Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

kokia graži ta siuvinėta...jau ko nemoku,tai nemoku ant mezginio siuvinėti,kreiva,šleiva būna :D

Atsakyti

Olaiva, nuostabaus grožio spalvų terapija. Turiu galvoje visą visumą, t.y. fotosesiją. Ir katukas tikrai vaizdo negadina.

Nieko nemezgu, na bent jau apie ką kalbėti galiu.

Atsakyti


Nieko nemezgu, na bent jau apie ką kalbėti galiu.

Tada pakalbėk, ką norėtum megzt :D

Aš vakar vieną rankovę pabaigiau, liko antros koks penktadalis :rolleyes: ir pabaigt žemyn. Vienžo, pabaigsiu aš tą daiktą su pailginta reglano linija, bet tiek abejonių man seniai nebuvo :frusty: niekaip negaliu nuspręst patinka man ar ne, o ar nešiosiu - spręsiu po skalbimo :ax:

Atsakyti

O aš gavau siuntinį su kvapais ir poezija :wub: Nuostabioji ir jautrioji mūsų fėja - Saulėlydis pradžiugino, pirtyje tais džiaugsmais pasidalinsiu su visom  :angel_not: 

Aš vakar vieną rankovę pabaigiau, liko antros koks penktadalis :rolleyes: ir pabaigt žemyn. Vienžo, pabaigsiu aš tą daiktą su pailginta reglano linija, bet tiek abejonių man seniai nebuvo :frusty: niekaip negaliu nuspręst patinka man ar ne, o ar nešiosiu - spręsiu po skalbimo :ax:

O aš dar tebegalvojimo stadijoj, nors ir ne abejonių, bet neprieina eilė, būtų labai smalsu, jei pasirodytum, net jei ir nuspręsi, kad nenešiosi, idomu pamatyt kodėl :D 

Atsakyti

Tada pakalbėk, ką norėtum megzt :D

 Šiuo metu labai norėčiau megzt iš vernintinės tamsiai mėlynos alpakos. Kokius du variantus turiu tiems siūlams.  Dar neseniai nusipirkau kelių spalvų lino  su tokia idėja dar vienam ombre... Bet... turbūt nelemta kol kas šiems norams išsipildyt.

Atsakyti

 Šiuo metu labai norėčiau megzt iš vernintinės tamsiai mėlynos alpakos. Kokius du variantus turiu tiems siūlams.  Dar neseniai nusipirkau kelių spalvų lino  su tokia idėja dar vienam ombre... Bet... turbūt nelemta kol kas šiems norams išsipildyt.

o nelemta kodėl? :hmm:

mano mezgiminiai planai labai nestabilūs

ir dar yra tokie prieštaravimai tarp noriu ir reikia :D

Atsakyti

Labas

Kas ka planuoja gaminti i pirti?

Atsakyti

Labas

Kas ka planuoja gaminti i pirti?

Atsakyti

Kerpena, kodėl nelemta? Baigsi swapą ir bus lemta :).

Kol jūs čia svarstot, staiga ir aš susimąsčiau, kad va - baigias swapas ir ... kas ant virbalų? Kojinės? Nu neįdomu, gali būti tik visiškai bkam laikotarpiui naudojamas reikalas, kai nieko negalvoji ir mezgi...

Reiks taisyti klaidą ir bandyti kokią eilutę susidaryti.

Dėl gaminimo į pirtį irgi neaišku kol kas. Seniai vis galvoju, ką norėčiau pasidaryti, bet iki šiol neišgryninta.  Norisi ir sveiko, ir skanaus, ir kad Katukui tiktų :).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 20 lapkričio 2017 - 13:50

Visą rudenį vis kankino "nėrkąšiltorengtis" sindromas :D Paaukojau kelias miego valandas ir nusimezgiau sau marguolį  :ax: 
Teoriškai, reikėjo dviejų megztukų. Bet teko pasitenkint vienu :D abiejų siūlų miksu.

Priedas  007.JPG   181,62KB   0 Parsiųsta kartų

Ant rankovės - brokas. Nu bet penktą kart permegzt - nebebuvo jėgų :huh2: kažkokiu mistiniu būdu dryžavosi ir viskas.

Priedas  006.JPG   204,44KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Ristina šukuosena  :wub:​ 

Atsakyti

dėl gaminimo aš turbūt pyragą kepsiu vėl tą su sūriais :)

ir gal avinžirnių pakepsiu

Atsakyti