Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Pasake katukas pabaigai tai ir gavosi pabaiga 😀

Atsakyti

Ne pabaiga, ne pabaiga... Naktinė pamaina pagaliau jus pavijo :)

Aš ir iškart apie organus piešiamus pagalvojau. Ir dar pagalvojau, kad nu ne itin įdomų Liniuka išsirinko, Katuko merginų žarnos net įdomiau :D

Kapseika, o tai ką jūs veikėt toj pamokoj be teptukų ir dažų?  :unsure: 

Aš šiandien teptukus nusipirkau  :B Ir knygą žaliems. Paskaitų nenoriu, bus kosminė kaina pas mus ir dar laiką reiks derint. 

Šarangė dabar išvis iš klumpių vers savo nuotraukom  :rolleyes: Ir taip labai pavydėtinai gražios...

Kalbą geriausia mokytis, kai gyvenimas priverčia kasdien naudot. O ypač kai dar kiekvienas su savo akcentu  :oh: Kai darbo ieškojau, vos kas antrą sakinį suprasdavau, susirinkimuose beveik nieko nesuprasdavau, tik IT terminus. Po metų jau drąsesnė, nebedažnai akcento išsigąstu.

Ta proga darbe antra atleidimų banga prasidėjo  :oh: Mano fainuolį ekvadorietį atleidžia  :cray: Šiandien net workinlithuania.lt atsiverčiau peržiūrėt  :B 

Atsakyti

Labas rytas,

Gerai, kad vakar tuom ir pabaigėt :D 

Vakar, kaip ir užvakar namo grįžau  21,30 ir panašiu laiku visą savaitę... Šiandien sporto šeimų šventė mokykloj, kurioj vaikai nenormaliai nori dalyvaut, o tėvai normaliai nenori :B  bet tenka aukotis... Ryt vėl kursai, penktad,turiu pakvietimus į verslo apdovanojimus... Koma... Kitą savaitę prisideda dar ir darbiniai kursai...

Turiu jus pradžiuginti, kad bent jau pirmoj paskaitoj apie fotografiją nieko naujo nesužinojau, miegas labai pradėjo imt :D Šiaip tai lektorius toks truputį  pasikėlęs, o liaudis skirtinga ir skirtingo lygio, nors nesigailiu kad ėjau, tikiuosi toliau, kažko idomiau, juolab, kad kas savaitę keisis dėstytojai.  :smartass: 

Atsakyti

Labas rytas :4u: 

Ateinu tik parašyt, kad gyva. Žiauriai užsiėmusi paskutines savaites. Bet jūsų nepamiršau, krutinu swapą ir ateinu pasicekavinti apie pirtinį susitikimą :rolleyes:​ 

Atsakyti

labas rytas

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Ir aš prisiduodu, kad gyva :unsure: Darbuose maratonas nesibaigia :unsure: Jau po truputį net depresuoti imu - nuolatinis nuovargis ir kažkoks prarastas gyvenimo džiaugsmas, net tada, kai galiu ką nors įdomaus veikti, nieko nenoriu. Užtai kiekvieną laisvą minutę mezgu kaip apsėsta. :rolleyes: Savaitgalį iš storų siūlų numezgiau Aušrai dviejų kamuoliukų begalybės šaliką, reikia dar kepurę sumeistrauti. Kišenėtą mezgu vis su paardymais. Jau turiu 5 cm po pažastim. Nesuprantu tik dėl dydžio - tikrai atminty yra išlikę, kad pagal aprašymą reikia megzti bent dydžiu mažesnę, bet pagal centimetrus man gaunasi, kad reikia realaus dydžio. :unsure:

Pas mane ant virbalų nuolatos turi būti 2-4 mezginiai, tada ir ne taip nusibosta, ir rečiau ištinka "neturiu ką megzti" stresas. Šiuo metu turiu kažkokią pradėtą skarą, kišenėtą, malabriginį švarkiuką ir Aušros kepurę. Ai, dar gi swapo reikalas :) O siūlus vis tiek perku greičiau nei mezgu :D

Atsakyti

Sveikos, vakar pirkau naujų siūlų naujam swapo projektui, nes pirmą numečiau susinervinus  :devil: . Gal spėsiu... Grįžau prie pirmos šovusios į galvą minties. 

Pasidariau vyturys. Galiu  eit miegot prieš 9, tik kas  man leis. Tai vakare esu pikčiausia, ryte vis tiek anksčiausia. Šiandien pabudau išvis nepadoriai - 4 val, prasivoliojau....

Laukiu MRT.

Atsakyti

Rytas-vakaras, rytas-vakaras...

Pirmadienis-penktadienis, pirmadienis-penktadienis ...

O gyvent kadAAAAA ?

Atsakyti

sveikos,

pas mane su swapo reikalu panašiai :D  didžioji dalis padaryta, bet vieną dieną tinka, o kitą dieną ne. reikia kažką su tuo daryt :B dėl mažosios dalies dar didesnės abejonės. nu nes su technika biškį šlubuoju. kaži kodėl taip yra, paveiksliukai nu tiesiog idealūs, o realybė tai kažkokia kreiva šleiva :hmm:  turiu įtarimą, kad visas reikalas toje, kur paveiksliukus žiūri ir atgamint bando :D 

Vasaros_lietau, o yra pavojus, kad gali tekt ieškoti kito darbo? o čia taip visur tokia praktika -nuolatinė personalo kaita? bet tai nuolat reik įsivažiuot, išmokt ir panašiai :hmm:

užimtosioms :4u: biškį viena ten kažkuria smegenų ląstele visai norėtųsi to darbo kažkiek daugiau :rolleyes:

Atsakyti

Rytas-vakaras, rytas-vakaras...

Pirmadienis-penktadienis, pirmadienis-penktadienis ...

O gyvent kadAAAAA ?

nu šiandien dar tik trečiadienis, jeigu ką :D

Atsakyti

Sveikos :4u: 

Gerklę skauda :unsure:  Tai ta proga dirbu iš lovos :) 

Kapseika, gaila, kad taip nepavyko pirmas pasirinkimas. Būtinai ieškok kitos studijos. Pas mus tai tikrai nesupainiosi, kur papuolei :rolleyes:  Visos sienos apramstytos džiūstančiais paveikslais, pilna teptukų, palečių, molbertų. Ir tas dažų kvapas jau koridoriuj pasitinka :wub:  Mokytoja labai kalbi, bet neįkyri, tokia romantikė pasakotoja, kuri tavo paveiksle mato daugiau nei pats :D  O iš gretimos studijos sklinda salsos garsai, tai aš kartais labiau ten norėčiau sudalyvaut :)  Šokiai dar viena sritis, kurios norėčiau imtis.

Atsakyti

Lace žinok tikrai nebūtinai megzti mažesnę...aš mezgu esamo dydžio ir tikrai jinai man ne per didelė..gal su metais pasikeitė supratimas apie tą laisvumą, bet apsitempti tikrai nesinori :)

 

kuo cinkuosi? aš vis dar svajoju apie kašmyrinę su kažkokiu cinkeliu, nes dabar mezgama tai tokia jau visai elementari kasdieninė

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 15 lapkričio 2017 - 09:47