Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Katuk, mes gal irgi kooperuojamės :mirksiukas:  Liko 2/3 rankovės :clap: 

 

nu tai taip ir ne kitaip. Tik auto išsirenkam😁

pernai šiaip nebuvau, nežinau kelio, bet ar iš mūsų kaimo jis ne pro Gadget kaimą?

 

Jau kaip žinokit sunku skaityt tas likusias rankoves :B  kaip tikra lietuvė tikiuosi kad jos begalybinės.....bet kaip tikra mezgėja tai žinau kad ne :D

Atsakyti

Labas rytas

Ir as ir as rankovinu

Liko 1,5

Atsakyti

nu tai taip ir ne kitaip. Tik auto išsirenkam😁

pernai šiaip nebuvau, nežinau kelio, bet ar iš mūsų kaimo jis ne pro Gadget kaimą?

Jau kaip žinokit sunku skaityt tas likusias rankoves :B  kaip tikra lietuvė tikiuosi kad jos begalybinės.....bet kaip tikra mezgėja tai žinau kad ne :D

Galiu pasiūlyt retą progą pasėdėt keleivio vietoj  :D 

Nevisai pro Gadget, pro Maišiagalą :) 

Liko 1/3 rankovės :yahoo:  Ir apykaklė.

Atsakyti

Freke dar ne siuveja. Ji dar tik mokosi :) 

Pagaliau saule pasirode.  Eisiu pazyliot po laukus su šuniu. 

Labas rytas

Atsakyti

Jau kaip žinokit sunku skaityt tas likusias rankoves :B  kaip tikra lietuvė tikiuosi kad jos begalybinės.....bet kaip tikra mezgėja tai žinau kad ne :D

Paguosiu :bigsmile: liko po 1/3 dviejų rankovių ir geras sprindis priekio su nugara - čia skaitosi, kad jau beveik baigiau  :lol: 

O kito liko visos dvi rankovės, visas priekis ir koks penktadalis nugaros, t.y. beveik viskas :lol: 

Atsakyti

 1. Liniuka

2. Faraway

3.qqte

4. Gadget3

5. Kerpena

6. Limit

7. Olaiva

8. Šarange su drakiais, knygom ir kvapais :-D

9. Restar 

10. Egloškė

11. Ingriga

12.Katuks

13. Zuviukas

Atsakyti

Labas rytas

Swapinu

Orkaite sugalvojo iseit atostogu arba i siukslyna susiruose :)

Atsakyti

Kol susiruosiau su šunim ir lyt pradejo. Tiksliau isilyjo kai buvom viduryje kelio. Ejom toliau. 

Atsakyti

Labos  :4u: 

šiandien likau namie  :wub: mėgaujuosi tiesiog ramiu buvimu.

paswapinau truputį ir kažkaip likau nepatenkinta rezultatu  :unsure: nežinau, ką darysiu - ar badysiu taisyti padėtį, ar nurašysiu į nuostolius ir galvosiu naują idėją.  :unsure:  dėl swapo dar nesijaudinu, bet savim kažkaip nusivylusi - nebesigauna padaryti pagal savo kokybės standartus.  :huh2:  ir dar labai liūdina faktas, kad blogai matau, net ir su turimais akiniais - matyt teks keliauti stipresnius užsisakyti.  :oh: 


Sugalvojau, kad noriu įsigyti skalbinių džiovyklę, buvau užsukusi į parduotuvę pasižiūrėti ir supratau, kad pirma reikia namų darbus padaryti - kitaip, kaip tikra moteris, išsirinksiu pagal grožį.  :bigsmile: gal galit pasidalinti savo patirtim, kokie parametrai yra svarbūs?

Atsakyti

Aš irgi kiek nusivyliau savo swapo darbu. Ypač viena vieta, kur vos ne vinis darbo buvo. Parodžiau vaikams ir paklausiau, ką ten mato - ir pamatė visai ne tą, ką aš norėjau. Tai matyt reiks to dalyko atsisakyti :D

 

Limit, o tu iš kur važiuotum? Lyg ir kažkur už miesto gyveni, tai reikėtų kažkaip iki tavęs vis tiek nusigauti?

Aš tai jungčiausi, jei kas vežtų.

Bet gal ir aš vežti galėčiau, jei prireiktų. Supratau, kad katukas su Liniuka atskirai važiuoja, o mūsų iš sąrašo tada lieka 5, galima tada ir į mažesnę mašiną  tilpti.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 19 lapkričio 2017 - 15:06

Sveikos, vieną daikčiuką nuswapinau. Nesu 100 proc. patenkinta, bet laiko nebėra dar porą naujų padaryti...

Dėl plačių rankovių, esu dariusi kažką panašaus, t.y. pūstas, bet tik nuo viršaus.

Čia vos vos pūstos, paskui nuleistos pridėtos akys ir normalios rankovės megztos.

P1140252_medium2.JPG

Čia jau rimčiau pūstos rankovės, tik irgi nelababai matosi:

P1150640_medium2.JPG

Tai nuo viršaus primezgant labai paprasta - iš vienos akies reikia išmegzti po 3 akis tek kartų/tokiu dažnumu, kokio pūstumo norisi.

Lace - turiu džiovyklę Siemens, jau bus 10 m, tobulas daiktas. Mano pagrindinis kriterijus buvo talpa (ir išlieka), 8 kg būgnas, nes kuo laisviau tie drabužiai sukasi, tuo mažiau susiglamžo. Džiovyklės ryja energiją, tai energetinio efektyvumo faktorius kuo geresnis, tuo geriau. O šiaip - nebežinau, kokias jas ten gamina dabar :). Kaimynė neseniai pirkus, lyg ir LG jos, džiaugiasi, aš irgi, nes kartais pas mane ateidavo su savo skalbiniais :).

Atsakyti

Galima parsisiųsti :) https://drive.google...d0IyQjExWFNXb1Egal kam įdomu :)

Atsakyti