Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

išsidūrei :D

o tai čia privaloma visus esamus ir nesamus gyvūnus pažinoti :hmm:

dailės akademijos studentai rimtai piešia visokius organus. ir kai kurie ant sienų kabina :D

Atsakyti

Nu sorry pajuokaut norėjau :B 

Galvojau, kad labai egzotinį paukštį piešiu, bet viena kolegė išaiškino, kad jokios čia egzotikos. Paukštelis lietuviškas keistu vardu :) 

Atsakyti

Nu sorry pajuokaut norėjau :B

Galvojau, kad labai egzotinį paukštį piešiu, bet viena kolegė išaiškino, kad jokios čia egzotikos. Paukštelis lietuviškas keistu vardu :)

 

tai viskas ok.

tikrai pavadinimas keistas, tiskliau toks išduriantis :D  nemanau, kad aš viena išsidūriau. tik nenutylėjau tai eilinį kartą

 

bet paukštukas tai gražus toks.

įdomu, iš kur toks pavadinimas :hmm:spėju, kad su organu tai gal visai ir nesusijęs

Atsakyti

man tai irgi nieko egzotiško tam paukšty, gal todėl kad kai augau pilna knygų namie buvo gamtos tematika (tėtis biologijos-chemijos mokytojas). Bet aš tai irgi apie organą pagalvojau kažkaip pirmiau :) galvoju nu visai tie dailininkai nublūdo :D

Atsakyti

Labas

Bandau dirbti :)

Atsakyti

Labas

Bandau dirbti :)

kiek bandymų turi :D 

Atsakyti

Aš tai irgi apie organą pagalvojau, tik nespėjau pasisakyt. Bet aš kažkodėl pagalvojau ne apie Liniukos dailininkės darbą, o kad gal su dukra piešia kokia biologijos pamokai.  :lol:

Atsakyti

Sveikos, aš tai apmąstymuose po asmeninių finansų seminaro. Ir noriu kažką daugiau toje srityje daryti. Pradedant nuo išsiaiškinimo, kiek liko mūsų paskolos ir ar verta ją refinansuoti (nes marža nepadori...), susižiūrint visus investicinius draudimus ir pensijas iki to, kad gal imti ir surizikuoti kur nors truputį investuoti...  Nes išlaidos tik didėja su augančiais vaikais ir kylančiomis kainomis, o atlyginimas lieka tas pats ir su šita direktore greičiausiai nesikeis anei premijos negausiu, nes taupytoja ana... Kartu su noru - nežinomybė, baimė, nesaugumas, nenoras skirti tam laiko.... Ech, na, bet bent kažkiek reikia pajudėti...

Tulžį netgi gyvai mačiau, kai Širvinta plaukėm, nuo tada ir žinau, po to ne kartą vis kur nors išlįsdavo jis, neseniai toks tūlas gamtos fotografas Čepulis apie jį net rašė :).

Daugiau diskusijų neprisimenu... Kažkas su galva, nes niekaip neatsimenu, net kokią geležį gėriau, kur Abelo rekomendavo. Jeigu pamatysi klausimą - primink :4u:, dar pagerčiau...

Atsakyti

tulžys nėr iš nesamų gyvūnų,ir Čepulis jį fotosesino,ir gyvai sutinkamas.o katukai tai tikrai turi ką jau ką,bet paukštelius pažinot :D

Atsakyti

tulžys nėr iš nesamų gyvūnų,ir Čepulis jį fotosesino,ir gyvai sutinkamas.o katukai tai tikrai turi ką jau ką,bet paukštelius pažinot :D

supratau, man privaloma :B

Atsakyti

IMG_9554_medium2.jpg

IMG_2018_medium.jpg

1489_3f_medium2.jpg

dreskodui :D

image_medium2.jpeg

Atsakyti

fainiai

LRG_DSC01400_medium2.jpg

Atsakyti