Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

olaiva kai paslaptinga :D kam ką suksi?

lagaminą pirtin atsiveši?

Atsakyti

olaiva kai paslaptinga :D kam ką suksi?

lagaminą pirtin atsiveši?

labai gražų mėlyną meriną suku .megsiu bandinuką

nežinau ar važiuosiu pirtin,o jeigu važiuosiu,tai merino spalvos visos tradicinės,nieko naujo ;)

Atsakyti

Olaiva, kaip nežinai, bumbulų seminaras gi bus  :taika: 

Atsakyti

aha nu tikrai kaip tai nežinai?

Atsakyti

na jei pamenat,tai vyro močiutė pasimirė spalio 25d,tai kaip tik tądien bus keturnedėlis...ir dar Luknės maratonas pianistų,tai vat kol kas dar dėliojamės kur eit ir ką daryt :hmm:​ 

Atsakyti

na jei pamenat,tai vyro močiutė pasimirė spalio 25d,tai kaip tik tądien bus keturnedėlis...ir dar Luknės maratonas pianistų,tai vat kol kas dar dėliojamės kur eit ir ką daryt :hmm:

Bet tavo sąlyga buvo 4 bumbulai :D

 

_IGP2773.4x6_medium2.jpg

 

_IGP2757.4x6_medium2.jpg

 

_IGP2732.4x6_medium2.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 17 lapkričio 2017 - 09:46

Bet tavo sąlyga buvo 4 bumbulai :D

:D​  na laiko dar yra

Atsakyti

Šarange, o tu pas berniukus užsuksi prieš pirtį? :rolleyes: 

Atsakyti

Olaiva, mes tau ir 8 bumbulus padarysim, tu tik atvažiuok :rolleyes:

Atsakyti

Šarange, o tu pas berniukus užsuksi prieš pirtį? :rolleyes:

Aš ir šiandien suksiu, jau turiu reikalų :D

Jeigu kas ko norit ir sugebėtumėt daug maž sukonkrtetizuot norus, aplink kokią spalvą ir aplink kokią sudėtį eina kalba, galėčiau išsinuomot keletą babinaičių :D

Atsakyti

Labryt,

užsuks, užsuks Šarangė :D, sako mano nusidėjėlis drakius :).

Abelo, man nauja ta info, kad žmogus daugiau serga kas kelis metus. Tai susikaupusių priežasčių tikrai daugiau nei pakanka, praeitas pusmetis buvo tragiškas, per kurį negalėjau sau leisti nei sirgti, nei kitaip atsipalaiduoti, vat, pripratau, tai dabar psichologiškai sunkiausia susitaikyti, kad vos tik kas ir kyla gerklė.

O va svarstyklės kad nudžiugino šiandien, stovėjau, žiūrėjau ir netikėjau. Bet dar yra ko siekt, yra.

Atsakyti

šarange tu ką nors su kašmyru dar panuomok jei bus :) spalvos tinka visos iskyrus mėlynas pilkas ir juodas :) nu ir smėlio su garstyčiom nereikia

 

Restar su svarstyklių parodymais sveikinu

apie dažnesnį sirgimą kas kelis metus esu jau pati pastebėjus tik galvojau kad man ligos nuo vaiko darželio puola :) 

 

aš ant svarstyklių bijau lipt nes organizmas nusprendė kad bus šalta žiema :D ir sugalvojo apsišiltint :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 17 lapkričio 2017 - 10:19