Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

aj jo aš gi užsikodavau nuo siūlpirkių

šarange nenuomok man nieko :D

Atsakyti

qqte, o kaip tie, pamezgei? Patiko>?

Yra superinės storos alpakos, nu ne 100proc. ten alpaka, bet ilgos kudlos, faina labai :D

Šiaip galima pasižiūrėt fb, ne viskas yra, bet tos mandrybės yr, kiek mačiau.

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Vakar jau buvau išsigandus, kad panelė vėl sukarščiuos...nes sloga išlindo su pakimimu, nu tikrai šių mokslo metų pradžia labai ligota jai, nesuprantu irgi kas darosi, atrodo kraujas geriausias, gal tikrai kokio vitamino D trūksta, o galima jo (to kūdikiams skirto) duoti?

Šiaip nieko naujo, nuotaika tokia, kad vakar net swapo nepajudinau, uošvienė labai užkrečia tokiom nuotaikom...

Bet vyras grįš, tai bent jau bus ramiau, tai gal ir lengviau :)

Atsakyti

šarange mėginukus pamezgiau ir pasidėjau prieš nosį..grožėjausi ir gailėjausi kad tiek mažai jamiau..nes nu dabar gaila megzt iš jų :) norisi kažko paties pačiausio tokiem siūlam :)

 

Nuoširdi o žuvų taukus duodi?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 17 lapkričio 2017 - 10:29

šarange mėginukus pamezgiau ir pasidėjau prieš nosį..grožėjausi ir gailėjausi kad tiek mažai jamiau..nes nu dabar gaila megzt iš jų :) norisi kažko paties pačiausio tokiem siūlam :)

:D  :D  Kaip priklauso... bet gi ne tiek ir mažai ėmei, kaip tau tai ten po du megztukus, arba po viena suknele, manau, išeitų :D

Atsakyti

Qqute, tai kad tu visada miniatiūrinė, truputukas pūkų ant tavęs nei nesimato :).

Primink, kokius tu vitaminus pirkai savo berniukui, tuos Equazen. Mano vaikams daug visokių reikalų, kas sportuoja, kas po meninius būrelius laksto, o dar namų darbų, bijau, kad neišsektų, nes su maistu vis tiek pakankamai negauna.

Atsakyti

Labas rytas ;)

Neišnešioti naujagimiai turi nesubrendusius plaučius (ir visą kitą) kol yra neišnešioti, nes jie ir taip visi nesubrendę. Neišnešiotumas įtakos sveikatai realiai turi kūdikystėje ir vaikystėje, per kurią normalūs, gretutinių ligų neturintys neišnešiotukai brandumu pasiveja sveikus vaikus - tiek sveikata, tiek raida. Suaugusio žmogaus gyvenime jokios įtakos sveikatai buvęs neišnešiotumas neturi ;)

tai reiškias, šeimos gydytoja man biškį papupdrino smegenis dėl mano 16-ikinių silpnų plaučių]

labas dienas,

nieko naujo

penktadienis - darbingiausia savaitės diena :D 

ar čia aš tik "užsikuriu" iki penktadienio kaip reikiant

namie mezu ardau mezgu ardau, jau lyg ir kažką atitaikiau, apsidžiaugiau ir blyn pastebėjau kalidą :oh:  vėl ardau

Atsakyti

Olaiva, mes tau ir 8 bumbulus padarysim, tu tik atvažiuok :rolleyes:

tą patį norėjau rašyti

Atsakyti

Mediciniškai orietuoti žaidimai apie mikrobus ir antibiotikus penktadieniui :D

http://www.e-bug.eu/

Atsakyti

Šarange, ma reiktų nuomos. :rolleyes:

pasmane gi kitaip nebūna. užsimano kas nors kos nors iš to, ko nėr pas drakių :D

kažko vat tokios spalvos ir panašaus storio

 

Priedas  23666816_1619607288104158_1749303887_n.jpg   64,97KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

sakot ne bumbuluose laimė,o jų kiekyje? :D

šį savaitgalį laukia striukės ir batų paieškos...jau dabar nervas jama,kad gaila tam laiko ir t.t.

Atsakyti

Šarange, ma reiktų nuomos. :rolleyes:

pasmane gi kitaip nebūna. užsimano kas nors kos nors iš to, ko nėr pas drakių :D

kažko vat tokios spalvos ir panašaus storio

O kokia čia spalva? :D Manau labai sudėtingą, gal margą, gal kažkokį melanžą.... tip top tokios tikėtis............

Atsakyti