvoti nereikėtų.

 

Pinta, aš žiauriai jaučiu, kaip swapas artėja, o aš taip lėtai judu. Dar labiau pasenus pasijaučiau.

 

Lace, sveikatos tau, kad ta lova padėtų. :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 20 lapkričio 2017 - 16:06

oj Kerpena tikrai kepk duoną jei tik tau tai lengvas atsipirkimas

nesvarbu kad visos pasikepusios

o tai gal man tada tos mesytes pakepti vietoj pyrago arba vietoj zirniu?

Atsakyti

Faktas, kad maisto visada būna per daug :). Duona buvo tokia skani, o aš taip seniai ją kepiau, kad dabar tas skonis burnoj seiles renka :).

Atsakyti

Tai jei jau kepsiu, gal tau, Restar, raugo vėl atidėt? :)

Atsakyti

Tai jei jau kepsiu, gal tau, Restar, raugo vėl atidėt? :)

gal man galėtum raugo atidėti?  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Galiu.  Kam dar? :ax:

Atsakyti

Maannn raugo reiktu :ax:

pas mane saldus patiekalas bus :unsure:

Lace :4u: :4u: :4u:

Sveikos

Atsakyti

o aš atsivešiu,žinoma, kai ką su s- - - -   :)

Atsakyti