Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

ne šventieji puodus lipdo

kažkas gi tą raštą sugalvojo, o kodėl gi negalėtų būti tai Olaiva :bigsmile:

Atsakyti

Olaiva mielai paremia kūrėjus ;)

Atsakyti

Olaiva mielai paremia kūrėjus ;)

tai ko ten klausei :D  paremti ar ne šį kart?

Atsakyti

kad nieko neklausiau tavęs :D suabejojau,ar nepraėjo noras turėti tą aprašymą,vasarą man jis kažkodėl gražesnis buvo.bet į biblioteką manau priglausiu :D

Atsakyti

kad nieko neklausiau tavęs :D suabejojau,ar nepraėjo noras turėti tą aprašymą,vasarą man jis kažkodėl gražesnis buvo.bet į biblioteką manau priglausiu :D

aš ir nesakiau, kad manęs.

biblioteka yr gerai. praverčia lemiamu momentu

Atsakyti

Labas :)

Ir KT ir MRT reik pasivažinėt po tuneliuką ;) tik MRT labiau ūžia ir kala (nebent uždeda geras ausines) ir ilgiau trunka, o KT greitesnis ir tylesnis. O šiaip tyrimai visiškai skirtingi, nuo techninių principų iki "matymo" galimybių :) ir ne vienas už kitą geresnis,o papildantys vienas kitą, nes tam tikrų ligų metu geriau vienas, kitų kitas (žiūrint, ką daktaras nori pamatyt) ;)

Atsakyti

Restar, linkiu gerų rezultatų :4u:  Aš šiandien einu kompiuterinės tomografijos rezultatų, sužinosiu, ar reikės operacijos ir jei taip tai kokios :B

Restar  :4u: kad nieko blogo nerastų

aš irgi šiandien pabudau po 4 su jausmu kad jau reikia keltis, paskui dar 1,5 val snūdinėjau budinėjau..dabar kaip daužtelta

vakar užmaišiau duoną ir neiškilo jinai man, tai palikau per naktį, reikėjo nepamiršti ryte įjungti gal iš tos baimės pamiršti ir pabudau :hmm:​ 

Aš tai linkiu sau, kad ką nors rastų, t.y. paaiškėtų kokia nors peties skausmo priežastis, kurią galima sutvarkyti. nes jeigu neras, tai liks tik mistika pasitikėt :) ir bandyt šį, bandyt tą, kišt pinigus ir t.t.

Man atrodo, kad panašiai, nes mane irgi kišo į triūbą ir ten šiek tiek judino. Nusiteikiau ramiai pamedituoti 15 min, tai toks juokas paėmė, kai pasigirdo baisūs garsai :D. Bet negalima pakrutėt, tai teko susilaikyt. Tikrai nesitikėjau, kad ten taip garsu ir linksma :).

Atsakyti

Priedas  ^473E662FCDFEA35EE3DB663F0D8F8C356316654E38EF225BD8^pimgpsh_fullsize_distr.jpg   157,67KB   0 Parsiųsta kartų

 

Praeita dieną tiesiog telefonu užfiksavau faktą. Vieno vakaro projektas, paprasčiau nėr jau kur :) gijelė plonosios dundagos + mochera. 

Atsakyti

seniai jau katinuką rodžiau :D

DSC_0660_medium2.JPG

DSC_0665_medium2.JPG

DSC_0687_medium2.JPG

DSC_0690_medium2.JPG

DSC_0594_medium2.JPG

Atsakyti

Restar, dėl peties tikrai turėjo daryt MRT. Va dėl galvos visokių skausmų tai įvairiai daro, žiūrint ką įtaria.

Atsakyti

kad per tuos 4 mėn turėjau ir taip ką megzt :D tokį pyniuotą su skylėm tingėčiau ir analizuoti.viskas savu laiku :)

O :bigsmile: galimas ir toks požiūris :D

Atsakyti

Katinukas neeilinio grožio :wub: 

O kur guolis? Jau pagalvojau, kad tikrai ta proga guolį rodysi, kol nuotrauka krovėsi, kas kažkodėl ilgai truko.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 15 lapkričio 2017 - 13:23