Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Abelo, taip taip. Reik pasitikrint. Save pasitikrinau beveik pilnai dar geguze. Per gimtadieni. Liko tik nelabai malonus dalykai. Bet nueisiu. Pazadu. 😊😊😊

Atsakyti

Labos :4u:

Abelo, ačiūūū už informaciją :4u: :4u:. Buvau nustebus kad skiepytis tarkim būtų galima ir man. Visada galvojau kad skiepyja tik mergaites iki 11 metų kaip neturėjusias lytinių santykių.

greičiausiai dėl to, kad suaugusi jau gali turėt tą virusą ir tas skiepas bus neveiksmingas.

suskaičiau viską labai susidomėjusi. informacija naudinga, bet neaktuali. bent jau dėl to ŽPV.

dėl visų kitų skiepų. neturiu tvirtos nuomonės. privalomi skiepai yr privalomi, kadangi neturiu nei išsilavinimo tinkamo nei žinių, tai niekaip negaliu dėl to ir diskutuot, ar jie ten teisingi tinkami veiksmingi ir panašiai.

dėl visų papildomų, matyt nulemia momentinis nusiteikimas. prieš kelis metus gana atsargiai, bet net kelis kartus šiemos gydytoja siūlė skiepyti dukras tuo pneumo skiepu. tipo, kadangi jos gimę neišnešiotos, imunitetas silpnas, plaučiai nebuvo išsivystę iki galo, yra didesnė rizika susirgti, o liga tikrai baisi ir t.t. ir pan. bet tu ometu nebuvo vakcinos, o kai ji atkeliavo, aš apsigalvojau. tą apsigalvojimą dar ir kaina užtvirtino.

šiaip, mano nuomonė tokia: jei vaikas silpnoko imuniteto, dažnos ligos ir sunkiai prasergamos, tai gal ir verta pamąstyt, nes kai kurių ligų liekamieji reiškiniai daug nemalonesni ir dažniaui pasitaiko, negu kažkokie nutikimai dėl pačio skiepo.

nu gripo nesiskiepiju pati ir šiemos neskiepiju. nu nes tfu tfu tfu, bet nesergam, gal jeigu sirgtų panos bent du metus iš eilės, tai tikriausiai jau galvočiau apie skiepą.

dėl ŽPV, jeigu panos būtų tinkamo amžiaus greičiausia skiepyčiau. nes nu, paplitimas šito reikalo tikrai didelis.

Atsakyti

Labas

Silinge su tavo diena!!!!!!

Atsakyti

Labas visoms. Ačiū už sveikinimus  :wub: :wub:  :wub: 

Įtempta diena - nuo torto valgymo prie posėdžio ir atgal... Vyras jau atvažiuoja susirinkti manęs iš darbo ir lekiam oro uostan - ieškosim tų kaštonų Vokietijoj  :P  

Atsakyti

Šilinge,

su gražia Tavo švente :birthday2:​ 

Atsakyti

Aš papildomais skiepais neskiepijau vaikų, dėl labai daug abejonių, o tos abejonės proporcingos kainoms... Bet nesu didelė analitikė tų visų reikalų, vadovaujuosi mamos nuojauta :) 

Šiandien tikrai labai graži diena  :wub: 

Šilinge, gero kaštonų derliaus  :4u:  :D 

Atsakyti

Ech gavau antibiotikų... Supūliavo mano išoperuota angina :B  Jaučiu reikia pagert ko nors imuniteto stiprinimui, nes šį rudenį jau antrą kartą sergu.

Bet užtat galiu kiaurą dieną megzt ir žiūrėt serialus :D 

Atsakyti

Liniuka, o kaip gali supūliuot operuota angina?

Galvojau, kad operacija išgelbėja nuo tokių reikalų. Aš irgi turėjau pasiūlymą išsioperuot, bet vis kažkaip neprisiruošiau 

Mano vaikai suskėlė šiandien :D

Kalbėjom ryte, kas kuo bus užaugęs. Simas sako, gal norėčiau gydytoju, bet labai jau daug mokytis, nebent chirurgu tada jau :D Pijus sako, nu kas ten sunkaus, jei ką youtube pasižiūrėsi ir išoperuosi :D

Atsakyti

Paprastai..visko gi neispjauna..mb irgi operuota ir vistiek koki karta i metus puliuoja su temperaturom dideliausiom

Atsakyti

Nu va... man irgi reikėtų operuotis, bet jeigu ir operuota tą patį daro, tai koks tolkas... Juolab, kad man temperatūra nebekyla. Bet šiaip aš irgi stebiuosi savo imunitetu. Abelo - ar gali būti su kokiu vitaminu D, jo stoka susiję? Nes ir emociškai viskas tvarkoje, ir maitinuosi daug normaliau, nei kada gyvenime, o va kimba vis.

Aš tai vieną vakarą pamezgu, kitą išardau, ir viss ant vietos.... Nors, jeigu žinotumėt, ką mezgu, tai nepatikėtumėt, kad ten yra ką ardyt. Nu, bet kažkaip man niekas nesiseka su tuo swapu. Iš didelio noro ir galvojimo, kad būtų faina, kad patiktų, vis kokios kliauzės, ir atrodo, kad nieko nebemoku...

Atsakyti

Visko neišpjauna, ten giliau lieka. Bet aš tai nesigailiu, kad operavausi, nes n kartų rečiau sergu. Vis tiek išpjovus mažiau vietų liko visokiems kokams sulindusiems sėdėt :D 

Restar, kai turėjau anginą irgi po kurio laiko temperatūra nebekildavo. Ir tai nėra gerai, nes reiškia, kad organizmas nebekovoja su liga.

Atsakyti

Kerpena o tau kartais neliko to siulo kur dalinomes?nes nu yra itarimu kad  n3uzteks..kunas sveria 500 gr..dar turiu apie 200 gr rankovems ir kisenems

Atsakyti