Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos, 

bandau vytis, vis galvoju perskaitysiu ir parašysiu, perskaitau, kažkas įlenda į tarpą ir vėl turiu ką skaityti :oh: 

Limit, vis dar pamenu tavo abu mezginius, ir vis dar pagirti noriu, nu tokie nua A iki Z taisyklingi, nu tas pūkuotas gal kiek taisyklingesnis, tai yra labiau man subalansuotas :ax: 

Nitės, paaiškinimus, kaip savąjį mėlynąį mezgė, nusipaveikslavau, su viltim, kad kai prireiks tikrai rasiu. Tad jau kaip ir savaime suprantama, kad tikrai patiko, a ne  :ax: 

kažkas lyg dar buvo...

ai apie piešimus. vakar su mergiote buvome dailės pamokoje . Nuvylė. Pirmiausia tai tikriausiai mane, kažkaip tikėjausi, kad įeini į patalpą ir be žodžių aiškų kur esi, o ten kažkaip tuščia, šalta, nežinau, joks įkvėpimas ore nepraskrido. Mažė, nu ką, jai bilik kompanija, bet išėjusi sakė, o kur dažai, o kur teptukai, piešiniai? o ir dėstytoja tokia non contakt man pasirodė. negana to, ji ten būtų pati jauniausia, net trys metai skirtumas. tai tikriausiai žvalgysimės ko kito. 

Sakykit, o kaip elgiasi drops baby merinas. pradėjau rakti kepurę, klientė aiškina, kad veržia, kaži ar yra koks šansas, kad po skalbimo padidės?

KGB: šykart net trys - megztinis man, megztinis krikštadukrai + kepurė mažei. Taip praktiškai pas mane nėr buvę, pati savimi negaliu atsistebėti.

Atsakyti

Ačiūūū Katuk, nu bet kode :(  kode :(  viskas visą laiką angliškai :sad: .Beviltiška ir aš ane :oh:

Atsakyti

Restar. aš kai buvau banke pokalbyje apie asmeninius finansus ir statėm tą piramidę tai pagal mano anketinius atsakymus galutinis rezultatas apie investavimą buvo toks: atsiprašome, bet mes jums nieko negalim pasiūlyti....  :B  :lol:

 

Aš tai esu tos nuomonės, kad investuot reikia turėt arba pinigų, arba labai gerų sugebėjimų (išmanyt tuos reikalus, domėtis ir pan) arba nūt nutrūktgalviu :D tai va, aš nei viena, nei kita, nei trečia....  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 14 lapkričio 2017 - 15:54

Restar, smegenų plovimo paskaitoj buvai :D

Pati organizavau :). Tai ta proga ir pati nemokamai pasinaudojau. Daugybę renginių organizuoju ir visi vienaip ar kitaip skirti smegenims plauti, o gal kaip nors prašviesinti ar pan. Faktas kaip blynas, kad finansus reikia valdyti, o ne apleisti. Investuotoja didžia netapsiu, bet šiokios tvarkos galima įsivesti. ir be manęs to niekas nepadarys, nes aš kaupikė, o turiu  5 išlaidūnus :).

Abelo - taip, ačiū!

Atsakyti

Labas visoms  :mirksiukas: matau, skaitau, parašyt nesugebu, nes galva pilna visokių popierinių reikalų.

 

KGB: šiuo metu trys mezginiai ant virbalų ir du ant vašelių :) visų kol kas noriu, kai kas greit nusiims, pvz., "riužavas" ponis nuo vašelio, nes nutiko nelaimė, pametė plastmasinį, tenka mamai greit organizuot naują paguodai :) liks dar ilgam vasarinė suknelė neriama epizodais. Ant virbalų yra:

1) geltonas testinis megztukas nuleistom rankovėm ir truputį oversize (žiūrėsim, kas ten gausis....),

2) swapas (antras bandymas patinka žymiai labiau, bet dar tik priėjau kebliausią dalį, tai matysim, kuo baigsis...)

3) ir nuo senai užsigulėjęs dryžiukas, kuriam reik rankoves megzt, ale, neprisiruošiu, nors labai noris panešiot.

Iki sektos, o gal tiksliau RV, kurį atradau per sektą :P visada pakakdavo tik vieno mezginio ant virbalų :) ai, ir šitas skaičius kol kas rekordas pas mani. Jau tikiuos daugiau ir neprikaupt...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abelo: 14 lapkričio 2017 - 15:55

Ačiūūū Katuk, nu bet kode :(  kode :(  viskas visą laiką angliškai :sad: .Beviltiška ir aš ane :oh:

googlo vertėjas yr :4u:  o jau toliau pagal nuojautą

Atsakyti

Ai, Šarange, pavydžiu tau Foto kursų, tad būk tokia gera ir dalinkis laiks nuo laiko, kaip tau ten sekas, ką įdomaus išgirdai :D​ 

Atsakyti

Ačiūūū Katuk, nu bet kode :(  kode :(  viskas visą laiką angliškai :sad: .Beviltiška ir aš ane :oh:

Tikrai ne beviltiška. Nieko sudėtingo ten angliškai nebūna. Kelis žodžius reik mokėt ir tiek (knit, purl, round :) ). Ir tikrai google vertėjo turėtų pakakt su tamstos sugebėjimais ;)

Atsakyti

Pati organizavau :). Tai ta proga ir pati nemokamai pasinaudojau. Daugybę renginių organizuoju ir visi vienaip ar kitaip skirti smegenims plauti, o gal kaip nors prašviesinti ar pan. Faktas kaip blynas, kad finansus reikia valdyti, o ne apleisti. Investuotoja didžia netapsiu, bet šiokios tvarkos galima įsivesti. ir be manęs to niekas nepadarys, nes aš kaupikė, o turiu  5 išlaidūnus :).

Abelo - taip, ačiū!

aš tai sutinku, kad finansus reikia valdyti.

jeigu ten kokių draudimų ar kaupimų turi, ypač investicinių, tai juos reikia nuolat peržiūrėti. bet reikia ir pasidomėti, kas ten ir kaip daroma.

o su investicijom, tai jo, panašiai kaip Šarangei :D  norint bent kažką uždirbti, reik turėt ir ką investuot. ir tas neapsiriboja 500 eurukų. bent jau kai bankininkė mums asmeniškai aiškino, tai supratau, kad šansų nėr :D

Atsakyti

kapseika girdėjau kad dropsu merinas siaubingai padidėja išskalbus

pati neišmėginau

Atsakyti

na, dar pabaiggai sudėtingų konstrukcijų

9196de6175381b98522113458021f9a8.jpg

a5de9f1d951b755a22fbab933c544194.jpg

Atsakyti

čia gal jau prie parastesnių :hmm:

1e2f6d0f44f96f3d61cb5983ab61a870.jpg

Atsakyti