Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas,

Olavai, turi važiuoti. Nes yra kauniečių, laukiančių, kad tu knygą parveši. O ir pati kaip tada gausi? Teks važiuoti   :P 

Atsakyti

Šarange, bet tos pusvilnės tokios neplonos, o jei dar prie jų alpakos pridėt, tai jau visai lašinys bus... Noriu vieno siūlo jau susukto :)

Liniuka, ten ir yra vienas siūlas, va šitas https://www.facebook...965910117015212

Atsakyti

Tie viršutiniai melanžas :hmm:  Tada noriu.

Atsakyti

Tie viršutiniai melanžas :hmm:  Tada noriu.

Nu toks gal ne visai melanžas, bet turi tamsesnio alpakinio plauko, fainas toks, purus, čiupinau, tai man patiko.

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 17 lapkričio 2017 - 13:06

Jamu ir tą :B 

Atsakyti

Jamu ir tą :B

Ištryniau, nes pasirodo - nebėr :D Galvojau nebeerzinsiu, sorry :D 

Atsakyti

Aš ir šiandien suksiu, jau turiu reikalų :D

Jeigu kas ko norit ir sugebėtumėt daug maž sukonkrtetizuot norus, aplink kokią spalvą ir aplink kokią sudėtį eina kalba, galėčiau išsinuomot keletą babinaičių :D

Aš tiksliai žinau ko noriu  :D bet dažniausiai būna, kad kuo tiksliau žinai, tuo sunkiau gauti :lol:  

Man - juodos medvilnės :ax: nestoros, gali būti su viskoze arba su kokia sintetika, bet medvilnės geriau daugiau nei pusė :rolleyes:

Atsakyti

šarange mėginukus pamezgiau ir pasidėjau prieš nosį..grožėjausi ir gailėjausi kad tiek mažai jamiau..nes nu dabar gaila megzt iš jų :) norisi kažko paties pačiausio tokiem siūlam :)

 

Nuoširdi o žuvų taukus duodi?

 


Dabar kuris laikas negeria, visada gėrė šiuos.


Pridėta:

Atsakyti

Man tai reikėtų kokio storesnio melanžo. Noriu ilgo megztinio. Storis koks 100 g 200 m, o spalvos :hmm: Viena būtinai šviesi, o kita jau pagal aplinkybes :D

Aš jau nusipirkau storesnį melanžą ilgam megztukui :), ir dar raudonų atspalvių :). Dar jeigu reikės/tiks, pridėsiu raudono šetlando arba kitų turtų.

Kaip gerai, kai NItė vis žino, ko nori. Aš tai vis noriu, ką tik pamatau, o visai nežinau, ar man reikia, ar tinka ir pan :).

Atsakyti

Tai man net neit tamsiai tamsiai žalio veliūrinio siūlo žiūrėt? Bo nes iš UK sesė neužsakė, pamiršo... nu...

Atsakyti

Kaip gerai, kai NItė vis žino, ko nori. Aš tai vis noriu, ką tik pamatau, o visai nežinau, ar man reikia, ar tinka ir pan :).

Oj, žinok visaip ir man būna su tuo žinojimu :D Aš gal tik pagarsinu tikslų žinojimą, o visokias abejones sau pasilieku :lol:

Ar tinka, tai ir aš ne visada žinau :hmm: aš tik žinau, kas netinka - tai to nenoriu, tiesiog pasigrožiu ir atgal padedu :D

O jau sureikėjimu :oh: tiek siūlų, kiek turiu, tinka ir noriu - tai man tikrai tikrai tikrai nereikia :lol:

Atsakyti

Tai sumezgimui gal ir nereikia, bet va BIBLIOTEEEEKAIIII :angel2:  :angel2:  :angel2:  :angel2:  :angel2:​ 

Atsakyti