Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

kas ieško, tas randa :D  kartais.

https://www.flickr.c...57632165659247/

Atsakyti

o kaip šitas derinys spalvinis?

8391945313_4694242b13.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 14 lapkričio 2017 - 10:43

Iš principo ruda su turkio dera. Bet čia man kažkaip labai per didelis kontrastas. Nesijungia tarpusavy...

Atsakyti

Iš principo ruda su turkio dera. Bet čia man kažkaip labai per didelis kontrastas. Nesijungia tarpusavy...

nes turkis per šviesus. arba šokoladas per tamsus :D

Atsakyti

čia šiaip galėtų būti ir Soli-sol sprendimas

Atsakyti

pas tą mezgėją va šitą radau, visai miela

17527200295_76869c565d_z.jpg

Atsakyti

Liniuka nu vat neturiu tokio ruzavo siulo.ideciau 😉

Atsakyti

labiausiai tai dera blizgančios pėdkelnės.....

Frekė kažkada kažką miksavo tamsesnio turkio ir tamsiai rudos,tai labai dailiai atrodė.bet ta turkio nebuvo tokia sintetinė,o tamsesnė,tirštesnė

Atsakyti

Sveikos

labas rytas

vakar gaminau vieną daiktą, ale bet kažkodėl išvada, kad kažkokia kreivarankė.... nu reik pasitreniruot musėt. ir blyn pasiklaust viešai ne visai galiu :D

Katuk, jei reikia kokių žinių apie mergaitę, rašyk man, per až paklausiu. Taip padėjau ne vienai jau  :victory2: 

Atsakyti

Dar savo klausimą kartoju, gal kas bandė, ar verta bandyt?

Labas    Turiu klausimą. Atsimenu kažkada senai siuntėtės kiniečių kaukes pėdoms, nuo kurių nusilupa suragėjęs kulnų sluoksnis. Lygtai[b][/b] Lace organizavo pirkimą. Tai ar patiko, ar pasiteisinęs reikalas, ar verta pabandyt atsisiųst?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinta: 14 lapkričio 2017 - 11:00

Jo tamsesnė turkio būtų gražiau.

Vakar piešiau tulžį :D 

Atsakyti

Sveikos

Katuk, jei reikia kokių žinių apie mergaitę, rašyk man, per až paklausiu. Taip padėjau ne vienai jau  :victory2:

man reik techninių žinių :D  kaip tai padaryti :D kitu atveju apsitarčiau sektoj, bet daba negaliu, bo išsiduosiu iškart. eisiu youtubės klausti

Atsakyti