Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

šiandien paukštuką nurakaliojau ryte :)

DSC_0703_medium2.JPG

DSC_0719_medium2.JPG

DSC_0713_medium2.JPG

DSC_0706_medium2.JPG

Atsakyti

Kerpena gali nuramint savo drakiu, uzteks siulu man

Viena rankove baigiau ir liko dar daugiau nei 100 gr

Ech ilgai mezgasi jau noriu nesio as ja

O tu saviske nesioii?

Atsakyti

Done. Likau tuščiais virbalais :B 

Atsakyti

Done. Likau tuščiais virbalais :B

Ir kas dabar?  :D​ Turi idėją ?

Atsakyti

Ale tai kiek bus pasirodymų/fotosesijų per pirtį, faina, visos tik rankoves baiginėja. Aš tai nieko sau nebespėjau, bet ir nepergyvenu. Ateis ir man laikas :).

Atsakyti

Done. Likau tuščiais virbalais :B

Lyg turiu, lyg neturiu :D  Iš kur aš žinau :D 

Atsakyti

aš čia ir dabar bent du naujus reikalus noriu pradėt,bet neturiu virbalųųųųųųųųųųųų :cry2: 

Atsakyti

Labos

sektiškai irgi rankoves mezgu, vaikiškas. Liko nuo pažastų aukštyn.

Dėl džiovyklės pritariu, kad talpa labai svarbu. Smagu, kad gali tiesiog visą skalbyklės turinį sukišt ir viskas ten laisvai sukasi. Apie ką pirkdama nepagalvojau, tai dabar pažiūrėčiau, ar yra vilnos režimas. Dar vienas dalykas, pažiūrėt, ar susikaupusius pūkus lengva išimt. Nes man dabar gaunas, kad dalis vis žemyn nukrenta, tai karts nuo karto vyras turi ją atsukinėt ir išvalyt  :oh: 

Atsakyti

Kam virbalai tušti be mezginio, kam mezginiui virbalų nebėr. :lol:

Kerpena gali nuramint savo drakiu, uzteks siulu man Viena rankove baigiau ir liko dar daugiau nei 100 gr Ech ilgai mezgasi jau noriu nesio as ja O tu saviske nesioii?

Pakankamai daug nešioju. Man ji maloni labai. Į veidrodį stengiuosi daug nežiūrėt. :)

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 19 lapkričio 2017 - 21:02

Kerpena kodėl nežiūri :hmm: ji tau labai gerai atrodo  :super: 

Atsakyti

Aš su niekuo gražiai neatrodau, baisus pilvas ir t.t. Na bet kuo nors rengtis reikia ir kol niekaip su savim nesusitvarkau.

Neseniai čia buvo darbe moteriškė su Utenos trikotažo gaminiais atvažiavus. Tai bendradarbė, kuri panašaus kaip aš storumo irgi su pilvu, kilnojo tuos drabužius ir buvo panašaus stiliaus suknelė su kišenėm. Kitos sako jai - pirk. O ji visada su kelnėm vaikšto ir sako - baikit, negi norit kad durnai atrodyčiau. Tai pagalvojau, kažin kaip durnai aš atrodau su savo suknelėmis. :oh:

Atsakyti

Kerpena tikrai neatrodai durniau nei ta kolege su kelnem

Nezinau is kur pas kai kutias moteris isitikinimas kad su kelnem atrodo kudziau...

Mano mama pvz uz tave apvalesne ir su kelnem atrodo kaip karlsonas,o su suknelem sijonais visai graziai

Taip kad nesiok ir neprisigalvok 

Labas rytqs

Atsakyti