Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Gal persiskaičiuojam, kiek važiuojančių pirtintis?

1. Liniuka

2. Faraway

3.qqte

Atsakyti

4. Gadget3

Šiandien drakiui buvo atsakyta siūlų. Su kanapėmmmm..... Sakė, spalva neteisinga.

Atsakyti

1. Liniuka

2. Faraway

3.qqte

4. Gadget3

5. Kerpena

 

 

Lietuti, aš tą rauktą rankovę įsivaizduoju taip, kad pati rankovė turi būti platesnė ir šonuose  viską išiminėji, kaip įprastai, bet pats galvutės viršus lieka platesnis, įsiūnant rankovę tą platesnę vietą parauki. Na,  jei įsivaizduotum, kad normalią rankovę perkerpi išilgai ir įsiuvi per vidurį juostą, kiek to platumo norisi. Gal galima ir ne visai vienodo platumo juostą imti, o kiek platėjančią į viršų, jei nenori, kad apčioje būtų labai platu.

Frekė pas mus dabar siuvėja, gal gali ką pakomentuoti, nes aš iškarpų nemoku darytis.

Žinokit šiek tiek pajudinau swapą, tai net kiek lengviau ant širdies. Nors niekur visam savaitgaliui neišvažiavus, bet vis tiek tiek reikalų. Tai vieną vaiką iš stovyklavietės pasiimt, tai kitai batų reikėjo važiuot, tai dar draugės sūnus matematikos atėjo mokytis. Bet vis tiek gal ką ir pagaminsiu iki termino.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 18 lapkričio 2017 - 18:11

Vienais laisvais virbalais daugiau  :yahoo: 

Dovaninė Nurmilintu baigta  :D​  

Atsakyti

Kerpena, supratau, ačiū  :aciuks: 

Atsakyti

O kas is Kaunieciu noriu i musu su Zuviuku ekipaza? 

Atsakyti

1. Liniuka

2. Faraway

3.qqte

4. Gadget3

5. Kerpena

6. Limit

O kaip vilnietės važiuojat? Gal galim pasikooperuot?

Atsakyti

1. Liniuka

2. Faraway

3.qqte

4. Gadget3

5. Kerpena

6. Limit

7. Restar

O kaip vilnietės važiuojat? Gal galim pasikooperuot?

Aš noriu kooperuotis, nes mašina vėl eina iš proto, ir šiaip antradieniui buvo užrašyta remontui, bet šiandien elgėsi taip, kaip dar niekada, vyras sakė, kad dar pas elektrikus reikia varyt, tai iki savaitgalio galiu ir neatgaut...

Atsakyti

Jei ką, aš galiu važiuot su vyro auto ir paimt 8 žmogus  :) 

Atsakyti

As jei kas paimtu labai apsidziaugciau..jei nelabaivelai..nu nes noresisatsibut nes atvaziuos parsivest

Atsakyti

1. Liniuka

2. Faraway

3.qqte

4. Gadget3

5. Kerpena

6. Limit

7. Olaiva

Atsakyti

Uberis nuo manęs iki sodybos 12-18e.

Atsakyti