Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

a gerai suprantu, kad nertas :hmm:

2017-10-09_0004_medium2.jpg

2017-10-09_0002_medium2.jpg

Atsakyti

whitehorse_2_medium2.jpg

Atsakyti

katukas šiandien mezga virtualiai.

Tas mėlynas tai panašu, kad nertas.

Atsakyti

kokia dekolte

fullsizeoutput_5a8d_medium2.jpeg

Atsakyti

nu, ofisinė teta iš dyko buvimo ir "mezga" sau :D

hat_shawldetail_medium2.JPG

realiai tai pagrindinisu darbus apsimėčiau, o kiti labia nespaudžia :rolleyes:

Atsakyti

Restar, smegenų plovimo paskaitoj buvai :D 

Atsakyti

tą woolensis tai dar išsišifravau, o vat tie anie du :hmm:  nu beviltiška aš ane :D

 

https://lt.wikipedia.org/wiki/%C5%BDvirblis :rolleyes:  :P Soriuks, išdykauju. Nes nu į viską šian kūrybiškai žiūrėt tenka  :hihihi: Rašau laiškus visokiems perestukinams dėstytojams...  :nail:

Atsakyti

Katuko specifiniai keliami mezginiai dažniausiai - arba sudėtinga konstrukcija, arba sudėtinga technika :). š to dyko buvimo nors mezgimą pasisunkint norisi, ane? :D katuk, juokauju :). Bet tendenciją pastebiu. Tamo matematikės smalsumas, matyt, iššūkių nori. O man labiausiai žiūrsi paprasti dalykai su mažom razinkom.

Šiandien neplanuota iškrovos diena. Gal jau ir iki vakaro badaut. Nors koks ten badas su 3 sausainiais, 1 saldainiu ir 2 obuoliukais (nedickais). Vakarienė tai skani nusimato, nežinau, ar pajėgsiu atsisakyt (kalakutienos kumpeliai kepti rankovėje su keptom bulvėm ir daržovėm).

Atsakyti

Restar, matau ;) gal kartais Tecnofer? :) skani vakarienė nusimato ir aš tokios norėč  :wub:​ 

Atsakyti

Man, kaip matematikei irgi dažnai būna didelis noras išsiaiškinti visokias technikas. :D Bent jau teoriškai, jei nespėju praktiškai.:)

O pačios keisčiausios konstrukcijos kojinės, kurias teko  megzt, pasirodo irgi sukurtos matematikės dizainerės.

skewbeauty_small2.jpg

Beje, aprašymas nemokamas.

https://www.ravelry....ns/library/skew

Atsakyti

Koks gražus raštelis

DSC_0479_medium2.JPG

15497366089_44435b1a0a_z.jpg

IMG_0873_medium2.JPG

IMG_5122_medium2.JPG

IMG_5135_medium2.JPG

Į paukštuku temą

bird-on-branch-intarsia_medium.jpg

Kam voratinklio?

2698513775_e631b52c40_z.jpg

Atsakyti

Šilinge, aaaa, nu taigi eilinis žvirblys :D

visai pasigadinau savo markę :B

Katuko specifiniai keliami mezginiai dažniausiai - arba sudėtinga konstrukcija, arba sudėtinga technika :). š to dyko buvimo nors mezgimą pasisunkint norisi, ane? :D katuk, juokauju :). Bet tendenciją pastebiu. Tamo matematikės smalsumas, matyt, iššūkių nori. O man labiausiai žiūrsi paprasti dalykai su mažom razinkom.

Šiandien neplanuota iškrovos diena. Gal jau ir iki vakaro badaut. Nors koks ten badas su 3 sausainiais, 1 saldainiu ir 2 obuoliukais (nedickais). Vakarienė tai skani nusimato, nežinau, ar pajėgsiu atsisakyt (kalakutienos kumpeliai kepti rankovėje su keptom bulvėm ir daržovėm).

tai virtualiai ir realiai mezgami nebūtinai sutampa :D

o šiaip į paprastus mezginius žiūrėt visai neįdomu

kodėl pusryčių nevalgai :hmm:

o aš gavau duonos raugo :assa:  nu tik įdomu, kaip mano dilgėlinis sureaguos :B

Atsakyti