Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

bibliotekininkės :D

Atsakyti

Mano biblioteka paskutiniu metu tai tokia tuštoka. Neskaitant poros maišų visokių likučių, turiu gal tik kokiems 5 projektams siūlų :unsure: 

Atsakyti

Liniuka, remontuok tuštoką situaciją!!

Atsakyti

Sveikos,

drakiai siūlis užsisakinėja  :D Mano kol kas ramus, net nuo twido levandinio akcijinio atkalbėjau  :unsure: 

Šiandien nuo 10 iki 18 praleidau ligoninėje, tėvukui pjovė pulinį susidariusi po vaistu leidimo  :oh: gerai kad turėjau kelioninį mezginį

Atsakyti

As jau ir nusnaust spejau su kiaulyte ant pilvo :-D

Nite, tavo noras tik 400g,jauciu mazoka? 

Liniuka, kokie santykiai tavo su chaki sp? Yra nauja alpaka,kaip ta sviesi, bet tamsi su siukslytem, tokia ale tvidas,idomi labai... 

Atsakyti

Jei įdomi, tai pajamk pažiūrėt :4u: 

Atsakyti

 

Nite, tavo noras tik 400g,jauciu mazoka? 

 

Šiek tiek mažoka, bet mes su drakium vistiek jamam :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 17 lapkričio 2017 - 19:41

Liniuka kaip taip įmanoma???? ti 5 projektams????? kažkas su tavimi negerai :D

Labas vakaras :)

Paibaigė benrotiška savaitė :) lėkiau lėkiau :) ir sustojau vvaikų koncerte ir Dičkio rečitalyje :) belenkaip džiaugiuosi savo vaiku, nes jis visiškai neturėdamas pagalbos - tik su mokytoja  dirbdamas ir pats namuose grodamas kol nėra brolio.... (nes tas grojimą padarė neįmanomu reiškiniu) baigė antrą Suzuki sąsiuvinuką  :wub:​ 

Atsakyti

Labos

Lusasitą apkabinu  :4u: 

Ingrigos tėvukui lengvo gijimo  :4u: 

Nuoširdukui ramybės  :4u: Be tyrimo vit. D neduočiau... Kai jo per daug, irgi negerai...

Aš ir iš šitos bibliotekininkių sektos, reik koduotis... Gerai, kad Šarangė su savo berniukais toli. Pilna biblioteka siūlų, bet visų po tokį kiekį, kad pūstom rankovėm neužteks, tik aptemptom  :oh: Vadinas reik dar  :oh: O šimtus šilkalpakės kamuoliukų ką tik išleidau dar vieniems kursams - sausį noriu dar vieno sertifikato. 

Gal kas matėt kokią schemą ar galit paaiškint kaip tas pūstas rankoves padaryt? Aš su įstatymu nesuprantu  :unsure: Prie pažasties turi būt kaip normaliai, o po išplatėt? O platint palaipsniui ar staigiai? Atleiskit už kvailus klausimus, gyvenime nesu plačios rankovės numezgus  :blush-anim-cl: 

Swapas džiūsta  :wub: Nežinau, ar pakankamai gražu, nu bet meiliai glostau, kalėdinių nuotaikų linkiu.

Darbe total košmar kvadratu. Širdis plyšta dėl atleidimų (aš šitą bangą išgyvenau), labai negražiai kažkaip viskas, tipo paslaptys paslaptys. Sistemos griūna, užpuolė visi, žodžiu. Seniai jau taip buvo.

O šiaip tai šiandien aš netikėtai susivokiau, kad Vasaros 6 gyvenu  :B Kur mano protas buvo, kai nuomos sutartį rašėmės  :umn: Taip kad aš beveik nepakaltinama  :B Iki kovo minimum  :D 

Atsakyti

Vasaros 6. Nu. Neblogai. Visai.

nu mano drakius išlindo iš kažkur. Nu ir nesitikėjau. Nesuvaldžiau. Nors turiu gerokai biškį daugiau nei 5 projektam. Ech....

Atsakyti

Vasaros 6. Nu. Neblogai. Visai.

nu mano drakius išlindo iš kažkur. Nu ir nesitikėjau. Nesuvaldžiau. Nors turiu gerokai biškį daugiau nei 5 projektam. Ech....

Ką pirkai?  :bigsmile: 

Smagiausia, kad aš jau 9 mėn. čia gyvenu ir tik dabar supratau  :D 

Atsakyti

Šarange, ar tokių yra?

https://scontent-frt...ba7&oe=5A8FBAE5

Labai raudoni? Labai jaučiasi akrilas?

Atsakyti