Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas, liko 1/2 rankovės ;)

Atsakyti

ir 5 dienos :D

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Kerpena, tu labai gražiai su suknelėm atrodai, matyt tavo kolegė tokių neturi, tai norėjo moteriškai įgelti, nepasiduok :4u:

Olaivos paukštukas mielas :wub:

Vakar nors ir labai bjaurus oras, lėkėm aplankyti uošvio, kadangi savo tėvelio nebeturiu, tai jis man kaip tėvelis Nr. 2

Šiandien, nuo 8 ryto vyksta operacija, jaudinuosi, nes operacijos metu atjungiama širdis ir plaučiai, reikia kaip nors išlaukti iki 13 val...

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 20 lapkričio 2017 - 08:18

Labas. Grįžau. Vokietija graži, ypač Reino kraštas su savo mažais miestukais, vynuogynais ir vyninėm, kur parduodamas nerealus vietinis vynas  :B Nerealūs blusturgiai. Šią savaitę jau atsidarys nerealios kalėdinės mugės. Jėėė.

 

Nuoširduk  :4u:

Atsakyti

Labas rytas,

nuoširdi, kad niekas ten man negėlė. Ji pati apie save pasakė, o aš kadangi panašiai atrodau, tai ir apie save pagalvojau, kažin kaip ten kvailai atrodau.

Stiprybės tau :4u: . Ir kad tėvukui nr.2 viskas laimingai būtų.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 20 lapkričio 2017 - 08:35

Tai tada blogai pagalvojai :B Nes labai gražiai atrodai, Nes stambesniam žmogui kelnės tikrai netinka, Savo kolegės panašaus sudėjimo nesu mačiusi su kelnėmis, na nebent kai koks turistinis ar išvyka, suknelės tikrai daug dailiau gula :rolleyes:

 

Turi būti viskas gerai, kitų minčių neįsileidžiu :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 20 lapkričio 2017 - 08:54

Tai tada blogai pagalvojai :B Nes labai gražiai atrodai, Nes stambesniam žmogui kelnės tikrai netinka, Savo kolegės panašaus sudėjimo nesu mačiusi su kelnėmis, na nebent kai koks turistinis ar išvyka, suknelės tikrai daug dailiau gula :rolleyes:

Labai drąsus pareiškimas :D kaži kaip ten vyrai, kurie XXL dydžio, atrodytų su sijonais :lol:

O šiaip tai, stambesni žmonės, kaip ir smulkesni :P , yra labai skirtingi. Tai kas vienam tinka, kitam gali ir netikt.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 20 lapkričio 2017 - 08:55

Sveikos

Nuoširdukui :4u:  viskas bus puikiai tiesiog

Vėl amžina problema :D  aš tai sakyčiau viskas mūsų smegenyse. Gali būt ir su maišu, bet jei yra šypsena ir pasitikėjimas, gera nuotaika, niekas nė dėmesio neatkreips, su kuo ten tu apsirengus

Ar tu su kelnėm ar su suknele, man rodos pilvas niekur nedingsta. O jau su kuo jauties gerai, tai čia va svarbu.

O Kerpenai siūlau graciją įsigyt. Nepagailėt ir investuot. Pilvo gal nepašalins, bet pasitikėjimo priduos.

nuo vieno toko mezgamo reikalo pūsles prisitryniau :D vaizdas toks nu.... kaip ir gražu, bet liiapsusai akis bado. Dar pagalvosiu, ar siųst savo metgaitei :B kaip ir nekritiška ji labai, ale bet pačiai biškį gėda. O perdaryt jau neturiu kantrybės :B​ 

Atsakyti


Vėl amžina problema :D  aš tai sakyčiau viskas mūsų smegenyse. Gali būt ir su maišu, bet jei yra šypsena ir pasitikėjimas, gera nuotaika, niekas nė dėmesio neatkreips, su kuo ten tu apsirengus

Aš dar prie šypsenos pridėčiau laikyseną :mirksiukas:

Katuk :blink: kaip galima bemezgant pūsles pritrint :blink: man dar taip nebuvo  :rolleyes: 

Atsakyti

nu vat galvoju ar nuo siūlų ar nuo virbalų tos pūslės  :blink:​ 

Atsakyti

Naaa, mezgant pūslių pritrynusi dar nebuvau, bet visai tikiu. Ypač kokie tvidai mezgant būna aštroki / kietoki, siūlas slinkdamas per kairės rankos pirštą tikrai patrina. Be abejo, dar nuo kiekvienos mezgėjos įpročių priklauso, kaip mezgam akis skirtingais būdais, taip ir darbinį siūlą laikom ir leidžiam per pirštus skirtingai  :mirksiukas: O kur dar virbalo pastūmimas piršto galu? Irgi mėgstu užjautrint pirštų pagalvėles. 

Atsakyti

Sveikos,

 

Savaitgali prašvilpė kaip vėjas... Megztelėjau, bet taip iš reikalo, nes prisižadėjus buvau visko primegzt, tai sąžinėn ėda dabar, o pati labai norėjau kišenėtą megzt ir vis pagalvoju, vis tik, koks skirtumas kai nori kažką megzt ir mezgasi su vėju ir kai nenori..... Zakon podlasti aišku, kaip visada, kad kai negali, neturi laiko, ar yra kitų reikalų, tai labai nori megzt :D

 

Gracijos yr gerai, nebūtinai net gracijos tos tikros, kur kvėpuot negali, bet yra dabar begalės įviarių to plauko reikalų ir kelnaitės aukštos, kur aptempia pilvą ir maikutės tamprios ir pan, nors mano pilvas ne didžiausia mano problema, bet žiauriai kompleksus man varo, kai pasiauginu baranką, tai visada nešioju įvairaus plauko gracijas :D

 

Ar kelnės ar suknelės stambesnio sudėjimo žmogui labai priklauso nuo ūgio, pigūros tipo ir nuo laikysenos, man, mano galva gal tinka panašiai ir tas ir tas, tik tiek, kad aš mažai nešioju sijonus ir sukneles.

 

Pūsles galima pritrint ir nuo virbalų ir nuo siūlų, aš esu mozuolius sutrynus, dabar nebepamenu nuo ko, nuo kažkokio kietesnio siūlo, nuo lino gal .... arba kai pvz riešines mezgi įtemptai :D

 

Jau pradedu pasigest kažkokių patogių megztukų, ypač atvėsus orams, nes nu nėr ką rengtis, tai kaklas gilus, tai kiauras, tai rankovės trumpokos, tai pats trumpokas, tai aptemptokas, tai dar kas nors..... :D  :oh:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 20 lapkričio 2017 - 09:45